Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 29 mar 2024, 01:46

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 02 kwi 2013, 19:15 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
Widzę że osoby mocno związane z modelarstwem klas FSR a nie będący zawodnikami są w tym gronie dyskryminowane skoro powstają fora na które nie mogą się ani zarejestrować ani poczytać o waszych pomysłach . Czy dla was organizatorzy imprez, sędziowie ludzie obsługi technicznej itp to jest tylko mięso armatnie i murzyni do wykonania pracy na rzecz waszej zabawy.Odnoszę takie wrażenie i to od wielu lat nie widzę współpracy między zarządem sekcji a nami. Może o tym wypowiedzą się działacze i zawodnicy jak to widzicie jak jest a jak być powinno. Pozdrawiam Władek O


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 kwi 2013, 07:05 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
Witam ,

Winię tutaj troszkę kolegów którzy bardzo mało aktywnie wypowiadają się na forum. Bardzo ważny temat jakim były opłaty od modelu większość zlekceważyła. Dzisiaj mamy taką sytuację że koledzy organizatorzy panicznie szukają brakujących pieniążków w kieszeniach u wszystkich zawodników co jest bardzo niesprawidliwe.Tym pomysłom jestem na nie. Jeżeli kedyś były wprowadzane jakie kolwiek dodatowe opłaty to już był sygnał żeby coś w tym temacie zrobić.

Pozdrawiam Waldek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 kwi 2013, 14:01 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
Kolego Waldku;organizatorzy nie szukają na siłę pieniędzy aby dorobić do prywatnego budżetu.Jak wszystkim wiadomo jakość kosztuje.Kiedyś było tak że pieniądze znajdowały się z kilku źródeł i było ich na tyle że opłaty startowe tylko wspomagały te cele ,dzisiaj sytuacja się zmieniła,Modelarstwo traktowane jest jako sport elitarny który kosztuje. Przeprowadzenie zawodów też kosztuje sami bez jakichkolwiek uzgodnień w gronie organizatorów sponsorów wprowadziliście wiele dodatkowych klas w które chcecie się bawić są w nich klasy Navigowskie jak i poza Navigowskimi a to powoduje rozrastanie się zawodów do olimpiad.
W zawodach biorą udział zawodnicy w większości w jednej góra dwóch klasach ale mamy i takich którzy chcą startować w 5-6. Dla nich organizator musi poświęcić czas kosztem tych zawodników z jedna czy dwoma klasami. W naszych zawodach nie są to odosobnione przypadki i nie dziwi nikogo że Ci zawodnicy będą dążyć do opłaty za osobę kosztem tych z jednym modelem czy jest to sprawiedliwe ??? My uważamy że sprawiedliwa opłata jest od modelu. Bo organizator tak naprawdę nie obsługuje zawodnika a model biorący udział w zawodach i z tego tytułu wracamy do normalności. Taka sama jest opłata na polach biwakowych kempingach namiot + ilość osób, czy ilość osób a nie namiot.Sekcja Postawiła nam ultimatum.Albo opłata od osoby i zaliczamy nasze zawody Między Narodowe GRAND PRIX POLSKI W Jaworze jako zawody strefowe albo nie.Nie chciałbym przypominać kolegom których jeszcze na świecie nie było tym młodszym i tym trochę starszym że ta impreza od jej powstania była otwarta dla wszystkich tych których nie interesowała rywalizacja do MP i tylko na wyraźną prośbę byłych władz sekcji zaliczyliśmy Jawor do eliminacji z czego wcale nie byliśmy zadowoleni. Górę wziął rozsądek aby tym którzy w niej biorą udział pomóc a finał widzimy dzisiaj że wiele osób zapomniało o tym.Mamy swoją wierna grupę która to rozumie i zawsze chętnie do nas przyjeżdża. Jadąc za granice nikt nie płacze że za drogo tylko płaci a czym nasze zawody się różnią od tych międzynarodowych w Szwed Hanowerze czy gdzie indziej. Już kiedyś ta sprawą zajął się Stasiu CZ i co z tego wyszło ???. Zapytajcie kolegów z Wrocławia ile dołożyli do zawodów we Wrocławiu z własnej kieszeni a ilu im wytykało różne nie sprawiedliwości. Pozdrawiam i poddaje do zastanowienia się nad tym tematem. Kolega pisze że się nie udzielamy a ja zapytam kiedy sekcja z nami chciała kiedykolwiek i cokolwiek przedyskutować, tam proszę szukać mądrych rozwiązań i pytać.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 kwi 2013, 15:23 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
Dowiedziałem się o powstaniu nowego forum http://www.fsrvho.pl/forum/index.phpna które próbowałem się zarejestrować, kiedy doczytałem że muszę być czynnym zawodnikiem z opłacona licencją ręce mi opadły większej dziecinady w FSRach nie spotkałem, co bardziej mnie utwierdza o panującym bałaganie i nie kompetencji sekcji i założycieli tego forum.Zastanawia mnie po co to wszystko, czy nie lepiej mieć jedną stronę i paru rozsądnym moderatorów którzy nie dopuszczą do jakiejkolwiek zadymy ? Rozumiem że prezydium sekcji powinno mieć zamkniętą stronę do pracy, ale nie w tej Formię dla wszystkich zawodników i sympatyków.Chyba że wszelaka brać poza zawodnikami to mięso armatnie.Przypomnę kolegom że w naszym kraju jest dużo więcej i bardziej zasłużonych ludzi w rozwoju tej dyscypliny, pomijając siebie, dla których obecne działanie jest policzkiem. Rubta co chceta jak to Krzysiu Mijas powiadali.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL