Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 27 kwi 2024, 19:00

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 07 gru 2009, 09:37 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Piotr. Nadkomandor sam się już pogubił w tym wszystkim. A i pamięć już nie ta.S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 07 gru 2009, 12:04 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
.
Pitt napisał(a):
Andrzeju D., nie zrozumiałem: co należy zmienić?

Pozdrówka.

----------------------------------
Teraz do osoby A.C.

O, i ten post jest już właściwie podpisany, ilość błędów i styl wróciły do normy... :lol: Korektor Worda wszystkiego nie poprawia... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Skomentuję go tylko w paru szczegółach. Do Mariana było zwrócone tylko pierwsze zdanie, właśnie to z linkiem. Dalej było już do Pana X, takie to trudne? Taka nieudolna próba skłócenia mnie z Marianem nie może się udać z tej prostej przyczyny, że Jego cenię i szanuję, choć też nie zawsze mamy zgodne poglądy.

Skasowanie linka i już tym razem "normalny" styl wypowiedzi oczywiście mnie nie uraża, zdążyłem się przyzwyczaić... Normalna praktyka dyktatora tego forum.

Upieranie się co do autorstwa jest obrazą dla naszej inteligencji i nikt, kto umie czytać w to nie wierzy. Ale oczywiście przyznanie racji nie wchodzi w grę... :lol: Szkoda mi tylko Pana X...

Jeżeli moje cytaty nie obalają tego, co mają obalić to ja jestem świstak i zawijam... :lol: :lol: :lol: "I nikt nam nie wmówi, że białe jest białe a czarne jest czarne..."

Co do szacunku: mam go do wszystkich, oprócz jednej osoby i nie ukrywam tego... z wzajemnością zresztą... I nie sądzę, aby kiedykolwiek uległo to zmianie.

Niczego nie "odtrąbiam" i mam w nosie zdanie osoby na temat mojego tłumaczenia. Moje posty w tym wątku mają za główny cel wyrażenie MOJEJ opinii, co do celowości wydawania środków... Podobnie, jak to już kiedyś było z wywaleniem NASZEJ kasy na silniczki do STD i od czego wszystko się zaczęło... I niczego więcej.

Na niesmak bardzo dobre są miętówki. Myślę zresztą, że to nie niesmak, ale uczucie zawodu i bezsilnej złości, że znowu wróciłem... :twisted: A miało być już tak pięknie, prawda?

W przepisach NAVIGA jest wyraźnie określone, jakich imprez one dotyczą (jest w tłumaczeniu testowym, nie chce mi się szukać linka, zresztą może znowu zniknie...). Ich stosowanie w zawodach krajowych jest jedynie ZALECENIEM. I jak już pisałem, obowiązują w wersji angielskiej... :lol: To, że mówi się, że pływamy wg przepisów NAVIGA jest tylko wygodnym uproszczeniem, wynikającym z faktu, że nie mamy przepisów własnych... A powinniśmy je mieć. Do przemyślenia przez następny już chyba Zarząd...

I na koniec: proszę wskazać dokument, świadczący o przynależności osoby do NAVIGA, coś w rodzaju legitymacji czy też licencji... Bo ja takiego nie mam. Ten, który mam świadczy o przynależności do LOK, do NAVIGA, FAI, F1 ani kółka wędkarskiego - NIE.

Oczywiście jest to spór czysto formalny i mógłby pozostać spokojną polemiką, może nawet z jakimś konkretnym wnioskiem, gdyby Pan X się podpisał... A tak - norma.

Szkoda czasu, pora kończyć tę (znowu) pyskówkę. A miałem napisać tylko jedno zdanie... :evil: :evil: :evil:

Z wyrazami.

P.S. Post oczywiście zapisuję...

Szanowny Panie Pitt.
Przepraszam ,że w dniu wczorajszym nie odpisałem Panu na ten post ( z powodu ,że bolała mnie nieco głowa- zainteresowani wiedzą o co chodzi; -), a który pozwoliłem sobie skopiować w całości ,żeby móc odnieść się z uwagą do treści pańskiego tekstu.
Pragnę pana zawiadomić ,że poprawiłem nieco mój post( ten z błędami). I dziękuję ,że zwrócił Pan na to moją uwagę. Rzeczywiście było tam parę błędów. W przyszłości postaram się błędów w korespondencji z Panem nie popełniać.
Pisze Pan, że próbuję Pana skłócić z kolegą Marianem. W tym punkcie muszę stanowczo się z Panem nie zgodzić, ponieważ wg mojego osądu kol. Marian jest człowiekiem bardzo mądrym i żadne " sztuczki" w moim wykonaniu na pewno na Niego nie podziałają. Świadczy to także o tym jak nisko Pan ceni naszego kolegę, co tylko potwierdza moją tezę o traktowaniu dyskutantów nieco z góry, przez Pana.
Co wykasowania części pańskiego postu, to miałem nadzieję ,ze Pan zrozumie moje intencje. Odniosłem wrażenie ,ze pragnie Pan wyeliminować mnie z dalszej dyskusji i przenieść tą ciekawą wymianę stanowisk w miejsce bardziej bezpieczne dla Pana, czyli na forum, na którym ja nie pisuję z zasady,a które Pan stworzył w ramach zdrowej konkurencji. Czego ja nie potępiam, lecz nie widzę powodu, żebym miał to wspierać medialnie ( poprzez pozwalanie na zamieszczanie linków do pańskiej strony w tym miejscu) na przykład.
I zaręczam Panu, że jezeli Pan będzie miał usunąć jakikolwiek odnośnik do Naszej wrocławskiej strony i forum, które ktoś nieopatrznie umieści u Panów, to może Pan to zrobić bez obawy o to,że Pana za to potępię.
Odnośnie tego czy osobą piszącą te słowa czy też nie jest moja skromna osoba to myślę,że na początku wysnuł Pan całkowicie mylny wniosek w tej kwestii Uwierzył Pan temu co sam pan napisał i co gorsze każe Pan w to wierzyć innym. I za nic ma Pan moje zapewnienia ,ze to ja jestem autorem tych słów. Czyli moje słowo wyrażone na piśmie i podpisane przeze mnie ma Pan za nic. To także utwierdza mnie w przekonaniu o tym jak nisko traktuje Pan swoich przeciwników w dyskusji. O ile oczywiście nie są oni sprzymierzeńcami Pana, w tych słownych utarczkach.
Co do inteligencji Pana to to co napisałem powyżej odnosi się także do tego punktu pańskiej wypowiedzi, co nie znaczy ,że mam Pana za człowieka mało rozgarniętego.
Chciałbym,żeby Pan przypadkiem nie odniósł takiego wrażenia.
Co do szacunku naszego wzajemnego, to moją opinię w tej kwestii wyraziłem na początku naszej polemiki.świadczy o tym choćby treść moich tekstów skierowanych do Pana. Nie wydaje mi się,żebym w jakimś miejscu okazał Panu brak szacunku I zapewniam pana,ze dalej będę szedł w tym kierunku, Tak teraz jak i póżniej.
Szanowny Panie, w temacie wydawania naszych wspólnych pieniędzy, to opinie nasze są całkowicie zgodne, co będę starał się wykazać w niżej i nieco póżniej.
Z tym " swistakiem" to myslę,ze to był żart taki... Wg mojej oceny niektóre z cytatow przytoczonych przez Pana mają na celu tylko i włącznie udowodnienie ,że to Pan ma rację, co ja staram się metodycznie i w sposób w miarę kulturalny negować. Co jak dotąd chyba mi się udaje.
Odnośnie tłumaczenia przez Pana naszych przepisów to wyraziłem swoje zdanie już wcześniej i będę się go trzymał> Niech Pan to najpierw zrobi.Wdzięczność zapewniona.
Silniczki do STD to wg mnie odgrzewanie starego kotlecika, choć w tym przypadku, czas pokazał kto w tym konflikcie miał rację. Silniczki mimo wszystko zostały kupione, śmiem twierdzić, że stało się to między innymi także dzięki mojemu uporowi i jak widać krok ten był słuszny, ponieważ sekcja nasza zdobyła wielu nowych zawodników z których wielu na pewno juz w niej pozostanie.
Odnośnie zalecenia Navigi w kwestii stosowania przepisów w poszczególnych związkach krajowych jesteśmy zgodni. Ale wg mnie najlepszym rozwiązaniem,jest dostosowanie się do przepisów żródłowych, w których nie ma błędów merytorycznych a które to przepisy obowiązują na imprezach międzynarodowych. Jestem jednak za tym,żeby oryginalna wersja została przetłumaczona przez fachowców, oraz zatwierdzona oficjalnie przez naszą centralę. Optuję za taką drogą,z powodów które opisałem powyżej. Nie ma potrzeby wg mojej oceny tworzenia czegoś nowego.
Odnośnie wskazania dokumentu przynależenia do organizacji nadrzednej to nasuwa mi się w tym miejscu drobne skojarzenie ze wstąpieniem naszego kraju do UE. Jedynym dokumentem jaki otrzymujemy wszyscy jest dowód osobisty a na nim nie jest napisane ,że Pan i ja przynależymy do Unii Europejskiej. W jednak przynależymy.
W przypadku naszej organizacji, to dokumentem traktującym o tym jest licencja sportowa czyli coś w rodzaju dowodu tej przynależności. I jak Pan się dokładnie przyjrzy na odwrocie tego dokumentu jest logo Naviga. Dla mnie jest to jednoznaczne ( chyba ,że się mylę) jeżeli tak to proszę o skorygowanie mojego wywodu.
O tych miętówkach, to pozwoli Pan,że nie skomentuję bo to w zasadzie nie było tematem tej naszej dyskusji.
Odnośnie podpisu to powinien Pan już dawno zauważyć,ze ja kazdą swoją wypowiedź podpisuję albo niebudzącym wątpliwości skrótem "A.C." lub pełnym imieniem i nazwiskiem i chcę Pana poprosić o to żeby pan to wreszcie zauważył i docenił. Oraz nie negował tego w każdej pańskiej wypowiedzi. Tak już drogi panie Pitt pozostanie.
I na koniec Nie odnoszę wrażenia ,żeby mój sposób pisania do Pana nosił znamiona " pyskówki". Nie zauważyłem ,żebym pisał do Pana w sposób powszechnie uważany za obraźliwy, a wręcz przeciwnie uważam,że staram się traktować pańską osobę z szacunkiem jaki należy się każdemu. A niestety z przykrością muszę wytknąć Szanownemu Panu, ze na swojej stronie pozwala Pan na notoryczne obrażanie mojej osoby i często Pan w tym obrażaniu uczestniczy . Przyznać muszę, z przykrością, że jako gospodarz wg mojej oceny, nie reaguje Pan na takie postępowanie. Oczywiście przykładami ( wieloma) mogę służyć w każdej chwili.
Z poważaniem
A.C.
ps
I to pańskie" szkoda czasu" także niestety muszę Panu wytknąć ( z przykrością). Nie wydaje mi się aby było ono na miejscu
pozdrawiam...

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 07 gru 2009, 12:28 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Pitt napisał(a):
AndrzejC napisał(a):
Kol. Stanisławie. Jak dotąd nikt jeszcze, a zwłaszcza ja, nie napisał ,ze na ewentulane tłumaczenie przepisów będą wydane pieniądze będące w dyspozycji sekcji
A.C.


Żródło: viewtopic.php?f=23&t=989&p=9171&hilit=*umacze*+%C5%9Brodk*#p9171

"Sekcja FSR poprosiła o możliwość przetłumaczenia przepisów startowych przez biuro tłumaczeń. Ustalono,że mogą one zostać przetłumaczone ze środków przyznanych sekcji w ramach dotacji.

Marek Walczak
Andrzej Ciechański"


Tyle są warte słowa "nadkomandora"... Oczywiście znowu białe nie będzie białe itd... :roll: Albo może da się to podciągnąć pod trolling? Będzie wygodniej...



Znowu pozwoiłem sobie przenieść post Pana w całości,żeby się do niego odnieść
I znowu muszę stwierdzić,że nie wczytał się Pan dokładnie w to co napisałem powżej
Dobrze ,że podał Pan źródło: a w tym źródle, czyli w tym co napisałem,w ogóle nie ma stwierdzenia, że przepisy zostaną przetłumaczone za nasze wspólne pieniądze.
Ja Drogi Panie Pitt napisałem ,że MOGĄ one zostać przetłumaczone z zasobów naszej sekcji. A to, proszę Pana jest wielka róznica. To wcale nie znaczy ,że zostaną one z naszych funduszy przetłumaczone chyba ,że sie mylę w tym temacie, jezeli tak to proszę o korektę.
Posądza mnie Pan o trolling. Czy mam przez to rozumieć ,że mam siebie " zbanować" z tej strony? Proszę o odpowiedż jasną w tej kwestii
Miło mi ,że nazywa mnie Pan nadkomandorem, ale wym przypadku mamy juz jednego i na pewno nie jestem nim ja
A.C..

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 07 gru 2009, 12:46 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Nasuwa mi się nieodparcie analogia z wilkiem i owczą skórą... :lol: :lol: :lol: Lub też schizofrenią...

Rzeczywiście napisałem niejasno. Chodziło mi o uznanie mojej pisaniny za trolling i wywalenie mnie z tegoż forum, co byłoby z pewnością podobnie wygodne dla tutejszego dyktatora, jak wywalenie Kol.Stanisława Cz.

A ja głupi sądziłem, że "pieniądze przyznane naszej sekcji w ramach dotacji" to są właśnie "nasze wspólne pieniądze"... Moja naiwność jest wielka.. :oops:

W temacie odgrzewanego kotlecika też widać niezrozumienie tematu. Mój ówczesny protest dotyczył chęci wydania NASZYCH pieniążków ze składek sekcyjnych, a nie samego zamiaru zakupu. Zostały one w końcu zakupione z innych funduszy i o to właśnie mi chodziło... Swoją drogą ciekawe, za którą (czyją) część długów ówczesnego sponsora... :roll:

Reszty już nie komentuję, w zasadzie cała jest O.T.

Szkoda czasu, autorze z dysocjacyjnym rozdwojeniem tożsamości, również twojego.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Ostatnio edytowano 07 gru 2009, 12:58 przez Pitt, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 07 gru 2009, 12:51 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Teraz, do kolegi Stanisława.
Szanowny Kolego. Choć Twój ostatni post nie był skierowany bezposrednio do mnie to jednak postanowiłem się do niego odnieść.
Pragnę, Koledze donieść, ze w żadnym przypadku się nie pogubiłem i staram się panować nad aktualaną sytuacją .I pamięć, wbrew temu co napisałeś mam jeszcze całkiem,całkiem...
Z zażenowaniem, muszę stwierdzić, że czytając Twoje posty tu i ówdzie zauważyłem,że zaczyna Kolega nabijać się z mojej osoby i dworować ze mnie, równając tym samym do niskich standardów wypowiadania się co niektórych osób. A wiek, wyniki pozycja do jakich doszedłeś kol. Stanisławie przez te wszystkie lata zobowiązują do pewnych wyższych zachowań w postępowaniu. Niektóre rzeczy już są nie do przyjęcia na poziomie jaki osiągnąłeś. Zawsze pomimo różnicy zdań, darzyłem Cię kol. Stanisławie dużym szacunkiem i myślałem,że szacunek ten jest obopólny pomyliłem się widać... Smutne
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 07 gru 2009, 13:23 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Agresja, wciąż agresja z pańskiej strony,Panie Pitt. I po co?
Chciałbym zwrócić pańską uwagę na miejsce naszej dyskusji: luźne pogaduchy. I to jest wg mnie właśnie dyskusja lużna. I chciałbym,żeby tak to zostało odebrane.
Ale nie mogę zrozumieć dlaczego wciąż Pan pisuje do mnie w sposób lekceważący? Czy nie umie Pan inaczej?
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 07 gru 2009, 13:33 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Moje wypowiedzi całkiem świadomie i w dokładny sposób oddają stosunek do podpisanej osoby mojego stałego interlokutora (ale oczywiście nie do jego alter ego), jest on stały od dłuższego czasu i taki pozostanie. Z powodów wiadomych.

Owcza skóra i ojcowski ton (ani inne chwyty socjotechniczne) też nie mają szans, aby to zmienić.

Szkoda czasu... Niniejszym kończę już mój udział w tym wątku.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 08 gru 2009, 10:04 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Szanowny Panie Pitt.
W pierwszej swojej wypowiedzi w tym temacie, czuł się Pan zaszczycony, że chcę z Panem dyskutować o problemach, które dotyczą naszego środowiska. Muszę przyznać, że bardzo mi to pochlebiło. Później jednak w toku wymiany poglądów, Pan zaczął sprowadzać tę dyskusję do poziomu na którym, Pan czuje się Pan bezpiecznie, a który mi osobiście przestał odpowiadać i wystarczać. Teraz chce Pan tą polemikę zakończyć, w sposób dla Pana typowy "szkoda mi czasu...itd". Czy mam przez to rozumieć ,ze uznał Pan siłę moich argumentów w tej wymianie zdań, i uznaje się Pan za POKONANEGO? Jeżeli tak to muszę przyznać,ze jestem wielce usatysfakcjonowany takim obrotem sprawy. I niezależnie od tego w jaki sposób chce Pan zakończyć ten temat, to zapewniam Pana ,że zawsze kiedy będę miał możliwość podyskutowania sobie z Panem ( na argumenty oczywiście), w jakiejś nurtującej nas kwestii, to będę to czynił z radością i z szacunkiem, jaki należy się osobie Pana, Panie Piotrze
Załączam wyrazy poważania dla Pana
oraz pozdrawiam
Andrzej Ciechański

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 08 gru 2009, 10:38 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 sty 2007, 20:40
Posty: 654
Lokalizacja: Konin/Poznań
Panowie przestańcie sobie odowadniac jakieś rzeczy bo to nie temat tutaj.

Meniu

_________________
FSR V-3,5 V-15 PL-446
V3,5/ALPHA/IKARUS2/CMB-VALVOLA-GREEN-RED-BLUE/TUNING MENIU/JR 3810
V15/POTENZA/CMB-RS/NO TUNING/JR 3810

******MISTRZ POLSKI*******
Obrazek
1995/1996/1997/2000/2004/2005/2006/2007/2008/2009/2010/2011/2012


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 08 gru 2009, 10:58 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Meniu wg mnie miejsce jest właściwe. "luźne pogaduchy". Inne działy byłyby miejscem niewłaściwym . Ten jest w sam raz, bo po to właśnie został stworzony
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 08 gru 2009, 11:28 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 sty 2007, 20:40
Posty: 654
Lokalizacja: Konin/Poznań
To się zgadza tylko ostatnie posty nie są na temat przepisów tylko czego innego, przynajmniej mi się tak zdaje jak to czytam. MOże założyc temat" kto ma rację?" i tam można sobie udowadniac?

Meniu

_________________
FSR V-3,5 V-15 PL-446
V3,5/ALPHA/IKARUS2/CMB-VALVOLA-GREEN-RED-BLUE/TUNING MENIU/JR 3810
V15/POTENZA/CMB-RS/NO TUNING/JR 3810

******MISTRZ POLSKI*******
Obrazek
1995/1996/1997/2000/2004/2005/2006/2007/2008/2009/2010/2011/2012


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 08 gru 2009, 11:55 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2006, 20:19
Posty: 386
Lokalizacja: TRZEBNICA
Witam.
Zgadzam się z Meniem.Proponuję też aby forum było dostępne po uprzednim zalogowaniu się.
Udostępnić bez logowania np działy: budowa modeli,giełda.
Pozdrawiam.

_________________
AndrzejD
POL-567
http://www.perkoz.netau.net/

"Imperare sibi maximum est imperium"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 08 gru 2009, 14:46 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 23 wrz 2009, 08:55
Posty: 139
Witam Panów, pozwoliłam sobie skorzystać z konta mojego męża,ponieważ uważam,że powinnam się odezwać...mówi się,że kobiety bywają kłótliwe i niebywale gadatliwe...Ja po niejednokrotnym podczytywaniu Waszych postów odnoszę wrażenie,że to jednak Wy, faceci pod wpływem Waszego wybujałego testosteronu potraficie być w stosunku do siebie właśnie tacy: czyli obrzydliwie gadatliwi i agresywnie nastawieni.Tyle na ten temat jeżeli chodzi o babskie spojrzenie na Wasze forum...
Pozdrawiam Patrycja Ostrowska :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 08 gru 2009, 14:49 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 sty 2007, 20:40
Posty: 654
Lokalizacja: Konin/Poznań
tomost72 napisał(a):
Witam Panów, pozwoliłam sobie skorzystać z konta mojego męża,ponieważ uważam,że powinnam się odezwać...mówi się,że kobiety bywają kłótliwe i niebywale gadatliwe...Ja po niejednokrotnym podczytywaniu Waszych postów odnoszę wrażenie,że to jednak Wy, faceci pod wpływem Waszego wybujałego testosteronu potraficie być w stosunku do siebie właśnie tacy: czyli obrzydliwie gadatliwi i agresywnie nastawieni.Tyle na ten temat jeżeli chodzi o babskie spojrzenie na Wasze forum...
Pozdrawiam Patrycja Ostrowska :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


No i teraz jest mi styd za Was Panowie.

Meniu

_________________
FSR V-3,5 V-15 PL-446
V3,5/ALPHA/IKARUS2/CMB-VALVOLA-GREEN-RED-BLUE/TUNING MENIU/JR 3810
V15/POTENZA/CMB-RS/NO TUNING/JR 3810

******MISTRZ POLSKI*******
Obrazek
1995/1996/1997/2000/2004/2005/2006/2007/2008/2009/2010/2011/2012


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 08 gru 2009, 16:22 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Droga Patrycjo. Możesz mi wierzyć ,lub nie. Ale tego co zostało napisane powyżej ja na prawdę nie biorę na poważnie. I na Twoim miejscu tak bym to także odbierał.To że docinamy sobie złośliwie, wynika raczej z cech naszych charakterów. My już tacy jesteśmy, ale w gruncie znaczy wcale nie jesteśmy tak do końca źli albo zepsuci. Wierz mi, ze gdyby mojemu ulubionemu Adwersarzowi trzeba było pomóc w czymkolwiek, to na pewno bym Mu pomógł, tak w sporcie jak i prywatnie, bo niezależnie od tego co do siebie czujemy , to jednak łączy nas kawał spędzonego wspólnie czasu i te wszystkie lata do czegoś zobowiązują. Ciebie to co napisane powyżej poruszyło, a mi się wydaje ,że niepotrzebnie :lol:
Popatrz na to wszystko z przymrużeniem oka. Ja także tak na to patrzę. Tak na prawdę to nikt z nas którzy się w te nasze stateczki bawią tak w głębi duszy jeszcze do końca nie wyrósł. Świadczy o tym zachowanie na zawodach, rywalizacja wzajemna, różne sytuacje które zdarzyły się i jeszcze będą się zdarzały itp. Więc myślę,ze nie ma sobie tej pisaniny brać do serca. Bo to jest tylko taka sobie pisanina i nic więcej.
Patrz na to z dystansem, bo tak na to trzeba patrzeć :D
Andrzej

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL