Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 mar 2024, 11:23

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Apel
PostNapisane: 12 lut 2014, 23:08 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Zeby uprzedzić ewentualne docinki i nie dawać powodu do wyzywanie mnie obelgami... przytaczam to co napisałem na forum kolegów niemieckich. Napisane jest tak:
Panowie. Stare polskie przysłowie: " Zgoda buduje, Niezgoda rujnuje".
I ja mam pytanie: czy na prawdę, nie możecie się pogodzić? Ten konflikt zatacza coraz większe kręgi. W poszczególnych związkach, koledzy też mają wątpliwości, w którą stronę pójść? Ten konflikt już dawno przestał być tylko niemiecki. Czy nie możecie jeszcze raz spróbować porozmawiać i się pogodzić? I pan D.M. ( Matysik) i J.B. Banaschak) to zasłużone osoby dla FSR na świecie. Panowie podajcie sobie ręce. Jeszcze jest na to czas... później będzie z późno. Będzie tylko gorzej.
Bardzo miło wspominam mistrzostwa w DESSAU i bardzo bym chciał, żeby następne także były świętem FSR, I żeby nie były powodem ogólnego konfliktu. spróbujcie się pogodzić .

Andrzej C.
Napisałem to jako ja i tylko ja i tylko w swoim imieniu. Uważam,że to wszystko co się dzieje, jest także wynikiem konfliktu personalnego. I jako jeden z najdłuższych stażem w Europie i na świecie, zawodników FSR , uwazając ,że mam do tego moralne prawo, pozwoliłem sobie ten tekst opublikować. I bardzo proszę nie komentować i nie obrażać ( ewntulanie) mojej osoby, ponieważ pisząc powyższy tekst,kierowałem się tylko i wyłącznie naszym wspólnym dobrem ( choć,co poniektórzy różnie to dobro postrzegają). I bardzo proszę nie dorabiać sobie do tego różnych teorii i podtekstów. Po polsku tekst ten, brzmi jednoznacznie.
Tyle
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL