Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 20 kwi 2024, 00:25

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 wrz 2008, 22:45 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 30 cze 2007, 23:27
Posty: 384
Lokalizacja: Tychy
Meniu święte słowa, było mineło i niech nigdy nie wróci :rogal:

Pozdrawiam
Adrian


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 wrz 2008, 23:22 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Oby.

Meniuś, pisząc o historii, miałem na myśli analizę błędów wszystkich, również swoich. Nie traktuj wszystkiego, co piszemy jako atak i rozgrzebywanie. Nie da się wszystkiego oddzielić grubą krechą, to nie działa. Lepiej spokojnie pewne rzeczy omówić (m.in. po to są fora), chociaż myślę, że jeszcze teraz się nie da. Tekst kierowałem ściśle do Łukasza, w którym widzę wielki potencjał i jestem przekonany, że wiele już rozumie i nie musi czekać 4-ch lat, aby to wykorzystać dla dobra naszej Sekcji.

Pozdrówka dla wszystkich.
PJ


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 wrz 2008, 00:30 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
W Bornem mamy przedstwić stan naszych funduszy i to co działo się z nimi przez ostatnie cztery lata. Mam więc prośbę do Piotra Jędrzejczaka: Proszę o przedstawienie historii konta którym zarządzasz w jak najdłuższym możliwym okresie. Chcialbym wiedzieć czy część pieniędzy sekcji będących aktualnie pod Twoim zarządem była ulokowana na koncie(jakiego rodzaju) od jakiego czasu, historię rachunku, odsetki ( jeżeli były) , ewentualne koszty prowadzenia rachunku, W jakim banku zostały ulokowane te pieniądze,I w ogóle ile ich jest. Dobrym rozwiązaniem byłby wyciąg bankowy z historii tego konta za ostanie trzy miesiące. Jeszcze lepszym rozwiązaniem byłby całkowita historia tego rachunku. ten dokument powinien być przekazany nowemu zarządowi. Ja ze swojej strony oczywiście uczynię to samo i przedstawię historię rachunku na którym została ulokowana część kwot przekazanej mi a będącej własnością sekcji. oraz wpływy i wydatki które poczyniliśmy w czasie kadencji tego zarządu sekcji.
Proszę o poważne podejście do tej sprawy.
Andrzej Ciechański.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 wrz 2008, 00:47 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Co do zmian w punktacji to przeczytaniu na forum vho: Wysłany: Czw 8:55, 11 Wrz 2008 Tu wyłania się następne zadanie dla przyszłego zarządu, stworzenie takiego regulaminu i systemu rozgrywek żeby zmusić wszystkich zawodników do udziału we wszystkich zawodach krajowych i nasz proponowany zarząd wie jak to zrobić i ma już gotowych kilka propozycji. pomyślałem, że to zapowiedż zmian. Napisał to jeden z kandydatów do zarządu przedstawionej przez Maćka.Brzmi to jednoznacznie i chyba znaczy to co znaczy, ale mogę się mylić.
A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 wrz 2008, 09:50 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
No to sprawa już jest jasna.

Co do rozliczeń. Wybacz Andrzej, ale sposób rozliczenia środków będących w moich rękach wybiorę ja i z pewnością będzie on nie mnie uczciwy od Twojego. A członkowie Sekcji ocenią, czy jest satysfakcjonujący. Nie widze potrzeby dalszej dyskusji o tym tutaj.
Piotr Jędrzejczak


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 wrz 2008, 10:16 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 16 kwi 2008, 20:35
Posty: 31
Lokalizacja: Wrocław
Meniuś

Człowiek tak powinien postępować, aby nie musiał wstydzić się swojej historii. A Łukasz (i nie tylko Łukasz) im więcej sobie poczyta tym lepiej, będzie miał wyrobione własne zdanie na dany temat. Nikt nie będzie wymagał od niego aby wydał osąd w sprawie, Wręcz przeciwnie. Też jestem za nierozdrapywaniem starych ran. Ale, Meniu wyobrażasz sobie sytuację, jakby Łukasz walnął posta, typu: Panowie w Anglii mieli kiedyś świetny system wyłaniania reprezentacji narodowej na MŚ polegający na rozegraniu tylko jednych zawodów extra i .... może byśmy spróbowali u nas ....
Nie wolno nikogo wsadzać na takie miny.


Pozdrawiam

Maciej Duchiński


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 wrz 2008, 10:22 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 09 lut 2006, 15:23
Posty: 189
Lokalizacja: Sompolno
Witam,

obecny regulamin i system rozgrywek pozwala na starty w zawodach tylko w roku poprzedzającym Mistrzostwa Świata. Rok w którym odbywają się MŚ można sobie całkowicie odpuścić, tak jak to zrobiłem ja w tym roku. A gdyby na taki pomysł wpadła większość zawodników i skupiła się na startach zagranicznych. Nasze zawody świeciłyby pustkami, poszczególne biegi obsadzone byłyby jak na zawodach na Łotwie czy Estonii. Czy tego chcemy ... ? Moim zdaniem przyszły Zarząd powinien przyrzeć się temu problemowi nieco wnikliwiej niż dotychczas.

Pozdrawiam S.Cz.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 wrz 2008, 12:12 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 sty 2007, 20:40
Posty: 654
Lokalizacja: Konin/Poznań
Panowie,

Maciuś, chodziło mi aby nie osądzać kto jest winien tej całej wojny jak ja to odebrałem i może inni.
Staszek, z tego co ja widzę na zawody zagraniczne poza Stutgartem, nie jeździ dużo zawodników Polskich. Z tego co wiem to Ty i Rysiek najczęściej. A nie jeżdzą ludzie bo są to wyjazdy dość kosztowne. Zresztą w tym roku w mojej klasie jak i innych np V35 w Polsce zauważyłem więcej zawodników startujących a ten rok jest o tzw.pietruszkę jak co niektórzy mówią. A ja tego tak nie traktuję i jak tylko mogę to stratuję na zawodach w Polsce. Jedynym problemem zawsze były pieniądze i praca a także czas wolny osób, które startują na zawodach. Jak widać troszkę jest lepiej w Polsce odnośnie tych wytycznych. I dlatego kilka osób wraca i startuje.

Meniu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 wrz 2008, 15:51 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Co do rozliczeń. Wybacz Piotr, ale nie zgadzam się z Twoim zdaniem. Zdałem Ci kilka prostych pytań i wcale nie byłem przy tym złośliwy. jako członek sekcji, członek zarządu oraz jakby nie było współwłaściciel tych funduszy mam chyba prawo otrzymać odpowiedzi na te pytania.Myślę,że podobne zdanie mają i inni koledzy. Daleko mi do posądzania Cię o brak uczciwości , ale ja nalegam o przedstawienie takiego zestawienia, Dziś załatwiłem w moim banku podobny dokument i zajęło mi to ok 10 minut, więc trudności nie ma w tym żadnej. Bardzo proszę ,żebyś nie zbywał mojej prośby. Napisałeś kiedyś ,że w kazdej chwili jesteś gotowy przedstawic takie rozliczenie, każdemu członkowi sekcji który Cię o to poprosi, więc ja teraz o to właśnie proszę, jeżeli nie chcesz przedstwić takiego dokumentu publicznie to chociaż prześlij mi go na priv. bedę wielce zobowiązany,
Andrzej Ciechański


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 wrz 2008, 18:15 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
AndrzejC napisał(a):
Wybacz Piotr, ale nie zgadzam się z Twoim zdaniem.

Wybacz Andrzej, ale zdążyłem się już do tego przyzwyczaić i przestało to spędzać sen z moich powiek...
Zakończyłem ten temat tutaj.

Piotr Jędrzejczak


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 wrz 2008, 20:24 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Myślę, że odbijasz piłeczkę i próbujesz temat zlekceważyć. Ja także przyzwyczaiłem się do takiej Twojej postawy. Myślę ,że w Bornem porozmawiamy sobie na ten temat w trakcie zebrania. I chciałbym ,żebyś był do tej rozmowy przygotowany. Myśle ,że jednak powinienes zaopatrzyć się w dokument o który prosiłem. Nawet nie myślę, że nie będziesz mógł takiego wyciągu przedstawić ogółowi. Lepiej go miej. Mnie możesz lekceważyć, ale co z innymi? Piszę dlatego ,żebyś nie mówił że nie wiedziałeś.
A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 wrz 2008, 21:54 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 07 gru 2007, 19:14
Posty: 175
Lokalizacja: Wrocław
Witam
"" Człowiek tak powinien postępować, aby nie musiał wstydzić się swojej historii. "" - przypominam słowa Maćka .

Życzę Wszystkim Kolegom wygranej - Jan Sewerniak


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 wrz 2008, 11:23 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
Moje gratulacje dla wszstkich członków nowo wybranego zarządu sekcji.Mam nadzieję że wreszcie skończą się te wszystkie waśnie i zarząd nie dopuści do dalszego bicia piany i podejmie konstruktywną współpracę z opozycją :) Jeszcze raz gratki dla wszystkich modelarzy za wybór władz choć domyślam się że nie było łatwo. Władek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 wrz 2008, 11:31 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Jako jeden z gospodarzy tej strony chciałbym poinformować o wyniku z wyboru nowego zarządu sekcji.
oto wynik:
Przemysław Jasiński- komandor
Marek Walczak- Warszawa
Andrzej Lewandowski- Warszawa
Grzegorz Chyła- Trzcianka
Maciej Szymański- Wrocław
Andrzej Ciechański-Wrocław
(Kazimierz Tasarek zrezygnował z kandydowania)
Jako jeden z członków tej grupy chciałbym wszystkim kolegom którzy głosowali na nas podziękować za oddane głosy i za okazanie zaufania.
Piszę te słowa nie jako przedstawiciel nowego zarządu ale jako osoba prywatna.
Myślę ,że oficjalną informację zamieści niedługo nowy komandor na stronie sekcji.
Andrzej Ciechański


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 wrz 2008, 12:23 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 07 gru 2007, 19:14
Posty: 175
Lokalizacja: Wrocław
Witam.
Gratulując nowowybranemu Zarządowi, żywię nadzieję, że ciężką i owocną pracą, zyskają szacunek i uznanie Modelarzy.

Pozdrawiam - Jan Sewerniak


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL