Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 20 kwi 2024, 13:31

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 04 mar 2010, 12:20 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 30 cze 2007, 23:27
Posty: 384
Lokalizacja: Tychy
Tak czytam ten temat i od kilku dni zastanawiam się o co ta cała bezsensowna rozmowa, opłata została ustalona na spotkaniu w Supraślu i przeszła większością głosów obecnych na nim zawodników. To jak sobie każdy je będzie nazywał to jego sprawa, walne zgromadzenia, coroczne spotkanie z zarządem czy jeszcze co innego - jaka różnica ?? A co jeżeli kogoś nie będzie w tym roku na spotkaniu w Tychach gdy będzie wybierany nowy zarząd, obudzi się znowu po kilku miesiącach i powie że taki wybór mu się nie podoba ?? Regulamin jasno mówi że decyzje poddane pod głosowanie na spotkaniu są przyjmowane lub odrzucane większością głosów zawodników obecnych na spotkaniu. Ot takie zasady demokracji.

_________________
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
POL-484F
Tychy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 04 mar 2010, 12:58 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 sty 2007, 20:40
Posty: 654
Lokalizacja: Konin/Poznań
Panowie tak jak w polityce zawsze się znajdzie ktoś komu coś nie pasuje.
Meniu

_________________
FSR V-3,5 V-15 PL-446
V3,5/ALPHA/IKARUS2/CMB-VALVOLA-GREEN-RED-BLUE/TUNING MENIU/JR 3810
V15/POTENZA/CMB-RS/NO TUNING/JR 3810

******MISTRZ POLSKI*******
Obrazek
1995/1996/1997/2000/2004/2005/2006/2007/2008/2009/2010/2011/2012


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 04 mar 2010, 14:00 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Tylko dlaczego tym ktosiem zawsze musisz być Ty, kol. Meniu? :wow:
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 04 mar 2010, 14:05 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 30 cze 2007, 23:27
Posty: 384
Lokalizacja: Tychy
Meniu to załóż komisję śledczą która wyjaśni kto jak i dlaczego głosował :D

_________________
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
POL-484F
Tychy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 04 mar 2010, 21:11 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 lut 2007, 01:29
Posty: 490
Lokalizacja: Kraków
Co jak co, ale o nadmiar przekazywanych informacji nasz Zarząd na pewno nie można posądzić :twisted:
W Supraślu byłem, ale widać na Walne nie chciało mi się przyjść. Tak samo Basi i Andrzejowi B. Czasami komuś się zdaje, że wszystko dla wszystkich jest oczywiste na naszym podwórku, ale tak naprawdę to większość dzieje się okazyjnie i spontanicznie. Nigdy nie słyszałem, żeby jakieś walne nie było ogłaszane, jego termin i porządek. Połowy niedomówień by nie było gdyby na nowej stronie były (tak jak są piękne regulaminy) wszystkie sprawozdania i tym podobne ciekawe rzeczy, pięknie poukładane czytelne i łatwo dostępne. Dla mnie jest nie do przyjęcia szukanie oficjalnych informacji po forach, bardziej czy mniej oficjalnych.
Jestem całkowicie za „sekcyjnymi pieniędzmi” tylko, że z tą różnicą, że nie powinny bezpiecznie leżeć tylko je należy szybko, a mądrze wydawać, żeby sekcja FSR-ów to nie było kilku zapaleńców puszczających stateczki tylko ORGANIZACJA godna miana sportu kwalifikowanego i naszych oczekiwań.
Pozdrawiam Marek Zelech

PS. Są to tylko moje odczucia i spostrzeżenia modelarza, który mieszka daleko od „centrum” aktywności FSR-owskiej i czuje się całkowicie niedoinformowany jak i na pewno wielu kolegów.

_________________
Prezes Związku Sportowego Modelarstwa Wodnego w Polsce
http://fsrpolska.pl/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 mar 2010, 00:06 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Maruś. Masz świętą rację. Tylko żeby wydawać to najpierw trzeba uzbierać.Od tego roku zaczynamy od nowa. Mam nadzieję że wszystkim zawodnikom wejdzie to w krew. Dla wspólnego dobra oczywiście.Czy lody już puściły?S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 mar 2010, 00:40 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 30 cze 2007, 23:27
Posty: 384
Lokalizacja: Tychy
Stasiu lodów nawet nie było tylko zostały jeszcze sznurki i jak pogoda pozwoli to znikną gdzieś za tydzień może dwa, ale to już całkiem inna bajka :)

_________________
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
POL-484F
Tychy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 mar 2010, 01:05 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Maruś napisał(a):
Co jak co, ale o nadmiar przekazywanych informacji nasz Zarząd na pewno nie można posądzić :twisted:
W Supraślu byłem, ale widać na Walne nie chciało mi się przyjść. Tak samo Basi i Andrzejowi B. Czasami komuś się zdaje, że wszystko dla wszystkich jest oczywiste na naszym podwórku, ale tak naprawdę to większość dzieje się okazyjnie i spontanicznie. Nigdy nie słyszałem, żeby jakieś walne nie było ogłaszane, jego termin i porządek. Połowy niedomówień by nie było gdyby na nowej stronie były (tak jak są piękne regulaminy) wszystkie sprawozdania i tym podobne ciekawe rzeczy, pięknie poukładane czytelne i łatwo dostępne. Dla mnie jest nie do przyjęcia szukanie oficjalnych informacji po forach, bardziej czy mniej oficjalnych.

Marek wg mnie masz całkowitą rację. Ale też trzeba wziąć pod uwagę to, że nikt z zarządzie nie pełni funkcji "rzecznika prasowego" .Kazdy z członkow zarządu w ramach narzuconych sobie obowiązków spelnia je, czasem nawet nie informując pozostalych o tym co robi( co nie znaczy ,ze robi coś na własną rękę). Oczywistą rzeczą jest,że wszelkie sprawy ważne są dyskutowane i zawsze jest glosowanie kto za , a kto przeciw. Ale takie np sprawy jak papierkowe wysyłanie reprezentcji na ME czy MS, robi zarząd w osobach Marka, mnie i w wym roku także Macieja Sz { ZG tylko to zatwierdza}. Staramy się nawet personalnie zalatwiać sprawy pobytowe na tych zawodach dla potrzebujących zawodników ( co niektórzy mogą potwierdzić}.i w takim przypadku nie ma po co informować o tym gremium. Staramy się, żeby wszystko było zrobione dokałdnie i jak najlepiej dla wszystkich zainteresowanych. Motorem napędowym tych działań jest kol. MAREK i To On robi m/in wszystko żeby nikt do zarządu nie mógł się przyczepić,ze nic nie robi. Niektórzy z kolegów mogą potwierdzić. ze jednak coś tam robi. Ale też nie mamy doświadczenia w kwestiach tzw medialnych. Nie zależy nikomu z nas na rozgłosie. I nawet nie ma co rozgłaszać. Jeżeli chodzi regulaminy to faktem jest ,że powinny być one aktualizowane na bieżąco ale dla usprawiedliwienia podam,ze nikt w zarządze nie ma takiego obowiązku. I w następnym zarządzie obojętnie jaki on będzie , powinna być osoba odpowiedzialna za informowanie na bieżąco o aktualnych ustaleniach jakie zostały podjęte w naszych sprawach. Teraz tego nie ma. Miala być strona oficjalna sekcji, ale okazało się,ze kol.który podjąl się jej prowadzenia nie spełnił swoich szumnych obietnic i mamy to co mamy. Na razie to forum spelnia rolę witryny i tu można {czasami między wierszami doczytać się o aktualnej sytuacji) jak widać wszyscy się do tego przyzwyczaili i nawet zdeklarowani przeciwnicy tej strony i tego forum czerpią stąd informacje.
Nie piszę tego jako członek zarządu, tylko jako jeden z gospodarzy tej strony. I nie jest moim celem absolutnie chwalenie tego zarządu. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i mamy prawo do błędów. I wszyscy uczymy się tego jak powinno to wszystko wyglądać.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 mar 2010, 10:37 
Offline
Praktykant
Praktykant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sty 2010, 02:33
Posty: 102
Lokalizacja: TYCHY
A ja tak z innej beczki.
czy mogl by ktoś prosto i zwięźle napisać i przykleić temat związany z licencjami i oplatami sekcyjnymi ?
kontakty, wysokość składki, numery kont, nic wiecej. Od jakiegos czasu proboje sie tego dowiedziec i NIC !.

_________________
pozdrawiem AdamM POL-593

Modelarnia TYCHY, FSR Team Tychy

<---- Wino słodkie jak ja :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 mar 2010, 23:50 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Poczekaj jeszcze kilka dni. W sobotę i niedzielę jest CKM. Może coś się zmieni. Na pewno Komandor napisze jakie były ustalenia.W poniedziałek będzie wszystko wiadomo .Gdzie z kim i za ile się będziemy bawić. Pozdrawiam S.G.(może w niedzielę zwoduję benzynę)

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 mar 2010, 23:58 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 30 cze 2007, 23:27
Posty: 384
Lokalizacja: Tychy
No to Staszku trzymam kciuki za niedzielę :jajcarz:

_________________
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
POL-484F
Tychy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2010, 11:27 
Offline
Praktykant
Praktykant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sty 2010, 02:33
Posty: 102
Lokalizacja: TYCHY
mountain454 napisał(a):
Poczekaj jeszcze kilka dni. W sobotę i niedzielę jest CKM. Może coś się zmieni. Na pewno Komandor napisze jakie były ustalenia.W poniedziałek będzie wszystko wiadomo .Gdzie z kim i za ile się będziemy bawić. Pozdrawiam S.G.(może w niedzielę zwoduję benzynę)

za "kilka" dni to zawody w żninie są
biorąc na uwage prodkość zalatwiania czegokolwiek w urzedach.

_________________
pozdrawiem AdamM POL-593

Modelarnia TYCHY, FSR Team Tychy

<---- Wino słodkie jak ja :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2010, 09:28 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
O jakich urzędach myślisz? S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 mar 2010, 21:27 
Offline
Praktykant
Praktykant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sty 2010, 02:33
Posty: 102
Lokalizacja: TYCHY
zaden konkretny, od paszportowego do skarbowego.
moze zle mnie zrozumiałeś ale poczułem sie jak w takim stereotypowym urzędzie jako petent i gdze wszyscy urzednicy mają na wszystko czas, ja jak sie klient spieszy to "ja mu pokaże"
mam nadzieje ze odnioslem chwilowe i mylne wrazenie.
pozatym został mi udzielona konkretna odpowiedz wiec czekam spokojnie.

_________________
pozdrawiem AdamM POL-593

Modelarnia TYCHY, FSR Team Tychy

<---- Wino słodkie jak ja :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 mar 2010, 22:04 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Adaś, weź sobie na wstrzymanie, może meliskę jakąś... Tu nie ma urzędów, tu robotę robimy MY dla SIEBIE. Wiosenny CKM to normalna procedura, która zatwierdza ostatecznie "reguły gry" na bieżący sezon, tak jest co roku i żaden urząd tu nie ingeruje... Jeśli nie wiesz, co to jest CKM, to zapytaj, przybliżę Ci temat.
Szykuj się lepiej na Żnin i nie trać czasu na niepotrzebne dywagacje.

Pozdrówka.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL