Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 23 kwi 2024, 12:18

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lis 2006, 20:43 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
No i widzisz Andrzejku. O to mi chodziło. Chociaż post mój nie był kierowany do Ciebie. Co prawda był ogólny, ale myślałem że Komandor odpowie na niego. Skoro Ty wyręczyłeś Komandora no cóż niech będzie. Jeżeli chodzi o pieniądze kolego Andrzeju to nie są moje, tylko Nas wszystkich. I Wszyscy mają prawo wiedzieć co się z nimi dzieje. Ze swojej strony jestem bardzo zadowolony że poszły na cele o których mówiłeś, ale dla ścisłości podaj które strefy i po ile były dofinansowane przez Sekcje.Skoro mówiłeś że kasy już nie ma to ciekaw jestem z czego kupicie motorki do standartów? (ja wiem że to nie mój zas..... interes )chyba że coś zostało. jak tak to powiedz ile, żeby było jasne.(acz kolwiek tym tematem powinien zająć się skarbnik sekcji).Chyba że go nie macie i Ty przejąłeś po nim schedę.Przepraszam -obowiązki.S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lis 2006, 21:26 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Komandor napisze o tym we właściwym czasie i miejscu... i na pewno nie przy okazji bicia piany na zupełnie inny temat (vide tytuł wątku).

Pozdrawiam Cię Stasinku serdecznie :)

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lis 2006, 22:04 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
I tu popieram Komandora. To nie jest miesce o pisaniu o finanasach. I zastanawiam się czy w ogóle powinno się o tym pisać tak na forum jak i gdziekolwiek indziej!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lis 2006, 22:06 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Ponieważ to ja rozpocząłem temat, spróbuję go może krótko zakończyć...

Każdy członek Zarządu ma prawo postawić pod głosowanie wniosek. Zgodnie z określonymi zapisami w Regulaminie Sekcji będzie on głosowany i przyjęty lub odrzucony... Tak było do tej pory i tak będzie nadal. Na forum mamy okazję poznać nawzajem swoje opinie...

Szkoda tylko, że jedynie 3 członków Zarządu bierze czynny udział w tej dyskusji... Mam nadzieję (chociaz niewielką jakoś :( ) , że pozostali przynajmniej czytają... Ale to już inna bajka...

Teraz Koledzy przekazujcie uwagi na powyższy temat swoim przedstawicielom w Zarządzie, a oni we właściwym czasie wyrażą Waszą wolę poprzez głosowanie :) W końcu demokracja, nie? :wink:

I to chyba tyle... Pozdrówka dla wszystkich.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lis 2006, 23:42 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
No nareszcie! powiedziałeś Komandor to co powinno być wiadome wszystkim! to forum nie jest miejscem do podejmowania jakichkolwiek decyzji! nawet wtedy gdyby byliby tu Wszyscy Członkowie zarządu TU każdy może wypowiadać swoje poglądy i tylko swoje! Wszelkie apele żądania i występowania w "imieniu większości" niczego nie spowodują! Ta Twoja wypowiedż zostanie zapisana z małymi skrótamii jako motto tego działu i dobrze by było żeby wszyscy o tym pamiętali!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lis 2006, 15:04 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:20
Posty: 5
Szanowni koledzy mimo, że Wasze sprawy są za mną od 5lat nie moge przemilczeć komentarza super sportowca Staśka Górki który publicznie obraził mnie i ludzi oddanych FSRom od ich powstania.Szanowny kolego muszę ci uświadomić, że dzięki takim super sportowcom jak ty wielu ludzi odeszło z tego sportu. Na forum obrażasz ludzi, którym do pięt nie sięgasz. Ludzi którzy od wielu lat pracują dla rozwoju tego sportu i taka szuja jak ty jest skandalem. Zawsze byłeś i jesteś największym pieniaczem, a jako kolega i sportowiec powinieneś dawno zniknąć z tej areny. Swoim postępowaniem rozwaliłeś swój klub i na siłe szukasz kolegów u nas, których opluwasz na forum. Przez wiele lat nie zrobiłeś nic dla rozwoju tego sportu, a korzystasz pełnymi garściami z pracy społecznej wielu uczciwych ludzi. Nie mamy zamiaru wdawać sie więcej w jakiekolwiek pyskówki z tobą , o ile nie chcesz przeczytać o sobie wszystich szwindli i zachowań od początku twojej zafajdanej kariery pseudosportowca.Na naszej imprezie jesteś od tej chwili persona non grata. W imieniu swoim i organizatora W.Olanin


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lis 2006, 20:35 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Możesz mi kolego skoczyć. S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lis 2006, 21:34 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 01 lis 2006, 13:47
Posty: 75
Lokalizacja: RASZYN/WARSZAWA
Witam Panowie

piszecie Panowie na forum ,że słaba frekfencja na zawodach , że środowisko FSR-owców się zawęża i że nie ma nowych zawodników.
Bardzo podoba mi się dyscyplina w której jesteście od lat , ale to co się dzieje na tym forum,(mam nadzieje że nie jest tak na zawodach) napewno nikogo nowego nie zachęci
Sądziłem Panowie , że macie do siebie więcej szacunku

Pozdrawiam bobert73


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lis 2006, 23:33 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Bobert, w każdym środowisku bywa różnie... nie wyciągaj zbyt daleko idących wniosków... po prostu zrób łódkę, przyjedź na zawody, poznaj ludzi osobiście i wtedy oceń... rok temu były już te teksty przerabiane, jak Ci się chce, to poczytaj... i szkoda juz na ten temat czasu i energii...
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na Festiwal Modelarstwa, będzie pierwsza (?) okazja :)

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL