Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 18 kwi 2024, 02:40

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 03 kwi 2006, 22:39 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 30 mar 2006, 22:23
Posty: 67
Koledzy 7 04 2006 mamy posiedzenie CKMLOK i wtedy zapadną mam nadzieje wiążace decyzje Przykładowo Sekcja M modeli pływających przysłała mi preliminarz ze szczegółowym wyszczególnieniem poszczególnych kosztów nawet w tej chwili mają zarezerwowane tanie miejsca noclegowe na Mistrzostwa Świata w Niemczech jest też szczegółowy wykaz zawodników a robi tą robote trener Jan Stolarek który odpuszcza w/w posiedzenie a jedzie na targi do Dortmundu żeb mieć na czym gonić ten zgniły zachód
.Mam pytanie Kto bedzie kierownikiem ekipy żeby można poczynić uzgodnienia.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04 kwi 2006, 06:23 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Boje się Zbychu że nie znajdziesz odpowiedzi na Swoje pytanie.Zarząd Naszej sekcji jest zajęty innymi sprawami co widać na forum.Pozdrawiam S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04 kwi 2006, 19:44 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Stasiu Czy zgłosiłes się już? bo o ile mi wiadomo to nie! więc nie pisz głupot na temat zarządu tylko zrób to!pierwszy post w tej sprawie był na początku marca! Zarząd nie jest duchem św żeby wszystko wiedzieć! jak znam wasze niezorganizowanie to zgłaszać się będziecie chyba w lipcu!! a i tak będzie że Zarząd nie działa! to jest czwarty nasz post w tej sprawie. sposób zgłaszania się znasz! no to jak to pieknie napisałeś nie BZDZIJ!!! musimy mieć listę zawodników którzy się zgłosili! a do tej pory oprócz Ryszarda Dz. kazdy ma to " głeboko w poważaniu" Odpowiedz dla przedtawiciela LOK Zbigniewa C.: Kierowkiem naszej ekipy będzie jak zwykle Krzysiu Lisiak, trenerem Młodych i technicznym , Antoni bo robi to najlepieji( jezeli bedzie się czuł na tyle dobrze żeby jechać).Jezeli sa w tym temacie jakieś pytania to pytajcie. koszty wyjadu opisał z grubsza Stasiek Cz. więc jest coraz mnij niewiadomych! JESZCZE RASZ MÓWIE SPRAWA JEST PILNA!! liste zawodników zamkniemy 15.04! po tym terminie radzcie sobie sami.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04 kwi 2006, 19:47 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Jesteś nie na bieżąco i nie Bździj. Ja się dawno zgłosiłem S.G. :lol:

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04 kwi 2006, 23:47 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
kiedy i komu?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05 kwi 2006, 16:44 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Do A.C. Zgłosiłem kwarce do Menia ,ale dzisiaj przyszedł zwrot poczty i wysłałem ponownie za potwierdzeniem odbioru.A tak wogóle to sam mogę się zgłosić na zawody do Wrocławia, Rawy Mazowieckiej ale nie na M.Ś. To leży w gesti ZG LOK. S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Rezygnacja
PostNapisane: 05 kwi 2006, 22:08 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 00:46
Posty: 413
Lokalizacja: Warszawa
Już raz pisałem , lecz aby nie było wątpliwości NIE JADĘ NA M.Ś.


ZMIANA - JADĘ - WYSŁAŁEM KWARCE DO MENIA :D

_________________
MAREK POL-455
marko52@konin.lm.pl


Ostatnio edytowano 17 kwi 2006, 20:49 przez marko52, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06 kwi 2006, 20:41 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 30 mar 2006, 22:23
Posty: 67
Koledzy zawodnicy proszę o nie używanie swoich pseudonimów.w dyskusji o M.Ś .Proszę o podpisywanie nazwiskiem wystąpienia na Forum.Takie zasady zostały przyjęte na wcześniej załozonym forum www.Rcauto.pl pozwoli to w gronie zawodników na konkretną i rzeczową wymiane zdań.Z poważaniem Z.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06 kwi 2006, 20:52 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
W sprawie kierownika ekipy rozmawiałem z Ojcem Krzysia, Andrzejem L.. otrzymałem odpowiedz wiążącą więc się trzymam tej odpowiedzi! z Tośkiem było tak samo! prosze Stasia Cz. o nie wprowadzanie zamieszania i nformacje podawane przez Zarząd są wiązące i nie sa wyssane z palca Pozdrawiam.Andrzej ps Niestety sprawa powiadomien zawodników nie może być przez nas zrealizowana! ponieważ wszystkie dane adresy i listy zanajdują sie u pana sekretarza chciałem to zrobić już dawno ale pomimo prósb z mojej strony nie otrzymałem żadnych informacji w tym temacie. moze adresy są u komandora ale ze dla mnie był on nie uchwytny przez prawie cały okres zimowy więc z tej strony też nie mam informacji! wierzcie mi że lezy mi tak samo na sercu jak Wam.Andrzej


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06 kwi 2006, 21:09 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 30 mar 2006, 22:23
Posty: 67
Czy ktoś z Sekcji będzie miał propzycje liste zawodników którzy się deklarują do udziału w MŚ.Najlepiej żeby taką wstępną liste opublikowano na Forum.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06 kwi 2006, 21:17 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 30 mar 2006, 22:23
Posty: 67
Ze względu na wyjazd trzech reprezentacji FSR,M i C oraz zmniejszone dofinansowanie z Ministerstwa Sportu .Dla wszystkich uczestników zostaną opłacone tzw.opłaty startowe.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06 kwi 2006, 21:19 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Panie sekretarzu to leży w panskiej gestii w ty temacie pan trzyma za sznurki Zarząd nie ma zadnych informacji! zrobimy to jezeli otrzymamy od was dane prosilem o to od dawna! pan to wiesz!!AC


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06 kwi 2006, 22:17 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 30 mar 2006, 22:23
Posty: 67
Panie Andrzeju jeżeli pdpisuje post i zabiera Pan głos to proszę zwróciić uwage na stronę formalną jak jest podpisana .Nie mam zamiaru ciągle się stresować.Proszę konkretnie i na temat bo naprawdę nie wiem o jakich sznurkach tu mówimy.Pozdrawiam


Ostatnio edytowano 10 kwi 2006, 21:41 przez ZbigniewCiecwierz, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07 kwi 2006, 00:10 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
:Panie Sekretarzu! jak pan wie prosiłem pana o udostępnienie danych o naszych członkach! załaniałeś się pan jakąś ustawą itp! żebyśmy mogli normalnie pracować to niestety musimy mieć te dane! a jeżeli ich nie mamy to LOK musi tę robotę wykonać ( chodzi o powiadomienia) mamy związane ręce. chcemy to zrobić są do tego koledzy którzy będą to robili! tylko podaj pan dane! nic nie możemy bez was zrobić! przecież prosiłem o to już dawno! czyz nie?AC


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08 kwi 2006, 21:37 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Wiedziałem Stachu że jesteś pogięty jak ja ale że aż tak! S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL