Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 mar 2024, 15:28

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 02 kwi 2010, 12:49 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Niniejszym informuję wszystkich zainteresowanych, że po wielu perturbacjach i "pomocy" ze strony "entuzjastów" tej klasy, została ona oficjalnie zatwierdzona na ostatnim zebraniu CKM. Wniosek przeszedł jednogłośnie. Pismo w sprawie zatwierdzenia tej klasy zostało wysłane do Zarząu Głownego LOK już dwa lata wcześniej w dniu 19.03.2008
Niniejszym przedstawiam jego treść:
Dyrektor Zarządu Głównego Ligi Obrony Kraju Pan Włodzimierz Melion

W związku z wcześniejszymi ustaleniami niniejszym przedstawiam treść uchwały Zarządu Sekcji FSR VHO
Po dyskusji i póżniejszym głosowaniu Zarząd postananwia:



Konkurencja Klasy FSR Standard staje się konkurencją krajową i jako taka będzie rozgrywana na zawodach FSR organizowanych na terenie Polski.
W sezonie 2008r zostanie rozegrana na zasadzie PUCHARU POLSKI, a od roku 2009 zwycięzcy w tej klasie będą honorowani tytułem mistrza Polski i dekorowani medalami tak jak w pozostalych klasach FSR V i H.
podpisano
CzlonkowieZarządu:
Franciszek Korziuk Tolkmicko
AndrzejLewandowski Warszawa
Józef Monkiewicz Gliwice
Robert Mecdorf Konin
Andrzej Ciechański Wrocław

Wstrzymali się od glosowania
Andrzej Lisiak Białystok
Piotr Jędrzejczak Łódź

W związku z większością członków i w myśl regulaminu sekcji głosowanie nad tą uchwałą jest ważne i zgodne z przepisami
Regulamin budowy i przepisy regatowe pozostają bez zmian i stają wersją ostateczną.

Proszę o dołączenie treści tej uchwały do pozostałych dokumentów czyli przepisów budowy modeli klasy Standard oraz przepisów startowych.
Proszę także Pana Dyrektora o przedstawienie treści uchwały Zarządu oraz przepisów startowych i budowy na Centralnej Komisji Modelarstwa na posiedzeniu wiosennym w celu oficjalnego zatwierdzenia Klasy FSR STANDARD, jako otwartej klasy krajowej rozgrywanej na zawodach na terenie Polski
Z poważaniem
Andrzej Ciechański Członek Zarządu Sekcji FSR VHO okręg Wrocław


Pismo to zostało wysłane po uchwale ówczesnego zarządu sekcji z dnia 14.03 2008, która brzmiała następująco:

Zarząd Sekcji FSR po waznym głosowaniu postanawia:
Konkurencja Klasy FSR Standard staje się konkurencją krajową i jako taka będzie rozgrywana na zawodach FSR organizowanych na terenie Polski.
W sezonie 2008r zostanie rozegrana na zasadzie PUCHARU POLSKI, a od roku 2009 zwycięscy w tej klasie będą honorowani tytułem mistrza Polski i dekorowani medalami tak jak w pozostalych klasach FSR ViH.
podpisano
CzlonkowieZarządu:
Franciszek Korziuk
AndrzejLewandowski
Józef Monkiewicz
Robert Mecdorf
Andrzej Ciechański

Wstrzymali się od glosowania
Andrzej Lisiak
Piotr Jędrzejczak


Chronologia dat i to jak kto głosował w tej sprawie jest do udowodnienia z dokładnością do jednej minuty.
Posądzany jestem ,o to że wprowadzam kolegów w błąd itd. To ja się teraz pytam ówczesnego komandora Piotra Jędrzejczaka.:
Panie Jędrzejczak dlaczego dokonał Pan, grzechu zaniechania i nie złożył, pan wniosku na CKM o zatwierdzenie klasy, pomimo tego,że miał Pan uchwałę zarządu w tej sprawie i TO BYŁO PAŃSKIM OBOWIĄZKIEM?! Prosiłem pana o to bezpośrednio na tamtym CKMie w marcu 2008r Z pańskiej strony było tylko wzruszenie ramion. Ja swoje miejsce w szyku zn m. Był pan wtedy na tamtym posiedzeniu i to Pan jako komandor powinien wniosek zgłosić do zatwierdzenia, Nie zgłosił Pan więc zadziałał pan ewidentnie samowolnie i moim zdaniem na niekorzyść sekcji. był Pan do tego kroku zobligowany uchwałą zarządu. I ja się teraz pytam kto tu zawinił? Ja? Zarząd główny LOK pomimo braku zatwierdzenia' polecił rozgrywanie klasy na naszych zawodach i dostarczał nagrody.
Wszystkie dotychczas uzyskane wyniki przez zawodników w klasie STD, zachowują ważność.
Panie Jędrzejczak, bardzo proszę,żeby Pan swoich grzechami nie obarczał mnie ponieważ w tej sprawie to pan zawinił a nie ja. Uchwała jest uchwała, I powinien Pan postanowienia w niej zawarte zrealizować niezależnie od tego czy to się Panu podoba czy nie. Na wszystko co tu napisałem mam potwierdzenie.
Na szczęście wszystko zostało załatwione do końca i I klasa FSR STANDARD JEST OFICJALNIE ROZGRYWANĄ KATEGORIĄ NA POLSKICH ZAWODACH.
Próby jej bojkotowania na niektórych oficjalnych polskich zawodach, są bezprawne i świadczą o braku poszanowania dla organu naczelnego Jakim jest Centralna Komisja Modelarstwa
Tyle co mam do powiedzenia w tej sprawie
Andrzej Ciechański

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 02 kwi 2010, 17:21 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Zadam tylko jedno,proste pytanie:

Kto i kiedy wydał członkowi Zarządu AC upoważnienie do podpisywania jakichkolwiek pism do ZG LOK lub CKM w imieniu Zarządu? Proszę wskazać czas, miejsce i właściwy dokument.

O innych poruszonych powyżej zdarzeniach można poczytać w archiwaliach (chyba, że niewygodne są już pokasowane - nie sprawdzałem i nie zamierzam).
Twój czas się kończy, Andrzeju Ciechański.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 02 kwi 2010, 17:33 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Mogłeś Pan panie Jędrzejczak, to wszystko przeprowadzić, ale wszyscy wiedzą jak było. I zrobiła się z tego sprawa na trzy lata. I wg mnie o dwa lata za długo. I nie ja jestem temu winien
NIE CHCIAŁ PAN i w tym cały problem. Więc musiał to ktos za pana zrobić. I ZROBIŁ
Ale nie kłam Pan i powiedz jak było. Dokumentacja jest. A czy mój czas się kończy?
On sie skończy wtedy kiedy zamknę oczy.
I jeszcze jedno, odnoszę wrażenie,że dobre czasy w naszej sekcji bywały wtedy, kiedy znikałeś pan, z czynnego życia sekcji.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 02 kwi 2010, 20:33 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 14 mar 2006, 10:13
Posty: 100
Żeby nie było ja nie mam nic przeciwko klasie standard ale zastanawiam się na jakiej podstawie w chwili obecnej rozpatrywane są wnioski Zarządu, który już nie istnieje.
Przemysław Jasiński


Ostatnio edytowano 02 kwi 2010, 20:40 przez Leoo, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 02 kwi 2010, 20:39 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Spokojnie było również jak Pan Panie Andrzeju pogniewał się na zarząd po wprowadzeniu baraży. Oj było spokojnie tylko dlaczego tak krótko. S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 02 kwi 2010, 20:43 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Stanisław, odpuść sobie. Skończyleś? To do licha, skończ naprawdę. Tak jak obiecałeś.
Andrzej

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 03 kwi 2010, 07:13 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Nie przypominam sobie abyśmy byli na Ty. S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 03 kwi 2010, 07:56 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 17 gru 2009, 22:55
Posty: 195
Kolego Przemku kiedy i gdzie zostal rozwiązany zarząd sekcji,czy móglcyś o tym napisać.

pozdrawiam Piotr Gajek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 03 kwi 2010, 21:57 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 14 mar 2006, 10:13
Posty: 100
Poprzedni Zarząd został odwołany na Walnym Zgromadzeniu w Bornym Sulinowie w 2008 r. a wniosek został rozpatrzony na CKM w marcu br.

Pozdrawiam

Przemysław Jasiński


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL