Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 16 kwi 2024, 19:59

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 mar 2010, 12:53 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
tomost72 napisał(a):
Co do mieszania paliwa przez Andrzeja C- Andrzej dla Twojego świętego spokoju nie mieszaj się w to. Ja w swojej długiej karierze zawodniczej już raz się pomyliłem...z tym mieszaniem :D .
Pozdrawiam Tomasz Ostrowski

Tomek. Robiłem to paliwo od początku istnienia klasy STD i nikt o ile wiem nie miał pretensji co do jakości.
Mam w tym zarządzie w "zakresie obowiązków" opiekę nad tą klasą. Więc staram się z tych obowiązków wywiązać min w taki sposób.
Moim zdaniem najlepszy skład paliwa do STD to 15% oleju i 85% metanolu. W zeszłym sezonie do paliwa wlewałem olej Model Technics. Taki sam dolewam do mojego paliwa, które robię dla moich silników.
W porównaniu z ofertami sklepów modelarskich na paliwo to sposób wykonania "chałupniczy" jest prawie o połowę tańszy. Skład procentowy można ustalić.
Jeżeli chcecie to można zrobić ankietę, nie ma z tym problemu. Ważne jest jedno, czy to ja ma to paliwo robić? Chcę zobaczyć w tym miejscu czy się na to zgadzacie?
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2010, 15:37 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2006, 20:19
Posty: 386
Lokalizacja: TRZEBNICA
Andrzej,jakościowo paliwo które zrobiłeś jest bardzo dobre.Chodzi tu glównie o to aby ustalić skład procentowy i olej.Proponuje również abyś to Ty się tym zajął.Bo kto?
Proponuje również olej Castor Model Technics w ilości 15%/na pewno nie 20%/
Motorki pracujące bez "dotleniaczy"są bardziej wrażliwe na każdą zmiane mieszanki i dlatego wiedząc jakie paliwo będzie na zawodach,będziemy na takim trenować.Nie mniej troski wymagają niż te "rasowe".Każdy trenuje na różnych mieszankach a na zawodach nie może dostroić gażnika na pomoście.No, to myślę że wyraziłem się jasno.
Pozdrawiam.

_________________
AndrzejD
POL-567
http://www.perkoz.netau.net/

"Imperare sibi maximum est imperium"


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL