Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 29 mar 2024, 16:07

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2006, 20:38 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Mam pytanie do Komandora sekcji FSR Ligi Obrony Kraju, na urlopie oraz do Po. Komandora Sekcji FSR Ligi Obrony Kraju Kol. Andrzeja Ciechańskiego.
Po pierwsze: dlaczego kolega Walczyk nie jest zgłoszony do M.Ś. w H-15.
Po drugie: dlaczego Kol. Sekretarz CKM uzależnia udział Marka na M.Ś. od decyzji Zarządu Sekcji. Coś tu nie rozumiem. Chyba wywalczył sobie występ w tej klasie stojąc na podium M.P.2005. A odpowiedź Kol Sekretarza że to kosztuje 15 euro jest wybitnie nie na miejscu. Wydaje mi się że Zarząd w trybie pilnym powinien zająć się tą sprawą żeby nie było za późno. dla informacji ,listy można zmieniać co dziennie tylko może zrobić to Z.G. LOK. Proszę o poważne podejście do tematu i szybkiej interwencji bo inaczej nasze szanse w H-15 znacznie spadną. Jak kogoś uraziłem to przepraszam. S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2006, 13:13 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Kolego Stasiu! powiem tak! nikt z Was dzieckiem nie jest, dojscie do Kolegi Sekretarza zna więc niech wszystkie nieścisłosci ustala z nim. ja nie jestem od tego żeby pilnować każdego z Was z osobna! niedługo wyjdzie na to że Zarząd będzie musiał za Was łodki na start nosić! już kiedyś pisałem o tym ale powtórzę: niech każdy pilnuje swoich spraw, A zarząd jest tylko od koordynowania i od niczego więcej! zresztą jak tylko chcemy coś więcej zrobić to skutek jest taki że wypomina nam sie despotzm i diabli wiedzą co jeszcze! przykłady na to już mieliśmy!! Co do drugiego pytania to o ile mi wiadomo Kolega Walczyk reprezentuje taki poziom sportowy, że zarząd nie musi Mu dawać żadnej zgody na start! wystarczy że wyrazi ochote i już jedzie!
w LOku już o tym wiedzą więc niech Marek zadzwoni i sobie wszystko ustali w centrali, albo niech uda się osobiście! daleko nie ma!A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2006, 19:20 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
I oto mi chodziło żeby Zarząd zareagował w "centrali". Dziękuje S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2006, 21:58 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Nie ma za co! A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: M.Ś.
PostNapisane: 15 lip 2006, 10:18 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 00:46
Posty: 413
Lokalizacja: Warszawa
Dzękuję Koledzy za poważne podejście do tematu. :!:

_________________
MAREK POL-455
marko52@konin.lm.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL