Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 mar 2024, 23:45

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lis 2006, 00:34 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
AndrzejC napisał(a):
Sami wiecie że wejść do finału we Wrocławiu czy też w Jaworze to nie jest taka prosta sprawa. tu trzeba się dobrze napracować żeby zdobyć jakieś punkty!


Czy to nie jest wypowiedź o trudności zdobywania punktów? Wierz mi, że czytam Cię bardzo dokładnie i staram zrozumieć jak najlepiej...

Pozdrówka.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lis 2006, 00:40 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Pietrek szybszy jesteś w postach ode mnie :lol: !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lis 2006, 00:42 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 09 lut 2006, 15:23
Posty: 189
Lokalizacja: Sompolno
Witam.Przeczytałem w poscie A.C.=wg prostych symulacji może się okazać, że zawodnik który ma akurat blisko i jakims cudem uda mu się wygrać ostatnią imprezę wygrywa z tymi którzy jeżdzili na kilka innych imprez. to akurat wydaje mi się głęboko niesprawiedliwe!=dlaczego niesprawiedliwe????przeciez wlasnie ta nadzieja sciaga na MP wiekszosc zawodnikow i nie moze tak byc zeby top lista mogla byc zarezerwowywana z gory przez tych co jezdza bo wowczas przyjedzie na MP po trzech z kazdej klasy,a temu przynajmnie ja chcialbym zapobiec.Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lis 2006, 08:44 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 20 lut 2006, 23:34
Posty: 115
Andrzej przeczytalem Twoje wypowiedzi dokladnie tak jak prosiles. Prosze cie tez abys sam je przeczytal. Najpierw krytykujesz system ze wspiera zawodnikow ze srodka stawki, ktorym przypadkiem udaje sie wygrac MP, a potem twierdzisz, ze nikt ze srodka stwki nie chce przyjechac na MP bo system wspiera czolowke.

Powiedz wprost czego oczekujesz, bo mam wrazenie, ze o cos tu jeszcze chodzi.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lis 2006, 11:01 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Zbysiu nie ma tu zadnych ukrytych podtekstów. wierz mi że tak jest. ja na prawdę tak uważam. ten system nie do końca jest sprawiedliwy, i tak jak pisałem wcześniej uwazam ,że powinien byc zmienionyw kilku punktach. Już z samej tej dyskusji wynika niejsność ( promuje - nie promuje!)róznie to można interpretować.
Pomysł zmniejszania ilości naszych krajowych imprez uważam (bez obrazy) za dość nieprzemyślany, żeby nie powiedzieć" głupi"! najlepiej Kolego St. odbębnić swoje jak najmniejszym kosztem najlepiej jak najbliżej Ciebie i mieć spokój z punktacją, nie? a potem jeżdzić sobie na imprezy tam gdzie to jest opłacalne! AGDZIE PROPAGOWANIE NASZEGO SPORTU? To można robić tylko na zawodach! i nigdzie więcej. Nie można zmniejszać ilości naszych imprez, tylko dlatego że maleje liczba zawodników bo to nie prowadzi w dobrym kierunku. Niektórzy z tych młodych mogą przyjechać na imprezę tylko po to, żeby Ciebie np zobaczyć w akcji! Ale też nie powinno się specjalnie promować jednej imprezy tylko dlatego że zostala umownie nazwana Mistrzostwami.
Jeżeli chodzi o sam system naszych rozgrywek to tak jak pisalem wcześniej, powinien się on nazywać pucharem Polski. Mistrzostwa Polski tak jak mistrzostwa świata , czy Europy powinny być imprezą jednorazową!
I wtedy na pewno przyciągną one o wiele więcej zawodników krajowych niż obecne ostatnie zawody z cyklu eliminacji bo na takich zawodach ścigasz się o ten tytuł i tu w zasadzie dajesz z siebie wszystko. I co innego jest wygrać na tej jednej imprezie a co innego cięzko pracować przez cały sezon! niektórzy zawodnicy odpuszczają sobie sytem elmincji bojest dla nich za drogi.( koszty podrózy, sprzętu itp), i nie ma tu znaczenia taka czy inna premia punktowa. Ale jednorazowych mistrzostw niewielu sobie odpuści bo tu każdy ma duże szanse. przykłady na to już mieliśmy. A jeszcze raz powtarzam co zrobimy kiedy nasze ostanie zawody z cyklu eliminacji staną się międzynarodowe? czy ten system będzie wtedy sprawiedliwy? Już widzę Kolegę Stasia G. jak będzie się awanturował jak już robil kiedyś- jeżeli na tej decydującej imprezie będzie np 13 i braknie Mu punktów bo np Czech cz Niemiec stanął mu na drodze do finału? Pomyśl sobie o tym Kolego Stanisławie zanim zaczniesz nazywać moje propozycje zmian chorymi!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lis 2006, 21:41 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Pragnę Andrzejku odpowiedzieć na gorąco. Owszem awanturowałem się w Jaworze ale przez szachrajstwo Twojego kolegi Mietka Kruczkiewicza z Władkiem Olaninem do spółki. Nigdy się nie awanturuję jak zasady gry są jasne, ale jak Ci panowie je zmieniają w trakcie trwania zawodów to wentyl mi się otwiera. Co do systemu punktacji to bardzo proszę Komandorze nie dopuścić do żadnej zmiany.Bo sądząc po postach to wszystkim pasuje tylko koledze Andrzejkowi nie. Przecież jak Ci nie pasuje to nie musisz się z nami ścigać tak jak to raz zrobiłeś i powiem było całkiem fajnie. Wspominasz coś o finansach na imprezy. Za Naszej kadencji nie było żadnych problemów. Jak nie potrafisz ściągnąć od ludzi kasy to faktycznie jak Nasze pieniądze (wszystkich Nas i Twoje też)się skończą to będziecie mieli problem. Zgadzam się z moim kolegą Stasiem że to wszystko to jedno wielkie bżdzenie. Serdecznie pozdrawiam S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lis 2006, 22:00 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 12 lis 2006, 18:56
Posty: 38
Witam wszystkich
Chciałbym (wybaczcie :oops: ) delikatnie podsumować posty w tym temacie.
Z całego nakłoku opini i inwektyw wyłaniają się tak naprawde dwa pytania:
1 (najważniejsze ze względu na budżet) czy dopuścić zawodników zagranicznych do finału MP oraz
2 czy zmienić współczynnik dla MP.
ad 1
Jest problem z budżetem MP w przypadku gdy nie znajdą się sponsorzy (dochodzą takie informacje z Trzcianki). Wypowiedzcie się czy dobrze byłoby zmienić ten punkt regulaminu.
ad 2
Bez zbędnych emocji wypowiedzcie się czy można zmienić ten współczynnik (jeśli chodzi o sam system rozgrywek to działa on zbyt krótko aby go zmieniać i wg mnie jest dobry).

Nowa formuła Mistrzostw Polski to zbyt skomplikowany problem aby wrzucać go teraz na to forum. Lecz jeśli macie swoje przemyślenia na ten temat to podzielcie się nimi. Im więcej opinii tym lepiej. Może coś z tego będzie.

Pozdrawiam wszystkich
krzyś ołbiński

Meniu nie dworuj sobie z rywalizacji we Wrocławiu, bo sam siedzisz wtym po uszy :lol: Szykuj się w piętnaskach - będzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lis 2006, 22:43 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Jak na gorąco to na gorąco! Kolego Stanisławie(G.) o ile pamiętam a pamiętam dobrze to zawsze się awanturowałeś kiedy coś na zawodach było nie po Twojej myśli! obrażałeśi nadal obrażasz ofiarnych ludzi! i masz ich za nic! chcę powiedzieć że Władek odszedł z branży w dużej mierze dzięki Tobie! teraz też obrażasz mnie i masz za nic to co piszę! Zarzucasz ludziom szachrajstwo i to jakim ludziom! Zal mi Cię! Ja nie wiem czy Oni beda chcieli jeszcze z Tobą rozmawiać! a Twoja zatwardziałośc twarda głowa do której nic nie dociera musi Ci bardzo przeszkadzać! ale to nie mój problem tylko Twój! Ja nie upieram się przy moim zdaniu, i niczego zmieniać nie chcę i nie chciałem! i mam na to świadków. Nie chciałem się z Tobą ścigać bo uwazałem że to co wtedy stworzyliście było dopiero szachrajstwem! a ja w takiej hucpie nie miałem zamiaru brać udziału! i mówię Ci to w oczy! Ja nie uważam ze jestem bez winy mnie też czasem nerwy mnie ponoszą choć ostatnio coraz rzadziej Ale nie jestem ani hipokrytą ani fałszywy . Widzę ,ze diabli Cię biorą bo masz niewiele do powiedzenia w naszych sprawach i znieść tego nie możesz! to my teraz naprawiamy to co Ty psułeś przez tyle lat! jak słyszę takiego goscia jak Ty niby przyjaciela a w rzeczywistości chętnego żeby szpilę wbijać na każdym kroku To pracować się odechciewa i nic nie chce się robić dla kogoś takiego jak Ty! Prosiłem Cię wcześniej, żebyś mnie nie obrażał, nie posłuchaleś to teraz masz! A o pieniądze się nie marw bo to na szczęscie nie jest twój problem!
Proszę kolegów,( a zwłaszcza jednego) o powstrzymanie się od komentarzy, do tego co napisałem, bo dotyczy tylko jednego człowieka. Temat pracy poprzedniego zarządu był tu już raz wałkowany, i nie ma potrzeby powtarzać od nowa Jeżeli któryś z pozostałych kolegów czuje się obrażony to serdecznie przepraszam nie miałem zamiaru nikogo obrazić.Zostałem zaatakowany w niewybredny sposób więc się tylko bronię Chciałeś Stasiek parę słow prawdy to się dowiedziałes! I przyjmij to spokojnie bo Ci wentyl puści i nieszczęście gotowe!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lis 2006, 22:53 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Mój wentyl jest po regeneracji . Natomiast wszystko przed Tobą .To TY powinneś bardzo uważać. S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2006, 08:51 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 09 lut 2006, 15:23
Posty: 189
Lokalizacja: Sompolno
Witam,Mam też kilka uwag po kilkakrotnej uważnej lekturze wszystkich postow;
-tylko A.C chce zmian,
-wszyscy wypowiadajacy sie w tym temacie nie chca zadnych zmian,nie moge tylko wyczuc intencji Krzysia robiacego <delikatne podsumowanie>,
-A.C. robi ciagle osobiste wycieczki w bardzo niewybredny sposob,
-A.C. nie jest konsekwentny w tym co pisze,
-A.C. chce zmienic ilosc procentow na mniejszy poniewaz gdyby tak bylo w tym roku to mimo tego ze dal ciala w finale MP zajalby wyzsze II miejsce,Zbyszek B.nie bylby drugi tylko trzeci,a ja wyraznie pisalem ze nalezy dawac czadu na wodzie a nie dywagować na forum i wowczas bedzie sie normalnie wygrywalo,rowniez finaly MP.
-co bedzie jesli A.C bedzie w sytuacji np.Zbyszka i bedzie mial szanse z dalszego a nie z pierwszego miejsca startowac w finale MP,podejzewam ze bedzie chcial na goraco podwyzszyc procenty dla zwyciezcow tegoz finalu bo te wowczas jemu pomoga,a nie jak w tym roku zaszkodza,
-To sa moje spostrzezenia i wnioski po bardzo uwaznej lekturze calej dyskusji.Polecam bardzo spokojna lekture calosci dyskusji A.C. i wypowiadanie sie przez niego bez emocji i osobistych wycieczek,plis... .Pozdrawiam oczywiscie wszystkich.


Ostatnio edytowano 18 lis 2006, 22:20 przez WHITE&RED, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2006, 10:40 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
A ja tylko odpowiedziałem na post w sprawie punktacji. może nie trzeba było?... Czemu Wy dwaj od razu doszukujecie się osobistych wycieczek! i od razu huzia na Józia! Prosiłem nie dotarło to Tobie odpowiem Kolego CZ. Tak sobie myślę że to nie mnie złosc zrzera tylko Ciebie, To że udało Ci się wygrać ze mną to szczerze Ci gratuluję życzę jeszcze dalszych wygranych! pisząc na temat punktacji to nie ja zacząłem presonalne wycieczki tyko Wy dwaj jak zwykle z resztą przykłady już mieliśmy. O tej osobistej korzyści to uważam że bredzisz kolego! i Tu są osobiste "wycieczki" bo tak jak napisałeś wcześniej: każdy system jest sprawiedliwy bo obowiązuje wszystkich! Ja nie zauwzyłem żebym pisał o chorych umysłach itp pod czyimś adresem! pisałem o zupełnie czymś innym. a co do niekonsekwencji to od początku bronię swojego zdania i tyle. Jak widać z moich postów niczego się nie domagam niczego nie chcę zmieniać. Już tak raz było ,że jedynie Wy mieliście rację, a potem okazało się ze nikoniecznie. I zostało Wam to udowodnione! Myślisz Kolego ,że jesteś w stanie posuć mi humor takim pisaniem pod moim adresem? otóz nie, nie tym razem koleżko! A z tej waszej zciekłosci śmiac mi się chce! bo od początku wiedziałem, że ta dyskusja przyjmie taki obrót i ZAKŁAD wygrałem!


:lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2006, 11:00 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 09 lut 2006, 15:23
Posty: 189
Lokalizacja: Sompolno
Witam,piszeszJak widać z moich postów niczego się nie domagam niczego nie chcę zmieniać.-chyba zapominasz co napisałeś,przeciez caly czas piszesz zeby zmniejszyc procenty promujace uczestnikow MP,czy to mi się przyśniło???Czy tego nie nazywasz propozycja zmiany,zeby bylo sprawiedlwiej-ja pytam;dla kogo,przeciez nikt oprocz Ciebie nie narzeka,wrecz przeciwnie,Wszyscy wypowiadający sie na tym forum w tym temacie chwala to co funkcjonuje i opowiadaja sie za utrzymaniem dotychczasowego stanu rzeczy,wiec wnioski ktormi dziele sie na tym forum nasuwaja sie same i sa jednoznaczne.Czy Ty tego nie rozumiesz czytajac Ich i moje posty???Prosze czytaj swoje posty,a odpowiedzi pisz bez emocji i ze spokojem.Pozdrawiam.


Ostatnio edytowano 18 lis 2006, 21:56 przez WHITE&RED, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2006, 11:18 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Ok. Ja nie mam mocy sprawczej i nic nie jestem w stanie zmienić, ani nawet nie chcę! Takim samym moim prawem jest chcieć zmian, jak Twoim ich nie chcieć! Ale ja nie piszę nic o chorym czy zacmionym umyśle Przestanę odpowiadać na Twoje zaczepki. Bo to nie ma sensu!
Jeżeli ktoś z Kolegów zechce napisać coś w temacie punktacji i to będzie to mile widziane. Bo w pewnych sprawach i tak trzeba będzie podyskutować na Zarządzie i każde zdanie się liczy. Zdanie naszych Kolegów już znamy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2006, 11:28 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 09 lut 2006, 15:23
Posty: 189
Lokalizacja: Sompolno
Witam,teraz bylo fajnie i normalnie,dzieki.Odpowiedzi moje zawsze sa w takim tonie jak Twoje poprzednie na ktore odpowiadam,przeanalizuj je a sam zobaczysz ze dostajesz to co dajesz.Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2006, 18:25 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 20 lut 2006, 23:34
Posty: 115
Panowie po wielu nieudanych probach udalo sie stworzyc system, ktory wiekszosci odpowiada. Pamietam jak krytykowano system wybierania kadry na podstawie wynikow z dwoch lat, czy system barazy. To co mamy w tej chwili jest bardzo dobre. Zobaczcie na sporty gdzie nie ma takiej punktacji czyli np.: F1 czy MotoGP. Czasem (akurat nie w tym roku) Mistrz jest znany 5 kolejek przed koncem i ostatnie wyscigi sa pozbawione emocji i zaangazowania zawodnikow.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL