Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 26 kwi 2024, 15:16

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 lis 2009, 14:18 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 23 wrz 2009, 08:55
Posty: 139
Piotruś bez urazy ale w tym temacie mam inne zdanie. To wydaje mi się wygodniejsze i dla organizatora i zawodników. Oczywiście ktoś może mieć inne zdanie ale ja akurat uważam, że przelew to dobry pomysł.
Myślę, że jak opłata startowa w postaci przelewy była by jeszcze pomniejszona o „parę złoty” w stosunku do tego co trzeba zapłacić w biurze zawodów wiele kolegów korzystało by z tej formy zapłaty. Tradycyjną formę zapłaty ja bym również pozostawił dla osób którym dokonanie przelewu sprawia problem i dla zawodników zagranicznych.
pozdrawiam /tomek
ps
a czerwony kolor moich łódek to przypadek :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2009, 16:09 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2006, 20:19
Posty: 386
Lokalizacja: TRZEBNICA
Jedno więc jest pewne:
Kasa na zawodach będzie działać ze względu chociażby na zawodników zagranicznych.
Inni będą biegać z dowodami wpłat,wydrukami dokonania przelewu bo wpłacili w ostatniej chwili.
Można więc przyjąć jedną i drugą formę wpłat,najważniejsze aby Organizator w informatorze zawarł jako warunek uczestnictwa wpłatę w kasie konkretnie w określonym czasie.
Sam fakt że piszemy o tym może zmienić te niedociągnięcia.
Tak więc proponuję j/w.

_________________
AndrzejD
POL-567
http://www.perkoz.netau.net/

"Imperare sibi maximum est imperium"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2009, 20:12 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Tomciu, nigdy nie mam urazy do kogoś, kto ma inne zdanie od mojego, bo to jest jego ŚWIĘTE PRAWO. Jest tylko kwestia, jak o tym rozmawiamy i czy ten ktoś też nie ma do mnie urazy... :)
Jeszcze "za starego Zarządu" rozważaliśmy taki wariant, że ten kto się zgłosi i zapłaci wcześniej - będzie płacił mniej. I to akurat uważam za realne i sensowne, bo jest jakaś motywacja. Wtedy uznaliśmy, że to nie przejdzie. By może teraz jest na to dobry czas? Zawsze warto porozmawiac...

Pozdrówka serdeczne (nieustające)... :)

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2009, 23:38 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Tak z wieczora naszła mnie pewna myśl w bieżącym temacie... :twisted:
Wrzucę w związku z nią pytanko, świadomie prowokacyjne i może uproszczone (celowo), ale... wrzucę:

(w warunkach polskich, nie niemieckich)

Kto jest dla kogo: organizator dla zawodników, czy zawodnicy dla organizatora?


No, teraz to się doigrałem... Ale myślę, że jako (współorganizator) i jednocześnie zawodnik mam prawo wrzucić taki problemik... Wszystkie "gromy" przyjmuję "na klatę"... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Pozdrówka .

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL