Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 20 kwi 2024, 01:18

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 wrz 2008, 16:28 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 sty 2007, 20:40
Posty: 654
Lokalizacja: Konin/Poznań
Witam,

NA zebraniu w Bornym Sulinowie nie dostałem ostatecznej informacji odnośnie powołania Karola Świetlikowskiego na Mistrzostwa Świata w Leno w klasie FSR H 3,5 i FSR O 3,5.

Cytuję zapis z powoływania Kadry i Reprezentacji

§5

Reprezentacja w klasach FSR-O zostanie powołana przez Zarząd Sekcji na podstawie aktualnie prezentowanego poziomu sportowego.

§7

Jeśli Reprezentacja wyłoniona przez Zarząd Sekcji liczy w danej klasie mniej członków, niż jest to dopuszczalne na danych zawodach – każdy zawodnik ma prawo zgłosić chęć startu. Musi jednak uzyskać zatwierdzenie Zarządu weryfikujące jego poziom sportowy oraz pisemne powołanie ( §4) .

Pytam kto to zatwierdził bo ja jako były członek sekcji nic o tym nie wiedziałem. Proszę o wyjaśnienie tej sprawy.

Meniu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 wrz 2008, 17:00 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Meniu. Karola wystawił znany zawodnik Andrzej Lisiak. Był On jednym z członków zarządu. Nie chcę tu nikogo bronić, ale może dobrze się stało,że wystartowali? Z kwoty przeznaczonej na dofinansowanie Karol, o ile wiem (choć mogę się mylić ), nie dostał nic. Pojechali na własny koszt. Być może kol.Lisiak był pewny dobrego startu?Nie wiem, ale wiem ,że nie ma co drążyć tego tematu. Myślę,że w następnych wyjazdach takie sytuacje się nie zdarzą. Jak wiesz ja mam się w tym zarządzie zajmować juniorami. I każdy z nich na pewno będzie przed wyjazdem zweryfikowany. Seniorzy także,choć nie ja ich będę weryfikował.
Andrzej C.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 wrz 2008, 21:32 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 sty 2007, 20:40
Posty: 654
Lokalizacja: Konin/Poznań
Rozumiem Ciebie Andrzej, tylko członek a zarząd to dla mnie duża różnica. Pamiętam żę jak kolega Czarnecki miał startować w Norwegii w off shore to był temat rozważany czy może startować, niestey odnośnie Karola to była samowolka członka Lisiaka a nie zarządu. Też jestem dobrej myśli, że będzie lepiej. Czy będzie trener inny dla juniorów i inny dla seniorów?

Meniu


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL