Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 20 kwi 2024, 18:23

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 05 cze 2006, 20:35 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2006, 20:19
Posty: 386
Lokalizacja: TRZEBNICA
Do S.G.
W historii fsr-ów,to przedziwny przypadek.(STREFA WROCLAW :oops: )Myślę, że się nie powtórzy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06 cze 2006, 20:10 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Licencje to jest sprawa centrali! czyli LOK WARSZAWA! a nie nasza! więc Koledzy w tym temacie ścigajcie sobie Kolegę Sekretarza. My we Wrocławiu nie mieliśmy żadnego upoważnienia żeby zbierać pieniądze! Znowu coś nie zostało do konca dobrze dograne!! ąle to akurat nie jest sprawa zarządu sekcji!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06 cze 2006, 21:56 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
I znowu Andrzeju coś sobie wyimaginowałeś (chyba tak się piszę) Mnie chodziło tylko o to żeby kolega Nasz nie dał się nabrać na starty w nowej klasie Debiutów. Tylko tyle a Ty znowu wszystko bierzesz do siebie.I nie nakrecaj sie tak.S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07 cze 2006, 10:03 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Stasiu ja się nie nakręcam :wink: sprawa licencji to jedno a klasa debiutów to drugie! Z listy zgłoszen na Wroclaw wynikało że przyjedzie co najmniej 6 świezych " Gości" i prawie wszyscy w 15 V.Wiemy że taka łodka to nie jest zabawka i krzywę może zrobić!! Więc zostało ustalone że Ci nowi pojadą osobno żeby nie było konfliktów na wodzie! ten start zostal pomyślany też w Twoim imieniu! bo co by było jakby Ci któryś Nowych Kolegów łodeczkę rozwalił co :lol: :wink: :twisted: więc dlatego zostało to tak pomyslane. może nie do konca dobrze ale trudno. nie wszyscy którzy sie zgłosili nie dojechali, i dlatego było ich mniej. ale popływali sobie i poćwiczyli. I teraz nie będzie już stracha puszczać ich razem z Tobą. A z licencjami bedzie trzeba wreszcie coś postanowić bo znowu sie skonczy na tym, że Zarząd nie pracuje! jeszcze raz powtarzam że oplaty licencyjne to nie jest nasza sprawa, tylko LOKu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07 cze 2006, 21:29 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Masz Andrzejku absolutnie rację. S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07 cze 2006, 22:30 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Mówiłem w Bydgoszczy, że coś "drgnęło" w temacie licencji... Oto mail, który ostatnio dostałem:

Witam
Nazywam się Grzegorz Szparaga i jestem Skarbnikiem Centralnej Komisji Modelarskiej.
W Zarządzie Głównym LOK-u zajmuję się Licencjami.
Chciałem zawiadomić że istnieje strona z aktualnie opłaconymi licencjami na 2006 r
http://www.modelteam.com.pl/forum/viewforum.php?f=25
Wszystkie problemy , nieścisłości i uaktualnienia proszę pisać albo na tym forum albo osobiście na moją skrzynkę
Jeżeli panowie z sekcji byli by zainteresowani wszystkimi numerami licencji na które posiadam wnioski służę informacją.
Dotyczy to Komandorów jak i Adminów ston danej sekcji

Z serdecznymi pozdrowieniami Grimal


Rozmawiałem z autorem osobiście, jest dość konkretny... Spróbujemy się "zgrać" i zlikwidować problem.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08 cze 2006, 18:38 
:idea:


Ostatnio edytowano 31 gru 2006, 04:18 przez meniu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08 cze 2006, 22:56 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Meniu, jest to normalne forum, tak jak niniejsze, więc oczywiste jest, że trzeba się zarejestrować... Ale mam już dane bezpośrednie od Grimala i za "momencik" :) zamieszczę na stronce... Dbaj o plecy... :P Pozdrówka.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: licencje
PostNapisane: 28 cze 2006, 22:12 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 18 lut 2006, 22:12
Posty: 246
niestety ze względu na brak zainteresowania ze strony LOK, pragnę poinformowac wszystkich chętnych na licencję numer PL-427, że zajęta jest już przez dwie osoby i nikomu więcej jej nie oddamy !!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 cze 2006, 11:18 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Krzysiu, mógłbyś jakoś bardziej rzeczowo napisać na ten temat? Dlaczego 2 osoby? I kto? Nie licz na zainteresowanie LOKu, wszyscy pisza w tych sprawach do mnie... Więc również polecam to rozwiązanie, jak również wizytę na stronce fsrvho :) Pozdrawiam.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL