Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 mar 2024, 12:29

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 lip 2017, 22:04 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 20 sty 2008, 01:09
Posty: 19
Witam
Bardzo dziękuję za wyczerpujące wyjaśnienie.
Kilka lat temu podobnie chciałem się dowiedzieć na co idą nasze składki i tak jak obecnie odpowiedz była jedna płacz i płać. Widać ,że nic się nie zmieniło .Nie twierdzę ,że możemy ponosić pewne koszty ale ma to być jasne i uczciwie przedstawione nie uzgadniane w nie wiadomo jakim gronie i najlepiej tak jak PIS w nocy. Jeżeli ponosimy dodatkowe opłaty to powinny one dotyczyć naszej sekcji,co było uchwalone na walnym w Blachowni jeśli chodzi o przejęcie przez LOK pieniędzy sekcji. Do dnia dzisiejszego nie ma słowa wyjaśnienia na ten temat. Ile razy był poruszany temat sprzętu AMB ile sztuk tego sprzętu mamy .Jeśli nie stać mnie na organizację zawodów to ich nie organizuję. Dopłacamy do swojego sprzętu czy do czyjego.
A tak propo naszej konkurencji to jak sądzę ponoszą koszty ale na własne potrzeby swojej sekcji a nie jak proponuje nasz zarząd jeśli takowy faktycznie istnieje ponosić koszty ale na czyje konto. I jeszcze jedna sprawa chyba najważniejsza brak uchwały z takiego spotkania wyjaśnia wszystko. Przez tyle lat niczego nas to nie nauczyło .
Wiktor
Ps. Jeśli są to małe pieniądze to wcale się nie pogniewam gdy podjęta zostanie uchwała aby dofinansować moją działalność w FSR


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lip 2017, 09:35 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Wiktor. Ja mam dla dla Ciebie propozycję: Wejdż do zarządu i wtedy Ty będziesz miał pieczę nad tym na co będą wydawane Twoje i moje składki. Po to zarząd został wybrany, żeby gospodarować. Jaki jest, taki jest. Ale w myśl umów jakie sami sobie wymyśliliśmy ma to robić. To, że jak widać reguła trzech w zarządzie całkowicie się nie sprawdziła, widzimy wszyscy... Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś wszedł do nowego zarządu. Mój głos już masz, bo jesteś Chłop mądry i mądrze gadasz :rogal:
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL