Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 mar 2024, 20:14

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 paź 2006, 09:57 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Koledzy! jak się dowiedziałem, ze żródeł zaprzyjażnionych z Nami, W przyszłym sezonie nie będzie można startować w zawodach organizowanych w Niemczech, a co za tym idzie także w innych krajach europejskich- łodkami, które nie mają pomalowanego dna! zabroniony jest kolor czarny, naturalny kolor laminatu, włókna węglowego, kevlaru i nie wiem też czy czasem nie kolor biały! podyktowane to jest wg naszych kolegów słabą widocznością stojącej łodki na trasie wyścigu! Myślę, że jest to słuszne! Każdy z Nas wkurza się jak widzi słabo przeszkodę na wodzie. Myślę że akurat to można także zastosować u nas na zawodach! przedyskutujemy to na jesiennym spotkaniu zarządu! jeżeli to zostanie przegłosowane, to łódka nie pomalowana lub nie oklejona nie będzie dopuszczona do startu. ja muszę się przyznać że moja 15-stka ma niepomalowane dno! więc na pewno ją pomaluję! Z resztą uważam,że każdy powinien to zrobić w swoim interesie, bo przy kolizji generalnie cierpią obydwie łódki!
Następną sprawą są transpondery! Najprawdopodobniej w przyszłym roku, nie będzie można wypożyczać transponderów na zawodach międzynarodowych organizownych na zachodzie! start będzie możliwy tylko z własnym tansponderem. Tak było już w tym roku w Haminkeln! Co prawda LOK kupił kilka transponderów na potrzeby modelarzy, ale krzystać z nich będą także Elektrycy i Samochdziarze! Będziemy się starać zrobić jeszcze jeden duży zakup transponderów w Holandii, ale to wymaga jeszcze uzgodnien! o szczególach będziecie informowani na bieżąco. A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2006, 18:50 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Co do białego to napisałem " chyba" na dzień dzisiejszy biały kolor jest jak najbardziej dozwolny! najwyżej pożyczę Ci trochę folii odblaskowej. Sam wiesz że tę folię widać idealnie nawet z daleka :shock: Nic się nie martw. maluj łódkę jak chcesz byleby to nie był kolor czarny! A swoją drogą ciekawe co zrobi niejaki Mauro B. :wink: i co zrobią Niemcy z Jego czarnymi łódkami? A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02 lis 2006, 16:34 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 01 lis 2006, 13:47
Posty: 75
Lokalizacja: RASZYN/WARSZAWA
Ze względu na moją jeszcze małą wiedze , może ktoś mi wyjaśni o co chodzi z tymi transponderami.Czy jest to związane z identyfikacją modelu?

Myśle że najlepiej wyjaśnił by ten wątek P.AndrzejC , ponieważ z tego co zauważyłem posiada rozległą wiedze z zakresu FSR-ów

Z góry dziękuje i pozdrawiam bobert73


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02 lis 2006, 21:10 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Już napisałemczęsci o transponderach, więc nieaktualne :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL