Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 20 kwi 2024, 05:54

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 05 wrz 2010, 22:57 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Ponieważ nie wszyscy czytają ,więc tu przedstawię . Napisał Jasiński taki oto tekst {na forum P.J.}:
Do Andrzeja Ciechańskiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niech Pan Przestanie rozporządzać sprzętem sekcji a dokładniej AMB.
Znowu Pan wpadł na genialny pomysł, pożyczenia naszego systemu kolegom z Niemiec
Przypomnę kolegom ze już raz Pan go pożyczył i nie mieliśmy go 2 lata.


I znowu mamy telefonowanie (bombardowanie do ZG) w ww. sprawie.
Wypisuje nasze objawienie bokserskie na swoim forum (przecież je zakładał a nie Tomek) do Piotrka ze nie pozwoli rozwalić nowego zarządu a tu patrzcie nasz Andrzej Ciechański działa od tyłu skąd ja to znam.

Wniosek jest jeden mamy w zarządzie Nad Komandora a obecny jest figurantem.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Na razie pozostawię to bez komentarza,.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 wrz 2010, 23:05 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Czytają, czytają... :twisted: I ty też.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 wrz 2010, 11:14 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Następny kwiatek:
Tym razem Pit npiasal:
Sprawa AMB, które miałoby być wypożyczone do Schwedt w zamian za zorganizowanie STD, jeżeli się potwierdzi, jest po prostu niewiarygodna... Mam nadzieję, że osoby "decyzyjne" zachowają rozsądek i nie wystraszą się pogróżek i nacisków...
Ludzie kiedy się ta paranoja skończy?
Czy nic już nie może pozostać normalne w tym grajdołku.
Napisał Hugo do mnie maila,że potrzebuje pożyczyć dekodrer, ponieważ impreza Mu się "wali" bo ich dekoder się zepsuł ,a drugi będzie na innej imprezie w tym samym czasie.
Z uwagi na to,że koledzy z Niemiec czterokrotnie pomagali nam w obsłudze zawodów ( dwa razy we Wrocławiu i dwa razy w Jaworze), więc chyba głupio by było Im nie pomóc w potrzebie. Hugo jak niektórzy sobie przypominają, a niektórzy zapomnieli, sam osobiście siedział przy komputerze w Jaworze, A Armin we Wrocławiu. ZAPOMNIELIŚCIE? ( tu zwracam się do Pita, bo Jasiński jeszcze wtedy nie wiedział co to FSRy) ZAPOMNIAŁEŚ!!? I wtedy wszystko wam pasowało. Nie?
Zadałem pytanie w ZG czy możemy pożyczyć nasz dekoder, na co uzyskałem od Zbyszka odpowiedź pozytywną. Chcę tu nadmienić,że właścicielem całego systemu AMB jest ZG więc zapytałem właściciela.
Odpowiedź pozytywną przekazałem koledze Hugo,który się bardzo z tego ucieszył. Zaproponowałem mu nawet naszą pomoc przy obsłudze całego systemu.
I nie zrobiłem tego dlatego coś ma ma być w zamian tylko z wdzięczności za to ,że Oni nam pomagali, kiedy my byliśmy w potrzebie.
Więc proszę nie dorabiać tu jakichs sensacyjek, w stylu albo system ,albo Standardy.
I to copisze Jędrzejczak powyżej : JEST BZDURĄ i pomówieniem. Koledzy z Niemiec sami chcą wprowadzać klasę STD na swoim terenie, bo mają podobne o niej zdanie jak 99% członków naszej sekcji.
Proszę nie dorabiać do tej sprawy jakiejś ideologii. Tu chodzi tylko wyłącznie o koleżeńską pomoc i o nic więcej.
I jeszcze jedno, jeżeli będziemy o tym pisać to znowu wypadniemy jak banda nieudaczników, którzy żrą się nawet w takich sprawach.
I to jet także następny kwiatek ,do tego co pisze Jasiński.
Ten dzieciak narobi nam jeszcze wiele złego. ZOBACZYCIE
Andrzej Ciechański

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 wrz 2010, 11:25 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Więcej złego niż ty, Ciechański, to chyba nie narobi... :roll:

To, ze Hugo pomagał tobie we Wrocławiu i Wladkowi w Jaworze (i o ile wiem, to nie za free) jest PRYWATNĄ sprawą dogadania się z organizatorem tych zawodów i JEGO (Hugo) decyzji i mozliwości. A NASZ sprzęt AMB, nad którym ciężko napracował się Marek i nie tylko, i trzeba teraz o niego dbać, nie jest twoją prywatną działką... I nie ty będziesz decydował, komu pożyczyć a komu nie. Hugo powinien zwrócić się do Zarządu Sekcji (nie do ZG LOK), którego Komandorem jest (jakbyś zapomniał) Maruś, a nie do ciebie,bo ty też już jesteś nikim i to co możesz, to sobie popisać i pogadać. To tobie przez ostatnie 6 lat wydawało się, że jesteś komandorem i nadal ci się wydaje... ale nie byłeś, nie jesteś i nie będziesz...

W kontekście "bycia właścicielem" polecam Kolegom lekturę wątku:
http://www.modelteam.com.pl/forum/viewtopic.php?t=936
Tak "właściciel" dba o swoją własność... :roll: Ta własność zresztą też jest dyskusyjna, bo podobno nasze AMB wcale nie występuje "na stanie" ZG LOK... :lol: Ale to tylko na marginesie...

Gwoli ścisłości: nie zabieram głosu w kwestii samego faktu wypożyczenia (lub nie) naszego AMB. Nie ja o tym będę decydował. Ale protestuję przeciwko prywacie i samowoli Ciechańskiego, która wydaje się nie mieć końca niestety...

Żeby ci, Ciechański, nie przyszło do łba deprecjonować mojej osoby również za granicą, piszę maila do Hugo z wyjaśnieniem sytuacji. A posta dubluję u siebie.

Tyle mam do powiedzenia w tym temacie.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 wrz 2010, 12:15 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
A Ty kto jestes żeby mnie pouczać? I proszę bez pomówień: Hugo , oraz Armin robili to za darmo, nie dostali od nas nawet zwrotu kosztów podróży,
Jedynie pobierali opłaty za transpondery, ktore też nie szły ( o ile wiem )do ich prywatnej kieszeni.
Jeżeli my nie potrafimy dogadać się w takiej prostej sprawie, tylko dlatego ,że dwóch frustratów węszy spisek to ja tej sekcji wróżę bardzo ciężkie czasy.
Co do pracy nad tablicą ,nad systemem to wiedza Twoja jest nieco fragmentaryczna, ale nie o to tu chodzi.
Nie mam też zamiaru decydować o tym , czy będziemy pożyczać komuś system czy nie, Hugo zwrócił się do mnie JAKO DO PRZEDSTAWICIELA SEKCJI ponieważ działo się to jeszcze przed zwodami w Tychach, Ja zwrociłem się do właściciela ,czyli do ZG. Odpowiedź była pozytywna, więc gdzie jest problem? Problem jest tylko i wyłącznie w tym,że to JA TO ZROBILEM. bo gdyby to zrobil ktos inny to wszystko by było w porządku.
I dla przypomnienia jak wchodziłem do poprzedniego zarządu to mialem być odpowiedzialny za to:
Andrzej Ciechański (Wrocław) – Członek Zarządu
Propagowanie i rozwijanie klasy Standard, obowiązki trenera juniorów, zagraniczne kontakty sekcji
Czy to Panie Jędrzejczak wystarczy?
Nie jątrzcie bo znowu się z nas zaczynają śmiać!
I tak na marginesie: Zobaczcie co zaczynają robić Juz zaczynają się ruchy ktore wykonują Ci ludzie poza wiedzą zgodą żarządu I to jest dopiero początek.
ja mam pytanie do Jędrzejczaka Piotra . Kto upowaznił Cię do wystepowania na zewnątrz w sprawach sekcji? Jeszcze Raz zadam pytanie :
KTO PAN JESTEŚ PANIE JĘDRZEJCZAK? czy przypadkiem nie szeregowym członkiem sekcji? Coś tu chyba jest nie tak.
I jeszcze jedno, żeby nie było nieporozumień. SPRZĘT AMB JEST WŁASNOŚCIĄ LOK!!! to że został przekazany do klubu "Kormoran" nie zmienia tego faktu!
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 wrz 2010, 12:35 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Ciechański, jestem SZEREGOWYM członkiem sekcji. Zupełnie tak samo jak ty.
Na "zewnątrz" nie występuję jako przedstawiciel sekcji, ale jako osoba prywatna, do mojego znajomego Hugo. Ponieważ znam twoje metody działania, mam prawo bronić swoich dóbr osobistych.
Osoba odpowiedzialna za kontakty zagraniczne powinna taką kwestię niezwłocznie przekazać swojemu "szefowi", czyli Komandorowi Sekcji i Zarząd powinien podjąć decyzję. Ewentualnie Zarząd w porozumieniu z ZG!!!!! A nie Ciechański Andrzej omijając legalnie wybrane grono do takich m.in. decyzji. Kumasz, o czym piszę??? A wiedząc, że będzie zmiana zarządu grzecznością byłoby przełożenie decyzji do czasu tej zmiany, bo był na to czas...

Skończyłem.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Ostatnio edytowano 06 wrz 2010, 12:40 przez Pitt, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 wrz 2010, 12:39 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Ja nie przypominam sobie ,żebym o Tobie z kimkolwiek a zwłaszcza z Hugo rozmawiał. CIEBIE JĘDRZEJCZAK W TEJ SPRAWIE NIE BYŁO DO MOMENTU KIEDY NIE WLAZŁEŚ W TO Z KOPYTAMI! A teraz zrobi się z tego afera międzynarodowa i znowu wyjdziemy zna durniów,
Szkoda gadać
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 wrz 2010, 12:42 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Ty wyjdziesz na durnia. I słusznie.
Nie wiem, czy rozmawiałeś i nigdzie tak nie napisałem. Ale w tej sytuacji z pewnością na mnie naplujesz...

Skończył się twój czas i mój dla ciebie.

P.S. doczytaj sobie mój poprzedni post, bo w międzyczasie dopisałem... chociaż to i tak niczego nie zmieni.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 wrz 2010, 13:25 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Reasumując; tu chodzi tylko i wyłącznie o koleżeńską przyslugę, ale Ci dwaj zrobili z tego aferę międzynarodową. Nie wiem ,czy w tej sprawie powinien zajmować oficjalne stanowisko zarząd sekcji, mi ta sprawa wydaje sie tak błacha, że nawet nie ma co obradować. poprosili koledzy o przysługę, więc w imię koleżeństwa i dobrych stosunków wzajemnych powiniśmy im pomóc, tak jak Oni nam pomagali. dla mnie to jest tak jasne jak słońce. Ale nie dla tych dwóch . To wszystko jest chore.
Jędrzejczak napisałeś ,że twój czas dla mnie się skończył. Trzymam Cię za słowo. I poczekamy kiedy je złamiesz.... :jezyk: Założę się oc chcesz Gościu ,że nie wytrzymasz długo :oczko:

A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 wrz 2010, 18:06 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Źle mnie zrozumiałeś, Ciechański. Skończył się tylko mój czas na poranny sparring z tobą, musiałem trochę popracować... jeśli liczyłeś, że przestanę do ciebie i o tobie pisać - to zapomnij...
Znowu nie rozumiesz podstawowych rzeczy, ale wyłożę ci to jak krowie na rowie:

Jak sobie kupisz ciągnik ursus :twisted: i będziesz jego jedynym właścicielem, to będziesz mógł w ramach przysługi koleżeńskiej zaorać pola wszystkim sąsiadom - i nikomu nic do tego. Ale jeśli taki ciągnik kupicie do spółki z sąsiadem, to zanim innym (w ramach przysługi koleżeńskiej oczywiście) będziesz te pola zaorywał - MUSISZ TO UZGODNIĆ ZE WSPÓLNIKIEM!!! Takie są zasady współżycia społecznego! To AMB nie jest twoje. Kup sobie takie na własność i wykonuj nim przysługi koleżeńskie, a wszyscy będziemy cię wychwalać pod niebiosa... Ale od TEGO - wara!
Zrozumiałeś?

Wątpię niestety... :roll: :roll: :roll:

(dubluję)

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 wrz 2010, 19:06 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Sobie dubluj, chyba czas zakończyć temat.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 wrz 2010, 21:05 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 14 mar 2006, 10:13
Posty: 100
Piotruś wiesz wspólnikowi można wmówić że to nie jego ciągnik.
Pójdzie fama na PGR . Koledzy kupiłem czarny ciągnik. a ten mój sąsiad ubzdurał sobie że też jego, wiecie który ten spod 5tki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 wrz 2010, 21:44 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 00:46
Posty: 413
Lokalizacja: Warszawa
Andrzej !!!!

Myślę ,że nic nie powinieneś robić , a szczególnie obrażać ludzi na tym forum - twoim forum , na którym robisz co chcesz. Obrażasz Piotrka , Przemka , czego nie powinieneś robić i to przede wszystkim. Myślę ,że po tym poście także będziesz mnie obrażał.
Przypomnij sobie ,że po M. P. a nie przed tą imprezą dowiedzieliśmy się o tym co ty chcesz zrobić z systemem AMB. Jak dobrze wiesz właścicielem całego systemu AMB jest klub "Kormoran".
Nic po trupach , po tych wszystkich obraźliwych postach chcesz aby było ok.
Wiesz dobrze ,i nie tylko ty ,że system AMB zawdzięczamy Przemkowi , a ty psy na nim wieszasz, ty go obrażasz - pytam dlaczego ??.
Zawsze robiłeś wszystko od tyłu , nie wiem dlaczego i zawsze chcesz aby było po twojej myśli. Powinieneś przeprosić wiele osób które obraziłeś oraz tych którym kazałeś robić to czego nie chcieli.
A to ,że znowu bombardujesz Z.G telefonami jest prawdą - a pamiętasz , że już miałeś nie dzwonić .
Niczego nie zakazuję tobie ,ale proszę przeproś w dobrej intencji osoby które obraziłeś , nie wymyślaj nowych zatargów i zamieść na forum głosowanie ,które się odbyło w sprawie przyznawania medali , i że klasa "O" była pokazową.
Nic nie musisz odpisywać - i myślę ,że pewnie cały dział skasujesz , jeżeli źle wstaniesz. Pamiętaj ,że nie jesteś w zarządzie i nie dzwoń do Z.G. bo możesz zrobić więcej złego niż już zrobiłeś.
Marek

_________________
MAREK POL-455
marko52@konin.lm.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 wrz 2010, 22:27 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Marek, jeżeli już to jak się dobrze wczytasz , to nie ja pierwszy rozpoczynam konflikty. I przeważnie to ja jestem obrażany, i nie odwrotnie, Jędrzejczakowi to już weszło we krew. Kłócimy się o duperele , a Ci dwaj tylko na to czekają, Czy ty naiwny Mareczku tego nie widzisz?. Piszesz ,że system ,zawdzięczamy Przemkowi. Owszem, ale nie zapominaj, że to wszystko wyszło z mojej inicjatywy i nawet Przemuś jężeli ma odrobinę przyzwoitości temu nie zaprzeczy. Dla mnie wlascicielem sytemu jet LOK i nie ma inaczej z jednego powodu, to nie Kormoran dostał pieniądze tylko LOK i to,że system w wyniku kombinacji Przemka został przekazany do Kormorana niczego nie zmienia. Z resztą do tej pory nie mogę tego zrozumieć. Przeleżal w Kormoranie system nasz dwa lata , i guzik przy nim w Kormoranie zostało zrobione, I dobrze wiesz ,ze gdybym ,się za to nie zabrał, a Ty pomógł to do tej pory nie mielibyśmy z tego systemu żadnego pożytku,
Co do przeprosin drogi Mareczku to najpierw zacznij od siebie, Posądziłeś mnie o kasowanie Twoich postów i okazało sie to nieprawdą i co przeprosileś? więc nie mów mi o przeprosinach.
Kogo ja bombarduję telefonami,? Ciebie? nie przypominam sobie. LOK? nie przypominam sobie ,żebym przeprowadził choć jedną rozmowę w innej sprawie niż sprawa pożyczenia sytemu dla kolegów z Niemiec . Podobno jestes przeciwny pożyczeniu Im systemu. Czy możesz mi wytłumaczyć dlaczego? zastanowiłeś Mareczku, ile stracimy nie pożyczając tego dekodera. Ja sobie poradzę, Ale jak będziemy wyglądać w Ich oczach? Zastanowileś się nad tym?I to tylko dlatego ,że dwóch oszołomow próbuje mi dokopać? Przejrzyj na oczy. I o co my się kłócimy? O zrobienie przysługi ludziom nam życzliwym, których niektórzy nazywają "My friend"? To jest chore.
Tym razem nie ja wymyślam zatargi. I wiedz ,że zawsze będę się bronił kiedy jestem atakowany.
Niedlugo ukaże się wątek glosowania w sprawie klasy O i H i zobaczymy kto miał rację i kto jak glosował, Ale nie pisz ,że głosowaliśmy w sprawie klasy O jako pokazowej bo teraz ja zarzucam Ci KŁAMSTWO, co z resztą udowodnię!
Przykro mi ,że Ty na mnie naskakujesz, Ale kładę to na karby Twojej naiwności bo nie sądzę ,żebyś się jednak z nimi skumał. Zrobiłeś Mareczku dużo ale nie tyle jak się wszystkim wydaje i Ty sam dobrze o tym wiesz. Nie pisz do mnie w takich sprawach, bo stracę do Ciebie szacunek jakim Cię darzę. A tego bym nie chciał
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 wrz 2010, 22:41 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 00:46
Posty: 413
Lokalizacja: Warszawa
"Posądziłeś mnie o kasowanie Twoich postów i okazało sie to nieprawdą"

Można też skasować na życzenie i prosić lub kazać . Ta naprawdę twój post jest , a mojego nie ma.

Podziękuj Przemkowi przeproś za złe słowa i lepiej nic nie odzywaj się na forum . I jak sam mówisz najpierw skasowałeś a teraz będziesz pokazywał co jest wygodne dla ciebie a nie wszystko. Znowu piszesz o kombinacjach Przemka - dlaczego , przecież nie znasz prawdy i nigdy do tej pory jej nie znałeś.
Dlaczego piszesz "Zrobiłeś Mareczku dużo ale nie tyle jak się wszystkim wydaje" Ja do niczego się nie przyznaję i na pewno nic nie robiłem sam w odróżnieniu od twojej osoby.
Nie odpowiadaj proszę.
Marek

_________________
MAREK POL-455
marko52@konin.lm.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL