Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 kwi 2024, 20:03

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 17 mar 2006, 12:27 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 13 mar 2006, 09:35
Posty: 21
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Cześć Andrzej. Z czystym sumieniem polecam łódkę Jasia , choć to oznacza ,że długo pewnie się z Jasiem nie zobaczymy. Łódka jest dobrze zrobiona , szybka i motorki Janka zawsze dobrze gadały.
Pozdrowionka.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 mar 2006, 15:57 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2006, 20:19
Posty: 386
Lokalizacja: TRZEBNICA
Do Zbyszka.
Dzięki.Też tak uważam.
Pozdrawiam.


Linki,
Tym bardziej mnie umocniłeś w mojej decyzji,choć już z samej rozmowy z Jasiem wynika że to szczery facet jest.Dorzuci jeszcze do tego troche części.
Również pozdrawiam.
Andrzej


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2006, 22:38 
Offline
Fachowiec
Fachowiec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2006, 21:24
Posty: 233
Lokalizacja: olsztyn
witam
a tak przy okazji może janek byś opisał co takiego w motorku żeś poeksperymentował tez mam taką cmbiczkę. może bym skorzystał z twoich informacji pozdrawiam marek mż :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 mar 2006, 00:17 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 24 lut 2006, 19:04
Posty: 17
Lokalizacja: OStrołęka
Cześć Marek, oj dawno my się nie widzieli
Te eksperymenty to nic nadzwyczajnego. Łódkę trochę w zakrętach muliło, jak to Zirkon, miałem do dyspozycji dwie używane tuleje, brązową i aluminiową i tłok od brązowej. Na obydwuch było to samo, zmiana śruby i długości rury nic nie dawała. Więc co tu jeszcze zrobić? Zacząłem motorek sprężąć, wyciągnąłem chyba 3 podkładki i zaczęło jechać tak, że trzeba było
rufę doszpachlować bo doważanie dziobu nie dawało rezultatu, świec nie palił.
sprężanie robiłem na brązowej tuleji , na aluminiowej nie sprawdziłem bo skończyło się paliwo. Działo się to w okolicach Augustowa, a tam jest takie powietrze, że do paliwa wystarczy wlać 5% nitra, śruba Mocom 2127, rura CMB, temperatu powietrza ok. 26 C, wilgotności nie miałem czym zmierzyć.
No i to by było na tyle. Pozdrowionka J.J.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 mar 2006, 01:01 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Jasiek! jeżdżć znowu zacznij! łódka była dobra 7 lat temu ale teraz na naszym poziomie jest bez szans! Technika w tym temacie niestety poszła daleko do przodu i myślę że dobra 7,5 po prostu tyłek by Ci złoiła!Z tym co masz! dzisiaj te nasze motorki są dużo mocniejsze! i to jest sprawdzone. ale uczyć się na tym można, pod warunkiem że się nie rozleci. Wybacz szczerość ale niestety tak jest, Czyż nie? dla Adepta polecam, do wyczynu niestety nie.pozdrowienia


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 mar 2006, 11:59 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 24 lut 2006, 19:04
Posty: 17
Lokalizacja: OStrołęka
Ciacho, ja tylko Markowi odpowiedziałem konkretnie na jego pytanie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 mar 2006, 16:48 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 09 lut 2006, 15:23
Posty: 189
Lokalizacja: Sompolno
Witam,niestety mam jedną uwagę,gdzieś tam czytałem uwagę ADMINA żebyście pisali na temat,myślę że sprawy kupna-sprzedaży powinniście załatwiać w odpowiedniej rubryce a nie przy każdej nadarzającej się okazji,resztę swoich opini oczywiście możecie tutaj prezentować.A tak to Ciachuniu już sobie umoczył u Jasia i Staśka bo ten też ma coś 15-kowego do sprzedania.Nie róbcie tego na co Krzyś C..... reaguję zdecydowanie i w jeden tylko sposób "Kibic z dala i się nie w........"czy jakoś to tam, było.Pozdrawiam i też chętnie widziałbym AndrzejaD na starcie i z 3,5ką i z 15ką.

_________________
Czy potrafisz patrzeć nie po to by widzieć, ale po to by dostrzec?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: myślę
PostNapisane: 19 mar 2006, 18:28 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Stasiu! mój post w tej sprawie jest którąś tam wypowiedzią w tej dyskusji> były glosy za i dobrze! ja nie jestem przeciwny kupowaniu tej łódeczki! debata jest publiczna więc się włączyłem! znam dobrze tak jednego jak i drugiego kontrahenta, oraz przedmiot tej transakcji, więc uznałem że należy też opisać inne aspekty tej sprawy! zeby wszystko było jasne: łodki Staśka G to najwyższa półka i są w stanie zdobyć nawet mistrzostwo świata, i są warte swojej ceny! A może nawet wyższej! Myślę że stateczek Jasia też jest w dobrej cenie, choć na tym wyniku już się nie uzyska i ja to wiem i Ty to wiesz Więc po co ta hipokryzja :?. Trzeba troszkę jakby nie wiem czego? może uczciwości? :wink: ! i dzięki za zgłoszenie :wink: pozdrowionka


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 mar 2006, 19:17 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2006, 20:19
Posty: 386
Lokalizacja: TRZEBNICA
Do wyników jeszcze trochę czasu pozostało.Ale kolejność jest taka:
LICENCJA!
Do kogo się zwrócić w tej sprawie?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 mar 2006, 21:17 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 09 lut 2006, 15:23
Posty: 189
Lokalizacja: Sompolno
Pisząc swoją uwagę chciałem wywołać inną dyskusję.Nikt nie zajarzył o co mi naprawdę chodzi,więc przeczytajcie jeszcze raz "Proszę pisać na temat, jeśli panowie chcą sobie porozmawiac prosze wysłac wiadomość prywatną, a nie robić tego na forum. Przy okazji uczulam wszystkich użytkowników do odpowiadania na temat, a nie dyskutowania na tematy nie związane z nim."Wydaje mi się że odbieganie od tak zwanych TEMATÓW jest zupełnie normalne i nie widzę tutaj powodów do dyscyplinowania kogokolwiek.Zobaczcie jak mało osób zabiera głos na forum,zresztą jeśli to prawda jednego już ubyło i to za sprawą wprowadzania dyscypliny.Jeśli nikt nie używa nieodpowiednich słów i nikomu nic nie ujmuje to niech sobie dywaguje na taki temat jaki tylko mu pasuje.Pozdrawiam Stanisław Czarnecki.

_________________
Czy potrafisz patrzeć nie po to by widzieć, ale po to by dostrzec?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 mar 2006, 00:24 
Offline
Administrator
Administrator

Dołączył(a): 08 sty 2006, 22:23
Posty: 137
No cóż, taka jest nieszczęsna rola admina - musi trzymać porządek.
Utrzymaniu tego porządku pomagają odpowiednie kategorie tematyczne jak "Mechanika" lub "Imprezy", w których piszemy na konkretny temat. Pomoże to innym użytkownikom znaleźć to czego poszukują. Równie dobrze można było stworzyć jedną kategorię nazwać ją "FSR" i wszyscy by tam pisali co im się żywnie podoba, ale jak potem wyszukać interesująca nas informację w gąszczu wiadomości.

Zgadzam się, odbieganie od tematów jest normalne oby nie było zbyt dalekie, jeśli sie takowe okaże zostanie przeniesione do odpowiedniej kategorii. Istnieje taki dział "Off-topic", w którym można pisać o wszystkim i między innymi własnie tutaj można prowadzić dyskusje na tematy, które nie pojawily się wcześniej na forum.


Cytuj:
Witam,niestety mam jedną uwagę,gdzieś tam czytałem uwagę ADMINA żebyście pisali na temat,myślę że sprawy kupna-sprzedaży powinniście załatwiać w odpowiedniej rubryce a nie przy każdej nadarzającej się okazji,resztę swoich opini oczywiście możecie tutaj prezentować


Jeśli poczuł pan chęć udzielania rad innym użytkownikom gdzie powinni umieszczać swoje posty to chciałbym poinformować, że ten post został napisany przez Pana AndrzejaD właśnie w dziale "Kupię", ale przeniosłem go tutaj ze względu na charakter dyskusji traktujący raczej o nowych trendach w modelarstwie oraz zasięgnięciu opini u innych kolegów.


Pozdrowienia
Admin


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 mar 2006, 01:00 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Stasiek! jak Bozię kocham ja nie rozumiem o co Ci chodzi :?: Będziesz następny co zabiera zabawki i idzie do innej piaskownicy :wink: !? Ty masz swoje zdanie inni mają swoje! Uszanuj to. Wg mnie ta dyskusja jest akurat w tym miejscu i "jak najbardziej na miejscu" jak by chcieli ubić interes to by to zrobili bez nas!! A Zbysiu i Stasiu jakoś z powrotem wrócili! bo to jest Twoja Moja i nasza WSPÓLNA strona! Możesz się obrażać ale i tak Jesteś u siebie! i tak na to patrz! Pozdrowionka


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 mar 2006, 20:23 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 20 lut 2006, 23:34
Posty: 115
Chcialem tylko uscislic, ze my ze Stachem skoczylismy tylko na piwko. Nigdzie sie nie wybieralismy i nie wracalismy Andrzejku.
Pozdrawiam wszystkich zawodnikow klasy FSR15 :-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 mar 2006, 18:35 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Masz rację Zbychu. Skoczymy na jeszcz jedno ? S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2006, 23:35 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2006, 20:19
Posty: 386
Lokalizacja: TRZEBNICA
Do J_J

Jasiu,ten Zircon to całkiem porządna łódka.Wszystko w porządku,jest jak
mówiłeś a nawet lepiej.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL