Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 24 kwi 2024, 06:26

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 08 gru 2006, 00:45 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Mam inne informacje na ten temat.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08 gru 2006, 21:35 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Przecież nie wszyscy zawodnicy jadą do Oudenarde. S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09 gru 2006, 12:40 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Hahahaha, Stasinku rozbawiłeś mnie... Jak to czasy się zmieniają...

Jeszcze niedawno ci, którzy teraz piszą właśnie tak (nie jesteś jedyny), zdzierali gardła, żeby dopasowywać nasz terminarz do europejskiego... a teraz co, zawiało z drugiej strony? Czy pamięć szwankuje?
Jak w naszej polityce, kurcze...

Dla mnie osobiście jest to całkiem obojętne, czy te imprezy się pokryją czy nie, bo i tak się nie wybieram raczej do Belgii, ale taka refleksja mnie naszła i musiałem się nią podzielić...

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09 gru 2006, 18:27 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Nie ma się o co kłócić. jak Wiecie ukladalismy kalendarz na nowy sezon tak żeby jak najmniej kolidowal z zawodami międzynarodowymi. Tremin zawodow w Bydgoszczy został "zaklepany" już w czasie trwania porzedniej imprezy i zostalo ustalone ,że ma to być termin stały.. W tym temacie wypowie się organizator. Do Belgii o ile wiem wybiera się co najwyzej dwóch zawodników polskich więc nie widzę potrzeby zmiany naszego terminu tylko z tego powodu.zawody w Oudenarde nie mają stalego terminu, więc niemozliwe jest żeby się ciagle do nich dostosowywać. w tym czasie jest też kilka innych imprez FSR i jakos nikt tam terminu nie zmienia. Jest duza nadzieja,że będą jeszcze jedne zawody gdzie bedzie mozna zdobyc punkty, więc problemu nie widzę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09 gru 2006, 22:57 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Zgadzam się z Andrzejkiem w całej rozciągłości. Zdania Piotrusiu nie zmieniam ale trzeba być realistą. Jak można rozdzielić imprezy to dobrze jak nie to trudno.Do Oudenarde nie jeździłem i w tym roku chyba też nie pojadę. Zresztą jak pisałem na samym począdku bardzo podoba mi się aktualny terminarz tylko zadałem pytanie i nie otrzymałem odpowiedzi czy można na jego podstawie planować urlopy. Bo jak zapewne Wiecie wolne zwody poradzą sobie trudniej jest z z pracą na państwowym. Tam urlopy trzeba planować do końca roku i basta. Potem nikogo nie obchodzi że ktoś potrzebuje. Proszę zatem o konkretne daty o ile to możliwe żeby można przyjąć je za pewnik.S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 gru 2006, 02:21 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
I naprawdę oczekujesz, że ktoś Ci to zagwarantuje? Jak byłeś w Zarządzie, to gwarantowałeś? Staśku, pamięć...

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 gru 2006, 12:32 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Na pocżątku przy podawaniu terminarza napisałem ,że większych odstepstw od podanych dat nie będzie. trzeba jeszcze zarezerwować jeden termin w lipcu na jeszcze jedną imprezę która tak czy inaczej się odbedzie. tak jak napisalem wczesniej prowadzimy rozmowy. i bedzie to zupełnie nowy osrodek. A jezeli się to nie uda to zrobimy zawody siłami Sekcji. Powoli terminy naszych imprez stają się jakby "tradycyjne", jak widać terminy z tego roku są bardzo podobne do tych z przyszłego roku i uwazam ,że to jest słuszne bo mozna z duzym wyprzedzeniem zaplanować sobie dni wolne, a,ze koliduje to z jedną i to nie najwazniejszą imprezą międzynarodową to trudno. Ja sam planowalem wyjazd do Oudenarde, ale jak zobaczyłem ze pokrywają się z zawodami w Bydgoszczy to zrezygnowałem z tamtej imprezy.
(A tak całkiem na boku to Stasiek chyba po raz pierwszy sie ze mną zgadza. Coś niesłychanego :shock: :lol:!)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 gru 2006, 22:12 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Takiej odpowiedzi oczekiwałem. Pamięć mam dobrą Pitt ba nawet bardzo dobrą.Nie chodzi mi o gwarancję bo wiadomo że i tak do końca nic nie wiadomo. Ale jakieś założenia trzeba przyjąć. Andrzejku zawsze będę się z Tobą zgadzał i popierał jak będzie mi po drodze z Tobą.Mam nadzieję że stan wyluzowania na forum nie jest następstwem zblizających się Swiąt i pozostanie na dłużej czego sobie i Wszystkim życzę. S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 gru 2006, 22:34 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
No wlasnie: jak bedzie Ci po drodze i nie inaczej. I zawsze tak bylo niestety!
:wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 gru 2006, 22:35 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Wybacz Andrzejku. Ale nie ze wszystkim muszę się z Tobą zgadzać i odwrotnie. Dlatego mówię że jak jest mi po drodze to jestem za a jak nie to przeciw. Nie będę więcej pisał bo znowu jakaś awantura z tego wyjdzie. Pozdrawiam S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 gru 2006, 00:17 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Tak czy inaczej urlop mozesz planować :lol: !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 gru 2006, 22:30 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Meniu czy masz na "górze" wtyczkę pogodową? Zasiadam zatem do planowania urlopów. Co prawda nie wiem jak to wyjdzie bo sporo wydatków miałem ale zobaczymy i bujcie się zwłaszcza w HYDRO!!!!!!!! TO jest TO. S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 gru 2006, 21:09 
Offline
Fachowiec
Fachowiec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2006, 21:24
Posty: 233
Lokalizacja: olsztyn
meniu wybacz że spytam ale w którym roku :wink: pozdrawiam marek ż


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL