Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 mar 2024, 17:25

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 sie 2009, 11:04 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Mam pytanie do kolegi Łukasza Siódmoka: Łukasz zobowiązałeś się,że zajmiesz się organizacją strony oficjalnej naszej sekcji. Na początku było wiele entuzjazmu, chęci współpracy z Twojej strony. A tak na prawdę nic z tego nie zostało. Unikasz nie tylko mnie ale i innych którzy zadają Ci proste pytanie: KIEDY BĘDZIE GOTOWA NASZA STRONA OFICJALNA?
W zasadzie ja wyczerpałem wszystkie możliwości kontaktu z Tobą, Łukasz i teraz pozostało mi upublicznić tą sprawę. Nie wydaje mi się , aby Twoje postępowanie Łukasz było w porządku. Wg mnie bardzo niepoważnie do tego podchodzisz, jeszcze do niedawna miałeś szkołę,egzaminy itp ( Twoje tłumaczenia) Ale tak na prawdę to na przygotowanie projektu strony miałeś prawie rok i nic z Twoich szumnych zapowiedzi nie pozostało. Mnie osobiście jest bardzo przykro, że się na Tobie zawiodłem, Miałem Cię za poważnego faceta,
ale widać się pomyliłem.
Jeżeli , któryś z modelarzy ma chęć i wiedzę, zająć się prowadzeniem strony internetowej naszej sekcji to jako Zarząd zapraszamy do współpracy.
Szczegóły tej współpracy omówimy na priwie. Kontakt: ackopia@gmail.com lub przez priw na tym forum.
Andrzej Ciechański,

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sie 2009, 08:22 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 28 sty 2006, 13:59
Posty: 74
Witam
Ponawiam propozycję podłączenia FSR (nawet czasowego) do strony ModelTeam (strona, rejestracja zawodów, galeria i konto pocztowe) .

_________________
Pozdrawiam
Marian

www.modelteam.com.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sie 2009, 10:00 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Myślę, że stać chyba sekcję FSR na posiadanie własnej strony?

Poczekajmy może jeszcze chwilę na odzew Łukasza lub innego chętnego, w końcu są wakacje...

Pozdrowionka, Marianku.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sie 2009, 13:04 
Offline
Adept
Adept
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2009, 15:49
Posty: 23
Lokalizacja: Poznań
Moja propozycja poszła na ackopia@gmail.com :)

_________________
Pozdrowienia z Poznania
Marek C
http://marek.aplus.pl/strona


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sie 2009, 19:27 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 28 sty 2006, 13:59
Posty: 74
Witam
Cytuj:
Myślę, że stać chyba sekcję FSR na posiadanie własnej strony?

Oczywiście, że stać ale po co?
Piotrusiu oraz pozostali FSR moje uzasadnienie pytania jest takie:
1) chyba w każdym kraju dzieje się to normalnie czyli istnieje związek który ma swoją oficjalną stronę na której są wszystkie sekcji, czyli i u nas powinno być tak samo.
Zakładam, że w przyszłym roku będzie tak i u nas (tak mi powiedziano). Dlatego czy warto na ten czas zakładać nową stronę?
2) umiejscowienie w jednym miejscu podobnych klas na pewno wpłynie pozytywnie na przyszłych modelarzy lub sympatyków bo będą mieli wszystko po jednym adresem,
3) po założeniu strony przez związek przekażę całość (będzie zapewniona jakaś ciągłość historyczna :D )
4) są jeszcze inne powody np: rozróżniam klasy FSR (trochę), rozmawiam z członkami starego zarządu, znam z nowego i tych co stoją z boku a mogą być u sterów władzy w przyszłości :mrgreen: ) Czyli zapewniam ciągłość na ten okres do powstania nowej strony. :ups:

Pozdrowionka i dla Ciebie Piotrusiu. (Przyłączam się do Stanisława, poczekaj nie sprzedawaj tej haczki)

_________________
Pozdrawiam
Marian

www.modelteam.com.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sie 2009, 21:23 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 20 kwi 2006, 21:18
Posty: 147
Lokalizacja: Warszawa
Myślę Andrzej że więcej nie mamy co pytać kolegi Ł ukasza o oficjalną stronę,wystarczy tylko wyciągnąć wnioski z jego dotychczasowego podejścia do naszej sprawy,we wrześniu minie już rok,jak się zobowiązał stworzyć naszą stronę
Pzdrowienia dla Lukasza
Andrzej Lewandowski
Może jednak rozważmypropozycję Mariana


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sie 2009, 09:08 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Moim zdaniem oficjalną stronę powinna posiadać Liga, na której powinny być wszystkie sekcje modelarskie jakie zrzesza Liga.Tą stronę powinien prowadzić ktoś z ZG i na gorąco uaktualniać o dane przekazane przez zarządy danej sekcji. Oczywiście nie ma mowy o forum dyskusyjnym na takiej stronie. Myślę że temat jest do ogarnięcia przez ZG.Może sprawę przedyskutować na najbliższym CKM. S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sie 2009, 09:56 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Stachu, sprawa takiej strony była wałkowana wielokrotnie na CKM i przy innych okazjach w ZG. Twierdzę zdecydowanie, że nie jest ona "do ogarnięcia" przez ZG i musimy to zrobić sami, w ramach poszczególnych sekcji, obojętnie czy razem, czy osobno.
W ZG nie ma osoby, która by umiała i chciała się tym zająć, więc muszą do tego zatrudniać osoby z zewnątrz a to kosztuje. Amen.

Niezależnie od tego, co postanowi nasz Zarząd, mam zamiar jednak utrzymać dotychczasową stronę o naszej Sekcji, bo mi po prostu trochę szkoda... Jeśli Łukasz się odezwie, być może, że będziemy robić to razem, bo wtedy jest mniej roboty na jednego i w razie nieobecności można się zastępować. Jeśli nie - zrobię to sam. "Oficjalność" tej strony nie jest dla mnie absolutnie ważna, będzie tak, jak postanowi Zarząd.

Pozdrówka wsiem.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Ostatnio edytowano 16 sie 2009, 17:14 przez Pitt, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sie 2009, 12:18 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
W tej sprawie zgadzam się z Kol.Piotrem. W LOKu nikt nie będzie zajmowal się bieżącymi sprawami sekcji. Ale też nie wyobrażam sobie dzialania naszej strony w sposób jaki byla ona prowadzona dotychczas. Nie może być tak ,że dostęp do strony ma tylko i wyłącznie jedna osoba i robi z nią co chce. W tej sprawie Zarząd ma jedno zdanie i koledzy z Zarządu mogą je potwierdzić. Jeżeli Piotrze chcesz prowadzić stronę bez autoryzacji Zarządu i bez możliwości wglądu, to będzie to tylko i wyłącznie Twoja strona prywatna, bo nikt nie może Ci przecież, niczego zabronić. Ale wtedy proszę Cię o to,żebyś usunąl z nazwy strony słowa "oficjalna" i " sekcja". Bo w przeciwnym przypadku będzie to pewne nadużycie i niezgodne ze stanem faktycznym. Chyba ,ze uzyskasz aprobatę zarządu, ale o to powinieneś do tego zarządu wystąpić. Ja osobiście myślę,że POLSKIE MODELARSTWO WODNE powinno mieć jedną stronę oficjalną. I propozycja Mariana w tej kwestii jest bardzo dobra. Oczywiście powinny się wtedy zmienić pewne sprawy organizacyjne, ale to można spokojnie omówić.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sie 2009, 15:27 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
No zahuczałeś pięknie z piedestału, kol.Andrzeju :lol: :lol: :lol: , jak zwykle nie czytając ze zrozumieniem tego, co napisałem... Ale taki masz juz zwyczaj i nie spodziewam się raczej żadnych zmian. Nie będę nic dopisywał w tej sprawie, wszystko już napisałem powyżej. Może jeszcze raz przeczytaj, specjalnie podkreśliłem kwestię, która Cię ewidentnie dręczy...

Albo jak tam już sobie chcesz.

Pozdrawiam.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sie 2009, 16:55 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
A ja kolego Piotrze przeczytalem ze zrozumieniem przede wszystkim to: "
Niezależnie od tego, co postanowi nasz Zarząd, mam zamiar jednak utrzymać dotychczasową stronę o naszej Sekcji, bo mi po prostu trochę szkoda... To chyba jest jasne. Zrozum Piotr, ja nie występuję absolutnie przeciwko Tobie. Zasady powinny być jasne. To Zarząd naszej sekcji powinien być autorem i wlaścicielem strony i członkowie zarządu powinni mieć możliwość zamieszczania informacji na stronie, powinni po konsultacjach mieć glos decydujący o kształcie tej strony i o wielu innych sprawach dotyczących komunikacji między nami. Dotychczas tak nie bylo i dobrze o tym wiesz.Z resztą , i tak co bym nie napisał w tej czy innej sprawie to i tak bedzie przez Ciebie i nie tylko przez Ciebie odebrane negatywnie. A może przyszedł czas, żeby usiąść i pogadać spokojnie o naszych sprawach? Może już ten czas nadszedł? Zapraszam do rozmowy przy tzw "okrąglym stole :) ". Ewentulane napitki biorę na siebie :wink:
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sie 2009, 17:13 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Fajnie, że co jednak czytasz ze zrozumieniem, ale spróbuj może przeczytać tak również to, co napisałem "na czerwono". Na wszelki wypadek, gdybyś miał monitor czarno-biały lub rubinowy - powiększam jeszcze czcionkę.
Nie zamierzam prowadzić strony oficjalnej, przynajmniej w bieżącym stanie rzeczy. Amen.

Pozdrówka.

P.S. Spróbuj wgryźć się w zwrot: "o naszej Sekcji"...

P.P.S.Dopiero się doczytałem... A czemuż to niby miałbym usuwać słowo "sekcja"????????? :shock: :shock: :shock:
Jakoś nie łapię chyba... Oświeć mnie proszę, nieboraka...

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sie 2009, 19:34 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
I po co robisz kolejną zadymę? Piotr przecież nikomu na tym nie zależy. POGADAJMY. Nic wiecej w tym temacie nie napiszę.
Stronę oficjalną sekcji będzie prowadzila osoba wskazana przez Zarząd. To chyba nie powinno podlegać dyskusji. I dalej podtrzymuję propozycję rozmowy na neutralnym terenie. Nawet u Ciebie. W sobotę przyjeżdżamy do Pabianic będziemy mieszkać w hotelu Włokniarz. Przyjedż,pogadamy.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 sie 2009, 07:59 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Oj będzie się lało. S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 sie 2009, 08:25 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Nie robię żadnej zadymy, tylko poruszony temat zainteresował mnie z oczywistych względów na tyle, że postanowiłem również swoje zdanie wyrazić. Tak chyba się robi na forum, nie? Nikogo nie atakowałem ani nie obrażałem.
Za zaproszenie dziękuję, raczej nie skorzystam, życzę miłego wieczoru.

Pozdrawiam.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL