Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 25 kwi 2024, 04:25

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 cze 2006, 20:40 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 00:46
Posty: 413
Lokalizacja: Warszawa
Czy ktoś z sekcji lub organizator mógłby odpowiedzieć na pytania:

-o której godzinie
-czy będą bojki i łódka z silnikiem
-jakie tematy będą omawiane
-kto przyjedzie na spotkanie (ZGRUPOWANIE)

NIC NIE WIADOMO :!: :!: :?:

_________________
MAREK POL-455
marko52@konin.lm.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 22:07 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Walczyk! Żebyś się Chłopie nie zdziwił ilu Gości przyjedzie!! co do łódek to radzę pontonik jakiś zabrać :wink: , lub z Kolegą Sekretarzem pogadać ( masz blisko) a co do tematów to się zobaczy nic się nie martw!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 cze 2006, 22:26 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 00:46
Posty: 413
Lokalizacja: Warszawa
Do A.C.

Nie chodziło mnie o Gości :!: tylko o uczestników (NAS).
Aby nie było tak , że sam przyjadę, a może nie.
Nie wiem kto jest organizatorem , ale myślę , że SEKCJA więc i A.C. powinien znać odpowiedzi na moje pytania.
Ja o nic się nie martwię , i z nikim nie będę rozmawiał na tematy zgrupowania-
To nie JA wymyśliłem zgrupowanie :!: :!:

Jeżeli już ktoś to wymyślił , a sekcja zaakceptowała - to myślę , że coś powinniśmy na ten temat wiedzieć,
Jest tak nas mało (ilościowo) , więc informujmy się wzajemnie - może nie ma zgrupowania KADRY .

P.S.
A może ktoś wie czy jest V strefa FSRH w Rawie 8-9/07/2006 i o której godzinie się zaczyna.

_________________
MAREK POL-455
marko52@konin.lm.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2006, 08:08 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2006, 20:19
Posty: 386
Lokalizacja: TRZEBNICA
Zerknij Marek na kalendarz na naszym forum, tam wszystko jest ujęte.
Jak również na http://www.republika.pl/fsrvho/
Pozdrawiam

_________________
AndrzejD
POL-567
http://www.perkoz.netau.net/

"Imperare sibi maximum est imperium"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2006, 09:54 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Wydaje mi się ża organizatorem zgrupowania i strefy jest kolega Sekretarz CKM. Chyba że się mylę i on jest osobą najbardziej kompetentną do udzielania informacji. Może się odezwie na forum. S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2006, 13:25 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Mareczku, ja nie jestem organizatorem tej strefy ani zgrupowania! więc pytania nie do mnie. Kolega Sekretarz jest organizatorem, więc ze wszystkim proszę do niego. ja osobiście się wybieram i paru z Wrocławia też przyjedzie.
Fakt! informator mógłby być ale kolega Sekretarz działa ostatnio w konspiracji jakby, i rzadko się ujawnia :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2006, 14:46 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Mareczku. W zasadzie wszystko już zostało napisane na ten temat, dodam tylko parę słówek.
Praktyką ostatnich lat było, że po prostu spotykaliśmy się w umówionym terminie i miejscu przed MŚ i pływaliśmy, czym kto chciał i miał do upadłego :)
Pojęcie "zgrupowanie kadry" jest więc mocno umowne, chyba po to, żeby w ZG zgadzały się statystyki :?
Nie ma na to ani specjalnych funduszy ani konkretnej organizacji. Jedyną rzeczą, którą udawało się załatwić była łódka z wiosłami (o ile dobrze pamiętam). Reszta to bardziej nasz modelarski piknik (zresztą bardzo przyjemny).

Myślę, że nie będziesz sam, parę osób się wybiera o ile mi wiadomo. :?

Nie jest to również żaden obowiązek.

Co do organizacji Rawy, to... wiem mniej więcej tyle samo, co wszyscy, czyli, że ma być.

Przykre jest to, że osoba z ZG będąca oganizatorem daje taki kiepski przykład innym działaczom, łamiąc wszelkie reguły organizacji imprez LOK-owskich... nie mamy na to niestety wpływu teraz, ale wnioski trzeba wyciągnąć, bo powtarza się to już któryś kolejny raz i kolejny raz nas wkurza... chociaż dziwię się, bo przecież nikt nikomu nie nakazuje pakować się w ten "interes", organizator SAM się zawsze zgłasza... Więc o co chodzi??? Znowu o statystyki? Czy nie tylko?

Pytania są retoryczne.

Mam jednak nadzieję, że chociaż minimum informacji od Organizatora uzyskamy.

I nie 6-go lipca...

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2006, 22:35 
:idea:


Ostatnio edytowano 31 gru 2006, 04:16 przez meniu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 cze 2006, 12:33 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Może Zarząd sekcji wpłynie na swojego członka aby zabrał na zgrupowanie zegar do Haczek aby reprezentanci kraju w tej klasie mogli choć raz przynajmniej zobaczyć jak on wygląda. Może to się przydać w Noewegii. S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Zk
PostNapisane: 29 cze 2006, 13:32 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 00:46
Posty: 413
Lokalizacja: Warszawa
I nic się nie dowiedziałem, a kolega z Z.G. - Z.C.się nie odezwał. :!: .Moje pytanie dlaczego :!: :!: :?: :?:

_________________
MAREK POL-455
marko52@konin.lm.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 cze 2006, 13:56 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Może jest na urlopie a Ty się czepiasz. To też człowiek i należy mu się odpoczynek. S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 cze 2006, 17:58 
Offline
Fachowiec
Fachowiec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 mar 2006, 02:37
Posty: 327
Lokalizacja: Warszawa
Dzień dobry, Jestem po rozmowie z Zbigniewem C. Niestety ma chwilowo odcięty dostep do internetu w zwiazku z tym, przekazuje zapytanie od Zbigniewa:"Czy sekcja dołoży jakieś pieniadze do organizacji zawodów(swinansowanie kosztów pobytu sędziów) majacych sie odbyc 8-9 .6. 2006 w Rawie Mazowieckiej?Pytanie drugie do pana P.Jędrzejczaka,: którym działaczom daje Z. Ciećwież, zły przykład?
W czasach zamieżchłych było wspólne zainteresowanie organizacja zawodów , i zgrupowania, tablicę świetlną woził Boguś Ludkowski , silnik do łóki ratunkowej zabierali albo pan Górka albo pan Walczak, obsługe komputera zapewniał i prowadził Pan Jędzrzejczakl,bjki i łódkę woził Krzystof Tomasiewicz, a dziś każdy ogląda sie na mnie czyli na Zbyszka. Było by dobrze sekcja lub szanowny Komandor, dała sygnał do dyrekcji o zaistniałych problemach(telefonicznie).
pozdrawiam Zbigniew Ciećwierz, chwilowo na koncie Elwisa.

_________________
Nie popełnia błędów ten, co nic nie robi.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 cze 2006, 20:02 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Nadepnąłem na odcisk najwyraźniej i zostałem wywołany do tablicy, więc odpowiadam na pytanie:

WSZYSTKIM !!! (działaczom-organizatorom)

Myślałem, że to jasne, ale widocznie nie, więc wyjaśnię:

W czasach zamierzchłych podstawowym OBOWIĄZKIEM organizatorów imprez LOKowskich było opublikowanie i rozesłanie do okręgów (co najmniej) Informatora PRZED oraz Komunikatu PO zawodach. Czyż nie? Do tej pory znakomita większość Organizatorów trzyma sie tego zwyczaju, przynajmniej w pierwszej części. Nie pamiętam natomiast, kiedy widziałem jakiś Informator o zawodach w Warszawie, nie mówiąc o Komunikacie (chociażby w formie elektronicznej)!!! A pamięć mam jeszcze niezłą... Stolica ma inne prawa?
W tychże czasach rzeczywiście członkowie naszej Sekcji uczestniczyli w organizacji imprez. JEDNAK NASTĘPOWAŁO TO ZAWSZE PO WCZEŚNIEJSZYM WYKAZANIU INICJATYWY ZE STRONY ORGANIZATORA!!! Nikt nie woził sobie tych wszystkich rzeczy "tak sobie", bo mu się chciało, ale dlatego, że ORGANIZATOR do niego zadzwonił i uzgodnił, że tak będzie. Tymczasem teraz nie wiemy nawet CZY ZAWODY SIĘ ODBĘDĄ! Nie mówię już nawet o tym, na jakim "poziomie" organizacyjnym :? ...
Zbyszek, jeżeli masz to wszystko w "głębokim poważaniu", to po jaką cholerę rzucasz się ciągle na organizowanie zawodów??? Przynosi to więcej szkody niż pożytku (przynajmniej nam...)! Jeśli nie możesz (nie chcesz), nie masz za co i nie masz kim, to daj sobie spokój. Na pewno oszczędzi to wszystkim wiele nerwów, łącznie z Tobą... A jeśli już coś robisz, to zrób to przynajmniej przyzwoicie!

Nie wiem o jakich "zaistniałych problemach" mamy dać znać telefonicznie? One nie ZAISTNIAŁY, one SĄ CAŁY CZAS!!! Zawsze, kiedy Warszawa organizuje zawody! I komu??? Tobie? Czyżbyś ich nie znał???
Poza tym kontakt zarówno telefoniczny, jak i mailowy z "Dyrekcją" nie jest taki prosty, niestety... Rzadko ktoś odbiera albo odpisuje... Sam próbowałem ostatnio wyjaśnić sprawę niezgłoszenia najlepszego polskiego FSR-owca na Mistrzostwa Świata (sic!)... i co? NIC! ŚCIANA!

Ale to już inna bajka...

O jaką kwotę dopłaty ze strony Sekcji chodzi?

Pozdrawiam.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 cze 2006, 21:14 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2006, 20:19
Posty: 386
Lokalizacja: TRZEBNICA
Czy to jakiś wyjątkowy sezon w fsr-ach ? Widzę same problemy. :cry:

_________________
AndrzejD
POL-567
http://www.perkoz.netau.net/

"Imperare sibi maximum est imperium"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 cze 2006, 21:20 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Jakoś tak latoś nam obrodziło... :D

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL