Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 mar 2024, 17:40

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 02 paź 2006, 14:26 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 13 mar 2006, 09:35
Posty: 21
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Witam. Poszukuję wymiarów do zabudowy Skorpiona 6,5.Proszę o pomoc. Pozdrawiam. Wojtek.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2006, 10:21 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Linki, Skorpion to bardzo stary kadłub, chyba lepszy byłby Vortex.
myślę że ten kadłub lepiej się nada! pływalem kiedyś na nim z silnikiem Rossiego6,5.do tego kadłuba mamy we Wrocławiu wszystko! Jeżeli jednak upierasz się przy Skorpionie to u Mariana na stronie jest rysunek za zasadniczymi wymiarami konstrukcji łódki. jak sie przyjrzysz to oprócz kilku poprawek wszystko się zgadza. wg tego schematu łódka będzie pływać.
www.modelteam.com- forum . A może nową 15-stkę sobie zbudujesz? :lol:
A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2006, 14:14 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 13 mar 2006, 09:35
Posty: 21
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Andrzejku! Buduję łódkę dla młodego Krzyśka. Łódeczkę zwyczajnie mam.Myślę,że dla początkującego to wystarczy.Kiedyś na takiej pływałem jeszcze w 6,5.Wymiary dostałem już od Ryśka. Teraz, jak wiesz poszukuję motorka do niej.Trzeba chłopaka czymś zająć - 15-latek sam rozumiesz :roll: . Co do mojej ewentualnej nowej 15-stki ,to faktycznie myślałem . A co twoim zdaniem jest warte uwagi?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2006, 14:56 
:idea:


Ostatnio edytowano 31 gru 2006, 03:02 przez meniu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2006, 19:11 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Jest tak: wg mnie Potenza jest lepsza o klase od Tornado, i nie zmienia tego fakt że Maestro Dave wszystkim dokłada! On jest klasą sam dla siebie! To że Stasiek wygrał w tym roku to mu gratuluję ale jeżeli chodzi o normalną walkę na wodzie to Potenza wg mnie jest bardziej stabilna! i szybsza! jest jeden minus tego kadłuba! jest bardzo drogi i nie ma szans na jego skopiowanie! Tornado o ile wiem zostalo już "spiratowane" tak jak z resztą wszystkie inne kadłuby Marlesa, więc jeżeli nie masz wyrzutów sumienia to na pewno kupisz kopię taniej! jezeli chodzi o 6,5, to ja radzę Ci jednak zrobić Vortexa lub Spidera, wydatek w sumie niewielki a łódka na pewno będzie lepsza, i Chłopak będzie miał większą frajdę w pływaniu Zastanów się nad tym! skorpion to kadłub z przed 20 lat, silników takich jak wtedy były już nie ma, więc jak wsadzisz tam jakiś mocniejszy motorek to Ci ta łódeczka odfrunie! może jakąś 3,5 tam włóż może wtedy popływacie ! :lol: A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL