Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 mar 2024, 15:09

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 lut 2015, 12:14 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 12 lis 2006, 18:56
Posty: 38
Witam
Oczywistym jest, że Tomek Ostrowski pije do mnie. Prawdą jest, że z Andrzejem Ciechańskim mamy takie same łódki do klasy V15 (Boudica z przekładnią). Z tego powodu na zawody w Blachowni dostałem i startowałem łódką Andrzeja gdyż moja jeszcze nie była skończona. Uzgodniliśmy to na wiele dni przed Mistrzostwami Polski. Nie ukrywałem tego, wiedzieli wszyscy z kim rozmawiałem w Blachowni (zresztą w rozmowie z Tomkiem też o tym mówiłem). Łódka ta (Andrzeja) nigdy wcześniej nie startowała na żadnych zawodach w Polsce (zresztą jest tak do dzisiaj). Jeżeli ktoś widzi w tym niestosowność, to niech da znać bo muszę zastanowić się co jeszcze dostałem od Andrzeja do łódek (chyba muszę to głęboko zakopać, szczególnie dużo jest tego z lat 1980-88 gdy był moim instruktorem w modelarni).
Nigdy nie wypowiadałem się na temat postępowania Tomka gdyż mam za mało wiedzy na temat przyczyn tego postępowania, nie pozwolę jednak na niestosowne insynuacje. Mail Tomka świadczy chyba o chwilowym złym samopoczuciu (przesilenie wiosenne).
Pozdrawiam
Krzysiek Ołbiński


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lut 2015, 00:56 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 23 sie 2010, 11:00
Posty: 132
Cytuj:
Krzysztof ustawa mówi o klubach a nie o związkach czy federacjach

a kto tworzy związek - kluby
a kto tworzy kluby - modelarze
i nie da rady na dwa fronty w myśl zasady" jak zarobić rubelka a cnotki nie stracić"
Przykre to wszystko, kupiłem łódkę drugą
kupiłem camping z myślą o startach wraz z synem - tylko nie pomyślałem że jacyś idioci doprowadzą, do tego co mamy nie dzień dzisiejszy, że nigdzie mi się nie chce pływać na zawodach czy to organizowanych w lok czy przez fsr polska
Wystarczy poczytać sąsiednie forum, i tez chce się rzygać" wywalanie gówna łopatą" a ten wpis pana zelecha roz......la wszystko
Cytuj:
...nie należą do Klubów zrzeszonych w Związku i chcą przyjechać na nasze zawody i zobaczyć jaki mamy poziom i jaką przyjazną atmosferę, opłata została ustalona
. nie mówiąc o kasowaniu wątków nie pomyśli zarządu.
Panowie k...wa ogarnijcie się bo nasze dzieci nie będą miały jak się kiedyś ścigać


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lut 2015, 09:52 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 12 gru 2009, 20:20
Posty: 289
Witam ,
Może od początku!
Nikomu , kto się bawi w Polsce w FSR-y nie podoba się ta sytuacja, jaka nastąpiła tzn. rozłam wśród zawodników na dwie organizacje-chyba , że tym którzy do tego doprowadzili.
Pytanie, dlaczego tak się stało proponuję zadać osobom, które są winne tej sytuacji.
Zawodnicy zrzeszeni w LOK-u nie doprowadzili do tego stanu rzeczy ponieważ nie oni rozbili sekcję macierzystą na dwa odłamy , gdyż nie oni odeszli od kogokolwiek.
Osobiści opowiedziałem się po stronie LOK-u ponieważ byłem przeciwny tak drastycznym podwyżkom startowego na zawodach , które forsował p.Zelech i spółka.
Każdy wmawia tą samą litanię o dobru dzieci , które startują w naszych klasach. A gdzie byliście wtedy, gdy p.Zelech i spółka podnosili stawki min.dzieciakom z 30 na 75zł.Czy wtedy ktoś myślał o nich????? Czy nawet na nich trzeba było zarabiać????
Zobacz sobie stawkę LOK-u na nadchodzący sezon i pomyśl trochę.
Zdaję sobie sprawę , że kierowanie sekcją przez ostatnie lata nie należało do wzorcowych , ALE JAK MIAŁA FUNKCJONOWAĆ GDY JEJ KOMANDOR JUŻ OD POCZĄTKU KADENCJI ZAŁOŻYŁ SOBIE JAKO JEDYNY CEL ZNISZCZENIE JEJ!!!!
pozdrawiam
Darek Goliński
POL-521


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL