Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 27 kwi 2024, 18:52

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 05 gru 2009, 17:42 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Marianku. To właśnie chciałem usłyszeć. Brawo. Do Piotra. Usuwanie niewygodnych postów jest na porządku dziennym. Ja z odpowiedziami przeniosę się na forum sąsiednie gdzie na pewno nikt nigdy nic nie usunie.Szkoda że AC nie zna języka. Mógłby przynajmniej zrobić coś pożytecznego dla sekcji a tymczasem..........jak zawsze. S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 gru 2009, 17:58 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2006, 20:19
Posty: 386
Lokalizacja: TRZEBNICA
Cyt.:"Ten, który mam świadczy o przynależności do LOK, do NAVIGA, FAI, F1 ani kółka
wędkarskiego - NIE."
Piotrze J.- powinna być kropka/taki znak interpunkcyjny/ tuż za LOK.I z dużej literki rozpocząć zdanie.Niby nic takiego,a jak wiele zmienia. :)
Wszyscy popełniamy błędy.

Jeszcze ten cytat:
"Podobnie, jak to już kiedyś było z wywaleniem NASZEJ kasy na silniczki do STD"

Piotr,czy Ty sądzisz że te motorki do standardów to marnotrawstwo?

_________________
AndrzejD
POL-567
http://www.perkoz.netau.net/

"Imperare sibi maximum est imperium"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 gru 2009, 18:16 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Andrzeju D., mój "wspominek" o ilości błędów w postach wiadomej osoby był argumentem, nazwijmy go "statystycznym", w kwestii autorstwa tych postów, mam nadzieję, że to rozumiesz? Już dawno przestałem zwracać na to uwagę w wypowiedziach innych, bo nie każdy musi chcieć przywiązywać do tego wagę... I nie o to tu chodzi. Więc - jak na początku.

Oczywiście, że każdy ma prawo do błędów, Ty też... Bo np.przytaczając cytat, należy podać jego początek i koniec, czyli: cytuję - koniec cytatu. :lol: :lol: Nie jestem purystą językowym, ale jakbyś chciał pogadać o naszym pięknym języku polskim, to zawsze jestem otwarty... tylko chyba nie tutaj...

W temacie motorków napisane zostało już wszystko, co było do napisania i nie dam się wciągnąć w to ponownie. Żadne nowe zdarzenia nie zaszły.

Nie doczekałem się na Twoją odpowiedź... :cry:



Pozdrówka.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 gru 2009, 18:40 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Szanowny Panie Pitt, widzę ze jednak nie sprostał Pan standardom, jakie mogły zapanować w naszych wzajemnych stosunkach. Ucieka pan w agresję. Łudziłem się ,że być może moja nieco wyszukana forma wypowiedzi pobudzi Pana o refleksji,że można inaczej, ale jak widzę, utknął pan na pewnym poziomie konwersacji i ku mojemu zdziwieniu i zatroskaniu nie potrafi Pan inaczej formułować swoch myśli, jak tylko w sposób agresywny, i bardzo lekceważący. Jest mi z tego powodu niezmiernie smutno, ale cóż, mówi się trudno i pisze się dalej. Ja ze swojej strony będę jednak wprowadzał styl nieco bardziej wyszukany niż zazwyczaj, przynajmniej w stosunku do Osoby pana, choćby po to ,żeby Mu uświadomić ,że jednak można inaczej,że można odnosić sie do siebie z szacunkiem, niekoniecznie pałając do siebie sympatią. Kropla drąży kamień, więc mam nadzieję,że zrozumie Pan to kiedyś. Mam nadzieję,że nastąpi to szybciej, niż później. Z korzyścią dla nas obu a także dla ogółu forumowiczów i naszych wspólnych kolegów.
Co do merytorycznego aspektu naszej dyskusji to pozwoli Pan ,że wypowiem się nieco później, z powodu ,że tym razem ja nie mam w tej chwili czasu,ale obiecuję Panu panie Pitt,że na pewno ustosunkuję się do pańskiej wypowiedzi. Także w kwestii kasowania części pańskiego postu ( sprawie odnośnika do pańskiego forum)
Przepraszam także,że nie zredagowałem do końca mojego poprzedniego postu z prozaicznego powodu: Synek Franciszek wygonił mnie od komputera, ponieważ chwilowo korzystamy z niego wspólnie. Zapewniam jednak,że post mój zostanie jak najszybciej poprawiony. Jeżeli błędy które popełniłem podczas pisania uraziły Pana to myślę że to co napisałem powyżej choć w małym stopniu mnie w pańskiej ocenie, usprawiedliwia.
Tym razem załączam pozdrowienia
Z nieustającym szacunkiem
Andrzej Ciechański

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 gru 2009, 18:51 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Szanowny kol. Stanisławie zaręczam Ci , że Twoich postów, nikt nie będzie kasował ani zmieniał. O ile pamiętam, to w stosunku do Twojej WAŻNEJ Osoby, nikt jeszcze takiego "przestępstwa" się nie dopuścił. Posty Twoje nie były kasowane nawet wtedy, kiedy Puszczał Ci tzw "wentyl". Możesz być spokojny, do momentu, kiedy nie zaczniesz ubliżać, albo obrażać poszczególnych forumowiczów. Ale o to oczywiście nikt Kolegi nie podejrzewa. A ja w szczególności.
Załączam pozdrowienia dla szanownego Kolegi
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 gru 2009, 19:08 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2006, 20:19
Posty: 386
Lokalizacja: TRZEBNICA
Zamknąłem cytat " :)
A co do mojego postu,to sprostowałem tę wypowiedż. :)

Pozdrawiam.

_________________
AndrzejD
POL-567
http://www.perkoz.netau.net/

"Imperare sibi maximum est imperium"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 gru 2009, 20:06 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Andrzeju C. U spowiedzi byłeś? Z nieustającym szacunkiem (cytat) S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 gru 2009, 20:19 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 sty 2007, 20:40
Posty: 654
Lokalizacja: Konin/Poznań
Panowie pytam po raz drugi , moze ktoś mi powiedziec ile kosztuje takie tlumaczenie u przysieglego tlumacza?

Meniu

_________________
FSR V-3,5 V-15 PL-446
V3,5/ALPHA/IKARUS2/CMB-VALVOLA-GREEN-RED-BLUE/TUNING MENIU/JR 3810
V15/POTENZA/CMB-RS/NO TUNING/JR 3810

******MISTRZ POLSKI*******
Obrazek
1995/1996/1997/2000/2004/2005/2006/2007/2008/2009/2010/2011/2012


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 gru 2009, 21:16 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2006, 20:19
Posty: 386
Lokalizacja: TRZEBNICA
Meniu,
tu jest coś na temat.
http://www.tlumacz.edu.pl/cennik.php
Pozdrawiam

_________________
AndrzejD
POL-567
http://www.perkoz.netau.net/

"Imperare sibi maximum est imperium"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 gru 2009, 21:25 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 sty 2007, 20:40
Posty: 654
Lokalizacja: Konin/Poznań
Andzrej dzieki za cennik a jaka to jest kwota za calosc?

Meniu

_________________
FSR V-3,5 V-15 PL-446
V3,5/ALPHA/IKARUS2/CMB-VALVOLA-GREEN-RED-BLUE/TUNING MENIU/JR 3810
V15/POTENZA/CMB-RS/NO TUNING/JR 3810

******MISTRZ POLSKI*******
Obrazek
1995/1996/1997/2000/2004/2005/2006/2007/2008/2009/2010/2011/2012


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 gru 2009, 22:13 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2006, 20:19
Posty: 386
Lokalizacja: TRZEBNICA
Sam jestem ciekawy.Ale,.....tak jak pisze Andrzej że nowe przepisy Navigi pojawią się w przyszłym roku,więc jest trochę czasu na to.
Po rozmowie z Marianem ukażą się w wersji książkowej,i to około lutego przyszłego roku.
Egzemplarz taki będzie w posiadaniu w LOK może w marcu.
Obecnie obowiązują te z 2003 z poprawką,i dobrze byłoby aby te umieścić do wglądu.
Nie sądzę aby aż tak wiele zmieniło się w tych przepisach.

_________________
AndrzejD
POL-567
http://www.perkoz.netau.net/

"Imperare sibi maximum est imperium"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 gru 2009, 23:54 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Może powinno się zablokować pieniążki przeznaczone na zakup sprzętu a będzie jak znalazł na tłumaczenie. No jeszcze można podnieść składkę sekcyjną. Zresztą rozwiązań jest dużo. Myślę że zarząd sobie z tym poradzi.S.G.(ludzie czy Wy naprawdę nie macie większych zmartwień)

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 gru 2009, 01:42 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Kol. Stanisławie. Jak dotąd nikt jeszcze, a zwłaszcza ja, nie napisał ,ze na ewentulane tłumaczenie przepisów będą wydane pieniądze będące w dyspozycji sekcji lub fundusze otrzymane z zasobów M S. Chciałbym,zeby to zostało zapamiętane w ferworze tej dyskusji.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 gru 2009, 08:58 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Tak czy inaczej w razie czego ktoś będzie musiał za to zapłacić.A na pewno będzie to ze środków przeznaczonych w Naszym przypadku dla FSR.Po prostu szkoda. Są inne potrzeby mogące podnieść poziom Naszych zawodników.Błędem jest szukanie tłumaczy przysięgłych. Jeżeli już to zróbmy to własnym sumptem a wszyscy (no może nie) będą zadowoleni.Chyba że ktoś ma w tym interes. To zmienia postać rzeczy. S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 gru 2009, 23:04 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
AndrzejC napisał(a):
Kol. Stanisławie. Jak dotąd nikt jeszcze, a zwłaszcza ja, nie napisał ,ze na ewentulane tłumaczenie przepisów będą wydane pieniądze będące w dyspozycji sekcji
A.C.


Żródło: viewtopic.php?f=23&t=989&p=9171&hilit=*umacze*+%C5%9Brodk*#p9171

"Sekcja FSR poprosiła o możliwość przetłumaczenia przepisów startowych przez biuro tłumaczeń. Ustalono,że mogą one zostać przetłumaczone ze środków przyznanych sekcji w ramach dotacji.

Marek Walczak
Andrzej Ciechański"


Tyle są warte słowa "nadkomandora"... Oczywiście znowu białe nie będzie białe itd... :roll: Albo może da się to podciągnąć pod trolling? Będzie wygodniej...

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL