Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 19 kwi 2024, 20:42

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 mar 2010, 22:03 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
Nie wszyscy wiedzą bo to stało się w ostatniej chwili ,mianowicie zostałem usunięty z wrogiego forum panów CZARNECKIEGO I JĘDRZEJCZAKA.
a stało się za sprawą ostrej dyskusji na mój temat z 93-94.r
Stało się z czego się i cieszę bo wreszcie mam spokój.
Piszę to Wam bo w ostatnim poście była moja rezygnacja z sędziowania zawodów we Wrocławiu i Krakowie,widząc do czego to zmierza nie chcę mieć z tym nic wspólnego nie chce aby mnie ciągle kojarzono z kłótniami miedzy dwoma ugrupowaniami . Wam się wydaje że można jeździć jak po kobyle na osobach które oddały wiele lat życia FSRom.A szczególnie Czarneckiemu,wiele razy zwracałem mu uwagę aby się o demnie delikatnie mówiąc ???
Koledzy obiecałem Mu coś czego dotrzymam jak tylko nadarzy się okazja bo inaczej tego nie można tolerować.Andrzej C mnie nie interesują wasze kłótnie przepychanki aby się od tego uwolnić proszę o poszukanie sędziego na wasze i Marka zawody ja wymiękam, a wam życzę dalszych owocnych obrad ja nie mam zamiaru dochodzić kto ma rację jedynie się dziwię spokojnym zawodnikom że to tolerują tak jakby jaj nie mieli i sami nie mogą zrobić z tym porządek. Ja nie mam podstaw nie wierzyć komandorowi o czym pisze że cały czas ktoś mąci.
A po przeczytaniu waszych postów zaczynam się zastanawiać jak mają wyglądać zawody w Jaworze i widzę że wracamy do epoki kamienia łupanego i liczymy na piechotę, z resztą może jakoś się uporamy.Tylko skąd ja znajdę boksy aby porozdzielać te towarzystwo?Pozdrawiam Władek OL.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 mar 2010, 23:51 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Władziu, gwoli uczciwości dopisz, że zostałeś usunięty za groźby karalne po wcześniejszym ostrzeżeniu.
Szkoda, że rezygnujesz z sędziowania, nie bardzo widzę związek. Ale trudno, mam nadzieję, że organizatorzy poradzą sobie z tym problemem.

Jak zawsze pozdrawiam.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2010, 10:50 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
Tak kolego Piotrze obiecałem dać w pysk twemu koledze za ciągłe czepianie się mojej osoby. Ja o dwóch lat w ogóle nie zaglądam do waszych for i nigdy nikogo nie prowokowałem do takiej postawy. Skoro nie pomagają normalne słowa to zostaje jedno wyjście.Oczernianie kogoś publiczne też jest sprawą karalną.Dziwię się jedynie że Sam jako właściciel syfiastego forum na to pozwalasz,tylko podpuszczasz innych, więc nie pucuj się do mnie bo mam jednakowe zdanie o was dwóch.Niektórzy to nazywają pedalstwem,czyż nie z twego forum zostałem usunięty??? Ja mimo to nie pozdrawiam bo były by to fałszywe pozdrowienia,tak jak twoje.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2010, 12:19 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Władysławie Olanin, legendo naszych FSR-ów... Wybacz, ale ton Twojego postu jest dużo poniżej poziomu, który jestem w stanie zaakceptować, więc pozostawię go całkowicie bez komentarza, szkoda każdego słowa.
Dużo zdrowia Ci życzę, szczerze jak zawsze.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2010, 16:50 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
Cieszę się że wreszcie to do Ciebie dotarło, skoro normalny język nie skutkuje trzeba posunąć się do tak drastycznego jaki normalnie potraficie zrozumieć.Nie sądźcie że wszystkim można pluć w twarz i spodziewać się Wersalu.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL