Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 27 kwi 2024, 16:53

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 05 lis 2008, 22:50 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
Szanowny Stanisławie;
Po przeczytaniu Twego postu na mój, Roberta, Andrzeja kiedyś Adama, Krzyśka temat zamurowało mnie kompletnie na tyle,że wolałem najpierw ochłonąć i nie odpowiadać od razu. Zastanawiam się, co z Tobą jest nie tak i skąd u Ciebie tyle jadu do ludzi, którzy Ci nic nigdy nie zrobili i nie obrażali na żadnych forach czy zawodach. Bynajmniej z mojej strony nic takiego nie miało miejsca. Byliśmy normalnymi kolegami i rywalami na zawodach, a poza utrzymywaliśmy dobre stosunki koleżeńskie. A Ty od długiego czasu na forach szukasz tylko zwady aby komuś dowalić. Nawet tym którzy w tych waszych pyskówkach nie biorą udziału. I dochodzę do wniosku, że modelarstwo zaczyna odbijać Ci w dekiel już całkowicie i powinieneś się zacząć leczyć u psychiatry, bo normalny dorosły facet tak nie postępuje. Moja zaś decyzja w stosunku do Ciebie musi być tylko jedna: zerwać z Tobą jakiekolwiek kontakty.
W związku z tym, iż mam ten przywilej aby się nigdy nie spotykać, zapomnij o moich zawodach, bo nie mam zamiaru ani sekundy pracować dla ludzi Twojego pokroju. Z resztą z nie znanych mi przyczyn w ubiegłym roku wybrałeś podwórkową Szwecję, zamiast bronić dobrego imienia na zawodach w Jaworze, bo jak zwykle mogły by się skończyć nie po Twojej mysli.Także myślę, że i w nowym sezonie będzie tak samo.Ja nie po to wycofałem się z modelarstwa i czynnego w nim udziału aby dalej znosić takie impertynencje z ust ludzi Twojego pokroju. Nie odpisuj na ten post i nie zaczynaj dalszej wojenki, bo naprawdę skończy się ona bardzo źle dla Ciebie. Pozdrawiam ostatni raz. Władek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 lis 2008, 15:42 
Offline
Administrator
Administrator

Dołączył(a): 08 sty 2006, 22:23
Posty: 137
Witam


Myślę, że ten problem został już rozwiązany. Zablokowałem użytkownikowi WHITE&RED możliwość pisania postów. Już dawno mówiłem właścicielom strony, że Pan Czarnecki stosuje tzw. trolling (link do definicji tutaj, jeśli się ktoś z tym stwierdzeniem wcześniej nie spotkał - TROLLOWANIE) i powinno jego konto zostać zbanowane. Pominę już kwestie wklejania linków do konkurencyjnego forum fsrvho ponieważ było to w każdym przypadku mało taktowne i robione z premedytacją.

Przepraszam wszystkich użytkowników za powstałą sytuację, ale jestem przekonany, że oczyści to znacząco atmosferę panująca na forum.


Pozdrawiam
admin


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 lis 2008, 16:06 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 sty 2007, 20:40
Posty: 654
Lokalizacja: Konin/Poznań
Sorki Admnie ale wytłumacz mi co znaczy konkurencyjne forum?

Meniu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 lis 2008, 17:00 
Offline
Administrator
Administrator

Dołączył(a): 08 sty 2006, 22:23
Posty: 137
Cytuj:
konkurować (łc. concurrere ‘zbiegać się razem, zetknąć się; walczyć’)


W każdej dziedzinie życia jeśli są dwa produkty (forum można nazwać pewnego rodzaju produktem) o tej samej tematyce, o podobnych właściwościach, o podobnej budowie można nazwać konkurencyjnymi. I można je tak nazwać bez negatywnych emocji.

Pomyliłeś słowa "wrogie" i "konkurencyjne"


Pozdrawiam
admin


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL