Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 20 kwi 2024, 15:15

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 14 gru 2006, 00:07 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Ujmę to inaczej: nie podpieraj się glosami innych Kolegów. proszę Cię ,zebys pisał tylko w swoim imieniu. Tu nie ma wiekszosci ani mniejszosci! Nie chcę, zeby znowu wzieły gorę emocje i żebysmy sie od nowa pokłócili. Ja staram się pisać tylko to co myslę i jest to wyłacznie moje zdanie!problem jest wazny i powraca z tematu na temat jak widać.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 gru 2006, 01:01 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Nie pisz ogólnikami tylko podaj miejsce, gdzie użyłem słów MNIEJSZOŚĆ, WIĘKSZOŚĆ lub innych, które świadczą, że nie piszę WYŁĄCZNIE w swoim imieniu... W ten sposób równie dobrze możesz napisać, że jestem garbaty, zezowaty, mam pchły i śmierdzę...

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 gru 2006, 10:57 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Piane zaczynamy bić. i od meritum odchodzimy co do tej dyskusji ja swoje powiedziałem i napisałem, i jak zwykle wychodzą zarzuty prywaty itp więc konczę ten wątek o wiekszosci tez moge powiedziec ze kilku kolegów napisało to czy tamto i się na tym opierac. Ale to jest najmniej wazne w tej sprawie. piszmy na temat a sprawy mniej wazne to moze do innego działu?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 gru 2006, 23:06 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Dalszy ciąg toczy się w kuluarach... :)

Wracamy do tematu:

Zamierzam postawić następny wniosek:

o dopuszczenie do startów zawodników zagranicznych w Finale MP na takich samych zasadach, jak w Rundach, czyli bez przydziału punktów (bo nie są one do niczego im potrzebne).

Jak już napisałem wcześniej, Mistrzem Polski może być tylko zawodnik z obywatelstwem polskim.

Poproszę o opinie w tej sprawie.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 gru 2006, 22:15 
Offline
Fachowiec
Fachowiec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2006, 21:24
Posty: 233
Lokalizacja: olsztyn
piotrus a tak gwoli wyjaśnienia są przecież w różnych dyscyplinach międzynarodowe M.P. Jakiż to zapis mówi że niemożna ,może go zmienić. myślę że miałoby to z czasem dobry wpływ nie tylko na poziom ale i na liczebność .pozdrawiam marek ż


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 gru 2006, 23:48 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Marku, konsultowałem to specjalnie w Warszawie. Nasza Ustawa o sporcie to określa, a nie przepisy LOKu. Ja nie słyszałem o międzynarodowym Mistrzu Polski w żadnej dyscyplinie... Chociaż nie mam nic przeciwko, bo sam w takich (najwidoczniej niezgodnych z zapisami w ustawie) Mistrzostwach Polski startowałem. Były to I (pierwsze i jedyne) Międzynarodowe Mistrzostwa Polski we Wrocławiu, już nie pamiętam, w którym roku. Wygrał tam Węgier Barnabass Kiss, ja byłem drugi. I on dostał tytuł.
No cóż, historia... :)
Pozdrówka serdeczne.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL