Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 25 kwi 2024, 08:05

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 lut 2010, 20:50 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Wydaje mi się że zawodnicy bez opłaconych licencji i opłaty sekcyjnej NIE POWINNI BYĆ DOPUSZCZENI DO STARTÓW! S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lut 2010, 21:56 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 09 kwi 2007, 21:02
Posty: 39
Lokalizacja: KIELCE
Najlepszym rozwiązaniem byłoby wyznaczenie terminu wpłaty np. 31 marzec .
Wpłaty powinno się dokonać za licencję i na sekcję razem na konto.Skarbnik będzie miał jeszcze dwa tygodnie na sprawdzenie wyciągów.
Napewno ułatwi to i usprawni rozliczenia.


Mariusz


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lut 2010, 22:14 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 12 gru 2009, 20:20
Posty: 289
Są tacy ,którzy przyjeżdżają na zawody dla przyjemności a nie dla punktów i oni też powinni być dopuszczeni do startów po opłaceniu opłaty startowej!
Jeśli zawodnik przyjechał z myślą o walce o punkty rankingowe musi mieć opłacone sekcyjne i licencję.
darek goliński POL-521


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lut 2010, 08:20 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Co mi po tym że ktoś dla zabawy przyjedzie i spowoduje kolizję z moim modelem zabierając mi możliwość zdobycia punktów.Jeżeli ma opłacone składki, licencje i co tam jeszcze to ma takie samo prawo do zabawy jak ja. A to czy będzie zbierał punkty to tylko i wyłącznie jego sprawa.Zresztą szkoda bić piany bo wykładnia Naszego Zarządu jest jasna. "Zawodnicy bez opłaconej licencji i składki członkowskiej nie będą dopuszczeni do startów" To chyba wyjaśnia wszystko i nie widzę potrzeby dyskusji nad tym tematem. Pozdrawiam S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lut 2010, 20:02 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 12 gru 2009, 20:20
Posty: 289
1.Doświadczony zawodnik taki jak Pan powinien uniknąć kolizji na wodzie.
2.Zawodnicy z innych krajów przecież nie opłacają naszych składek, czyli według tego co Pan napisał nie powinni brać udziału w naszych zawodach?
W ŻNINIE KAŻDY ZAWODNIK KTÓRY JEST NOWICJUSZEM JAK I DOŚWIADCZONYM ZAWSZE BĘDZIE MILE WIDZIANY!!!!!!!!!
pozdrawiam darek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lut 2010, 21:44 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 20 kwi 2006, 21:18
Posty: 147
Lokalizacja: Warszawa
My za granicą też nie płacimy żadnych składek i możemy startować tam do woli.Kolizji na wodzie powinni unikać nie tylko doświadczeni zawodnicy.Zawodnicy,którzy nie opłacą licencji i opłaty sekcyjnej nie będą dopuszczeni do startu.Jeżeli nie będę startował w zawodach to specjalnie przyjadę do Żnina,aby zebrać opłaty.
Pozdrawiam
Andrzej Lewandowski


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lut 2010, 22:43 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 12 gru 2009, 20:20
Posty: 289
My za granicą też nie płacimy żadnych składek i możemy startować tam do woli.
-w tym momencie nie ma przeciwwskazań co do startów obcokrajowców na naszych zawodach(mimo tego że nie posiadają opłat :licencyjnych i sekcyjnych).
Zawodnicy,którzy nie opłacą licencji i opłaty sekcyjnej nie będą dopuszczeni do startu.
-a w tym momencie pojawia się paradoks ,że jednak nie będą dopuszczeni ze względu na brak opłaconej licencji i sekcyjnej.
PANOWIE O CO TU CHODZI!
-darek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lut 2010, 00:13 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Nie chodzi tu o zawodników zagranicznych. Bardzo cieszę się że członek Zarządu zabrał głos. Zawody rozgrywane są w oparciu o regulamin sekcji który został zatwierdzony przez Nasz zarząd.wystarczy poczytać i po co bić pianę. Na pewno wszyscy zawodnicy będą mile widziani. Jak zawsze.S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lut 2010, 00:16 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
No i wywiązała się dyskusja czy dopuszczać.Kogo i na jakich zasadach . Darek. w zawodach, które są składowymi cyklu mistrzostw Polski mogą brac udzial tylko i wyłącznie Ci zawodnicy którzy wykupili przede wszystkim licencję sportową za dany rok. W tej opłacie jest także ubezpieczenie od wypadków. Jest to cykl rozgrywek sportowych W pewnym sensie zamknięty. I nie każdy może brać w nich udział. Nie można mylić zawodów sportowych z imprezami otwartymi np pikniki np Pabianice czy Trzebnica. Tu może wystartować kto chce . Jeżeli chodzi o zagranicznych, to na zasadzie dwustronności dopuszczamy ich do startów tak jak oni nas. Bo nie da się tego zorganizować inaczej. I rację ma kol. Andrzej, że rygorystycznie będzie egzekwował wniesienie opłat przez zawodników.
Myślę ,że to jest jasne. Darek Twoje zawody są imprezą sportową a nie piknikiem , czy pokazami, a to zobowiązuje nas do przestrzegania przepisów jakie sami sobie narzuciliśmy..A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lut 2010, 09:25 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Nic dodać nic ująć. Dziękuję kol. Andrzeju że zabrałeś głos.S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lut 2010, 17:25 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 12 gru 2009, 20:20
Posty: 289
Panie Andrzeju dziękuję za wyczerpującą interpretacje przepisów startowych-
pozdrawiam darek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 01 mar 2010, 21:31 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 17 gru 2009, 22:55
Posty: 195
witam
Chcialem się zapytać czy organizator zawodów zapewnia paliwo do standartów,żeby wszyscy mieli jednakowe paliwo
pozdrawiam Piotr Gajek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 02 mar 2010, 00:18 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 20 sty 2008, 01:09
Posty: 19
Witam ,skoro opłaty są wymagane to wynikają one z obowiązującego regulaminu. Czy m... zabierający tu głos mogą mi podać taki punkt regulaminu który o tym mówi. M... może nie podadzą ale członkowia zarządu mam nadzieję że tak.Pozdrawiam Wiktor Polanica.

Proszę o używanie innych słów niż "mądrale"

Moderator


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 02 mar 2010, 10:18 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Klolego Wiktorze Polanica. Jestem jednym z tych m.... Chętnie z Tobą podyskutuje na ten temat. W czym widzisz problem. A może jesteś jednym z kłócących, jakich u nasz nie brakuje. S.G.

Moderator

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 02 mar 2010, 12:51 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 20 sty 2008, 01:09
Posty: 19
Witam,nie chodzi mi absolutnie o pieniactwo czy kłótnię chodzi mi o trzymanie się przepisów.Chętnie podyskutuję a to mój numer 501601699.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL