Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 mar 2024, 16:21

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 paź 2016, 10:59 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 23 sie 2010, 11:00
Posty: 132
Witam
Polecam wątek jak to miało być pięknie w imbrze a le chyba naszym nie poszło
http://www.fsrpolska.nazwa.pl/forum/vie ... 2a65e216fe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 paź 2016, 18:00 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Wyluzuj, nie bież tego tak osobiście. Nikt nie pluje na LOK jako LOK. Zdecydowana większość ma szacunek dla tej organizacji za to co robiła kiedyś. Ale zdecydowana większość nie cierpi kilku nazwisk, które niestety teraz pod szyldem tego samego LOK-u występują. Tu jest problem. Jak by występowali pod własnym szyldem, to LOK-u nikt by nie dotykał. A tak, dzięki min takim wypowiedziom jak wyżej, robi się niepotrzebna awantura, niestety z mimowolnym udziałem LOK-u. LOK kiedy mógł, to dużo dawał na modelarstwo, potem nie mógł i nie dawał. Wtedy trzeba było sobie radzić samemu i powstała Federacja FSR Polska. I nie ma tutaj żadnej teorii spiskowej. NAVIGA jak by organizowała regularnie MŚ, to o założeniu IMBRY też by nikt nie myślał.


No właśnie, jak co roku radia powędrowały do szafy, stateczki na półkę i zaczęła się jazda.
Czytam post powyższy skopiowany z jedynie słusznego forum i tak się zastanawiam, czy autor pisze poważ nie, i czy sam wierzy w to co pisze...
Maciek, ja nie wiem , czy Ty pamiętasz jak wielokrotnie Cię ostrzegałem żebyś nie wyciągał prywatnych (skądinąd poważnych spraw) na widok publiczny, bo nic dobrego z tego nie będzie. I miałem rację jak się teraz poniewczasie okazuje... Miałem rację. Ten Twój post zalatuje taką hipokryzją, że aż nie mogę uwierzyć ,że Ty to napisałeś.
Uzasaddnić mam? Proszę bardzo: Na LOK jako organizację, koledzy Twoi i Ty sam napadacie wszystkie psy na nim wieszacie już od jakichś dobrych ośmiu lat. I to jest do udowodnienia w prosty sposób. Postów na forach w tym temacie jest aż nad to. I nie na poszczególnych ludzi napadacie tylko na organizację jako taką...
Piszesz,że kilka nazwisk po tej stronie jest jest złych. A ja się pytam co Tobie, albo tym Twoim ( niektórym) pożal się Boże ,koleżkom te "nazwiska" zrobiły? No co zrobiły... (prywatnych Twoich spraw w to nie mieszamy bo to nie jest ani czas ani miejsce...) Czy te "nazwiska" oszukały kogoś, modele ukradły, albo coś gorszego zrobiły? Jedyną winą tych Nazwisk ,że maja zasady. Tyle i tylko tyle. że szanują organizację,która pozwoliła im zostać tymi ,którymi teraz są. ZAWODNIKAMI, od których wielu może się uczyć rzemiosła modelarskiego... Wszystko co złe jest wg Ciebie po naszej stronie. Może i jest, ale gdyby tak było, to wszyscy by przeszli do tej Twojej federacji. A nie poszli... Zadaj sobie pytanie dlaczego? Wg Waszego rozumowania ostatni już dawno powinien był zgasić w Loku światło. I popatrz ono nadal świeci i to dość jasno
Piszesz o występowaniu pod własnym szyldem. Każde z tych "nazwisk" jeżeli już chce z Wami gadać ZAWSZE występuje pod własnym szyldem Inaczej się nie da, bo każde z tych "nazwisk" znane jest nie tylko w naszym grajdołku,ale i w całym światowym środowisku. I każde z tych Nazwisk ponosi odpowiedzialność za swoje słowa. Jeżeli to co mówimy i piszemy nie podoba się tym Twoim "maluczkim", to już nie nasza wina.
Faktem jest,ze poprzez naszą twarda postawę wobec Twojej federacji możemy cierpieć uszczypliwości i brak zachowania ze strony tego Twojego federacyjnego planktonu, to trudno ( przykład? np Kuty) ale damy radę...
Fakt jest Faktem. LOK przestał dawać pieniądze to kto odszedł, to odszedł.... Zostali ludzie którzy maja zasady. Na razie tyle.
Andrzej

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 paź 2016, 19:42 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 12 lut 2006, 22:08
Posty: 60
Panowie ja się nie będę do nikogo dop.... ,bo tego nigdy nie robię.
Napiszę prosto:
"Qui penis aqua turbant"
Pozdrawiam wszystkich "NORMALNYCH" modelarzy i działaczy.


Roman
POL-450 F
Modelarz od 42 lat

_________________
PL-450


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL