Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 mar 2024, 11:10

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 07 cze 2017, 01:36 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 19 wrz 2008, 20:21
Posty: 135
Wróciłem z kolejnej, bardzo dużej imprezy modelarskiej, klasy FSR-V, która odbyła się w Oudenaarde w Belgii.
Musiałem się wstydzić, za swój kraj, LOK, organizatora M.Ś. Kls FSR-V-H-O Jawor 2017.
Gdyby organizator Mistrzostw, sukcesywnie podawał informacje dotyczące zgłoszeń poszczególnych państw, nazwiska zawodników, to frekwencja była by na pewno większa. A tak będzie, jak będzie!!!

Mimo wszystko pozdrawiam

Ryszard Dziergwa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 07 cze 2017, 06:57 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
http://www.wsjp.pl/index.php?id_hasla=9 ... p%20class=
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 07 cze 2017, 08:05 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 26 sie 2007, 19:53
Posty: 306
"Zly to gospodarz, ktory cieplo wlasnego domu w lodowke odwraca"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 07 cze 2017, 18:57 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
Trzeba mieć kur..ki tupet pisząc takiego posta jak R,D ten facet najbardziej się przyczynił do sytuacji jaką mamy na dzień dzisiejszy ze swoim kolesiem z Jawora i (...) z Łodzi już na mistrzostwach Europy 2016 roku z kumałeś się z Jaworskim cwaniaczkiem aby mi dołożyć za wykopanie z trenera, parę dni po mistrzostwach knułeś swoje plany i wydzwaniałeś aby zaistnieć tylko że raz trafiłeś na moją obecność przy tej rozmowie a na dowód masz.
Jawor
Witam, otrzymałem z Miasta Jawor, do zamieszczenia, informator Międzynarodowych zawodów Modeli Pływających
Klas FSR-V-H-O :
http://wch2017.jawor.pl/assets/doc/cup_PL.pdf
http://wch2017.jawor.pl/assets/doc/cup_EN.pdf

Pozdrawiam

Ryszard Dziergwa

Roz....łeś 25lat pracy wielu ludzi, dzisiaj knujesz dalej i chcesz robić z kolesiem mistrzostwa Imbry za 3 lata, zastanów się gdzie jesteś i z kim trzymasz. To nie mnie wykopano z organizacji Mistrzostw Świata a sam zrezygnowałem z dalszej pracy z mafią za długi jakie nam zostawiła . Akurat tym się nie przejmuje sprawę rozstrzygnie sąd już niebawem a ty rób dalej swoją lichwiarską robotę. Rozpowiadasz że piszę po całej Europie aby tu nikt nie przyjeżdżał, dotąd milczałem ale czas najwyższy zacząć pisać bo moje rodowe miasto nie będzie szkalowane przez cwaniactwo paru buraków którym się wydaje że wszystko można rozpiepszyć . Jedno jest pewne przez te gierki jesteście w czarnej dziurze i widać już początek końca tylko dzięki takim cwaniaczkom jak Ty. Przyszedł czas aby zacząć pisać o tym wszystkim o całej sytuacji i o układach panujących co zamierzam uczynić i pisać systematycznie nie owijając w bawełnę niczego


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 07 cze 2017, 20:04 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
Bardzo jestem usatysfakcjonowany tym że wreszcie podjąłeś taką decyzję , myślę że dołączę w pewnym momencie do dyskusji bo podobna sytuacja miała miejsce w Trzebnicy i jeszcze resztki zostały . W Trzebnicy jednak jest Burmistrz który wie z kim z przyjemnością się współpracuje .

Pozdrawiam .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 07 cze 2017, 21:06 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Tak naprędce. Posty nie dotyczące bezpośrednio bieżących informacji o MS przeniesione zostały tu.
Panowie chcą się kłócić, to niech to robią w miarę możliwości kulturalnie. Posty nie będą usuwane, ale nie będzie obelg (juz moja w tym głowa :D ).

Moja prośba do kol. Waldka. Walduś ja Cię proszę Ty nie rób dodatkowej zadymy. Ty sobie otwórz swój watek i tam swoje żale wylewaj. Tu jest problem o wiele większy.
Na razie tyle...
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL