Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 23 kwi 2024, 14:22

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2006, 18:55 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2006, 20:19
Posty: 386
Lokalizacja: TRZEBNICA
Do Zbyszka,
Czy mógłbyś podać mi swój e-mail,lub tel.kom.PW coś nie działa.
Pozdrawiam.

_________________
AndrzejD
POL-567
http://www.perkoz.netau.net/

"Imperare sibi maximum est imperium"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2006, 19:28 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 20 lut 2006, 23:34
Posty: 115
exdescent@o2.pl 501 033 492


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2006, 19:29 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Zbyszek to o czym piszemy to nie jest nic zobowiązującego.to miała być lużna dyskusja tak jak wszystko na tym forum i zresztą na innych też. System jest dobry i nikt tego nie neguje. Ja uważam tylko że premia za ostatnie zawody jest za duża i nie dlatego że akurat mi osobiście to pasuje, tylko dlatego że te ostatnie zawody mają bardzo niski poziom i tak jak pisałem wczesniej nie załugują na aż taką premię. bo na tych zawodach jest o wiele łatwiej załapać punkty i stanąc na pudle niż na imprezach o wyższym poziomie. a i dzwona łatwiej tam zaliczyć, sam zresztą o tym wiesz. W tym roku jak i w zeszłym mistrzoswa to był spacerek i tak naprawdę aż takiej wielkiej walki w tym nie było! bo co to za zawody kiedy w doskokach w najlepszym wypadku pływa cztery czy pięć łódek ( moze w 15 było nieco lepiej,ale to nie zmienia postaci rzeczy)? ale zostawmy to na razie ...

Ale tak z innej beczki kilku aktywnych tu kolegów zwłaszcza dwóch, pisząc swoje posty zawsze nie omieszka zaznaczyć,że wyraża wolę większości tak jest i w tym przypadku. A tu okazuje się że i owszem są oni większością ale tylko na tym forum bo w tej akurat dyskusji bierze udział w doskokach może sześc osób i w żadnym wypadku tak nie są oni ani większoscią ani tym bardziej ja np mniejszoscią. na tym forum każdy wypowiada swoje zdanie i tylko swoje! Ządania i pisanie że pisze się w imieniu innych kolegów jest co najmniej nietaktem, żeby nie powiedzieć oszustwem! tak bylo w przypadku motorków. był wielki szum, obrażanie gadanie dwóch największych rozwalaczy o większosci. I co? i okazało się ze ta większosc jest mniejszoscią! tak może być i w tym wypadku! I jeszcze o poziomie dyskusji jak się nie ma argumentów moi drodzy koledzy uzywa się w epitetów. jak to zwykle w Waszym wypadku. Czas pokaze jak się sprawy Nasze potoczą może w tę czy inną stronę ale nie Wy koledzy krzykacze będziecie na szczęscie decydować! Jest jeszcze demokratycznie wybrany Zarząd który weżmie wszystkie za i przeciw pod uwagę i podejmie demokratyczne decyzje we wszystkich sprawach! Spodziewam się zaraz ostrych odpowiedzi od Tych co im wentyl na gorąco puszcza ale to i tak nie zmieni postaci rzeczy!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2006, 19:45 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 20 lut 2006, 23:34
Posty: 115
Andrzej jak byl taki niski poziom na MP to co ci przeszkodzilo wygrac 15.
Niektorzy bardziej mobilizuja sie na ta impreze niz na inne. Ja na imprezy o wyzszej randze bardziej sie mobilizuje i uwazam, ze to jest ok.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2006, 20:14 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Zbysiu zawody mozna wygrać albo przegrać przy ilości min 2 zwodników. Mało tego ! można mieć nawet - 1 w kółkach bo i takie historie się zdarzały ale tak jak napisałem wczesniej nasze zawody są zawsze dramatyczne i nieprzewidywalne, ale z poziomem nie wiele ma to wspólnego. Niemniej Gratuluję Ci wygranej nie umniejsza to Twojego wyniku końcowego bo cięzko pracowałeś na to cały sezon! I zadam Ci jeszcze jedno pytanie: które zwycięstwo cenisz sobie bardziej? to we Wrocławiu czy to na MP.? I tyle w temacie :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2006, 20:36 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 20 lut 2006, 23:34
Posty: 115
Najbardziej cenie to w Banskiej Bystrzycy (pod nadzorem Piotrka) gdy mialem 15 lat i wygralem pierwsze w zyciu zawody i od razu miedzynarodowe. Masz racje, ze wygrac we Wrocławiu to duza frajda. Ale tytul Mistrza to korona za caloksztalt a nie za Wroclaw, Jawor, Bydgoszcz, Kepno, Trzcianke, czy Suprasl.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2006, 20:47 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
No wlasnie CAŁY SEZON a nie tylko ten piękny skądinąd Suprasl. :D Myslę że sam sobie odpowiedziałeś.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2006, 20:58 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 20 lut 2006, 23:34
Posty: 115
Zapytales Wroclaw czy Suprasl. Oczywiscie Wroclaw, bo w Supraslu bylem drugi. Ale walka w Suporaslu (pieknym miescie) wyzwolila u mnie wiecej emocji i mobilizacji.
Jesli miejsce w zawodach o najwyzszym poziomie ma miec najwiekszy wplyw na tytul. To ustalmy klasyfikacje Mistrzost Polski na podstawie wynikow i miejsc z Mistrzostw Swiata.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2006, 21:00 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 20 lut 2006, 23:34
Posty: 115
A poza tym na MP 5 zawodnikow w 15 przejechala caly final. Najwiecej chyba ze wszystkich zawodow w 2006 r w Polsce.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2006, 22:23 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 09 lut 2006, 15:23
Posty: 189
Lokalizacja: Sompolno
Ale za to jaki Wersal :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2006, 23:05 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Witam Panowie ponownie. Znudził mi się już ten temat. Zaczynacie bić pianę. Mam propozycję na następne upuszczenie krwi i skoki ciśnienia. Chodzi mianowicie o to że kończy się rok (a lepiej napsuć sobie i nie tylko krwi teraz niż przed świętami) proponuję aby Zarząd Sekcji zrobił podsumowanie swojej działalności w roku 2006 i podał do publicznej wiadomości co zrobił, czego nie zrobił ,co zamierza zrobić, ile wydał a ile zebrał kasy itd. Pozdrawiam S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2006, 23:20 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 09 lut 2006, 15:23
Posty: 189
Lokalizacja: Sompolno
No,i jak się ma oczko w głowie Zarządu(może nie całego) mianowicie Klasa Standart.Podobno pomysł ten i jego realizacja miała być drogą do świetlanej przyszłości sportu RSR-owego.Pozdrawiam i niecierpliwie czekam na odpowiedz.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2006, 23:26 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
A co byś chciał wiedzieć?z Twojego postu wynika,że jak zwykle interesuje Cie gdzie są Twoje pieniądze i pytasz w imieniu wszystkich.. Więc informuję Cię i wszystkich zainteresowanych ,że wydaliśmy pieniądze na dofinasowanie stref na ratowanie Naszego Kolegi, co niestety nie udało się i na wieniec dla Niego!dokladne ew informcje w tym temacie na priv. Było hasło podsumowanie sezonu trzeba było pytać. Co do reszty to może Komandor coś dorzuci bo na pewno ma dużo dopowiedzenia.niektóre sprawy nie nadają się do tego żeby pisać o tym w tym miejscu. chyba że łamy tego forum zostaną uznane za oficjalny organ naszej sekcji.
Co do rozwoju klasy Standad to dość skutecznie, wstrzymaliście jej rozwój, ale co się odwlecze to nie uciecze. co z klasą? myślimy o tym i próbujemy dzialać myślę ze to bedą dośc skuteczne dzialania. sprawa motorków zostala zatwierdzona przez Zarząd i zakup nie zostal zrealizowany tylko dla tego ,że nie bardzo jest co kupić. ale pomału i to się załatwi być może w o wiele większym zakresieniż mysleliśmy


Ostatnio edytowano 23 gru 2006, 17:04 przez AndrzejC, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2006, 23:33 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 09 lut 2006, 15:23
Posty: 189
Lokalizacja: Sompolno
Do A.C.Komu odpowiedziałeś?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2006, 23:37 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Obydwu . zminiłem post czytaj to co wyżej


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL