Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 23 kwi 2024, 17:20

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 wrz 2009, 23:33 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Andrzeju. Nie odwracaj kota ogonem.Chodziło mi tylko o Twoje stwierdzenie że Marek nie załapał się do M.Ś. tylko dlatego że zaangażował się w Nasze zawody. Ja stwierdziłem że gdyby nie zawwiódł sprzęt to kto wie jak potoczyła by sie dalsza walka.A tak na wiasem to do dzisiaj nie wiemy kto jakie ma miejsce w rankingu n.p. w 15-kach.Nie dopatruj się w moich postach podtekstów bo u Ciebie zaczyna być to chyba chorobliwe.S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 wrz 2009, 08:00 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Widzisz ,Stasiek, zawsze kiedy usiłuję Ci naświetlić mój punkt widzenia jakiejś sprawy i niekoniecznie jest zgodny z Twoim, to albo mam chory umysł , albo " bżdżę" albo jak w tym wypadku chorobliwie doszukuję się podtekstów. Czy to nie dziwne? Dla mnie czarne jet czarne, a białe - białe. I nie ma inaczej. A może to Ty powinieneś czasem spojrzeć na sprawy inaczej i czasem przyznać rację. Bo być może taka postawa jak Twoja jest chorobliwa? Może przemyśl to na spokojnie? I wtedy odpowiedz na mój post.
Co do rankingu to nie miej do mnie pretensji, że go nie ma bo akurat te sprawy nie należą do moich czynności. Choć postaram się przyspieszenie zamieszczenia tego rankingu.
A może Ty Stanisław byś go zrobił? wszystkie dane masz, więc zamiast pisać o niewiedzy co do rankingu, sam go zrób. To może być Twój wspaniały wkład w działanie naszej sekcji. Dużo pracy z tym nie będzie :rogal:y I wszyscy wdzięczni Ci będą, a ja najbardziej :lol:
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 wrz 2009, 13:56 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 sty 2007, 20:40
Posty: 654
Lokalizacja: Konin/Poznań
Andrzej, cytuję co obiecaliście:
Do szczegółowych zadań należeć będzie:
1. Przynajmniej dwukrotne w ciągu roku zebrania Zarządu celem omówienia spraw bieżących oraz glosowanie uchwal.
2. Dostosowanie regulaminu Sekcji do bieżących wymagań poprzez przygotowanie projektu nowego regulaminu i przedstawienie go na następnym Walnym
Zgromadzeniu.
3. Uzgodnienie wspólnie z organizatorami harmonogramu imprez na rok następny.
4. Prowadzenie rankingu wyników zawodów oraz publikowanie na oficjalnej stronie sekcji.
5. Ocena organizacji i przebiegu zawodów celem poprawy organizacji i bezpieczeństwa uczestników.
6. Prowadzenie oficjalnej strony internetowej Zarządu Sekcji
7. Doprowadzenie do uznania klasy FSR V 3,5 Standard jako klasy krajowej na zasadach ogólnych.
8. Ścisłe konsultacje z Zarządem LOK w sprawach uczestnictwa reprezentacji w oficjalnych zawodach międzynarodowych (m.in. Mistrzostwa Świata, Europy, itp.).
9. Propozycja zmiany kadencji Zarządu Sekcji z 4 na 2 lata (wybory w roku mistrzostw świata - w ramach zmian w regulaminie).
10. Coroczne przedstawienie wyników działania Zarządu w czasie finału Mistrzostw Polski.
11. Pomoc organizatorom zawodów we wprowadzeniu systemu liczącego AMB oraz nawiązanie współpracy z sekcją M w ramach wymiany doświadczeń w tym zakresie.
12. Pobieranie wpłat od zawodników za licencje
13. Prowadzenie bieżących spraw sekcji.


Sprawa dotyczy się 4 punktu. Jak coś się obiecuje to nie można teraz proponować komuś aby to zrobił.
Ja dzisiaj wieczorem umieszczę swój nieoficjalny ranking.

Meniu

_________________
FSR V-3,5 V-15 PL-446
V3,5/ALPHA/IKARUS2/CMB-VALVOLA-GREEN-RED-BLUE/TUNING MENIU/JR 3810
V15/POTENZA/CMB-RS/NO TUNING/JR 3810

******MISTRZ POLSKI*******
Obrazek
1995/1996/1997/2000/2004/2005/2006/2007/2008/2009/2010/2011/2012


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 wrz 2009, 19:18 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
I gdzie widzisz problem?
Czy któryś z punktów nie jest realizowany?
Miałeś nas Meniu na tzw widelcu w Supraślu.
Trzy razy zadalem pytanie: Czy ktoś z obecnych ma jakieś uwagi co do pracy zarząu. Jakoś wtedy o nic nie zapytaleś.
Czy to przypadkiem nie wyszła z Ciebie niechęć do rozmowy- wprost- z nami? nasuwa mi się tu jedno określenie niezbyt dla Ciebie przyjemne.
Następna sprawa. Prowadzisz sobie ten swój ranking. I bardzo dobrze, ale czy jak zacząłeś go prowadzić nie mogłeś skontaktować się z zarządem i zaproponować,że Ty będziesz go prowadził? Wszystko pięknie by wyszłoi Wszyscy by Cię chwalili a teraz wygląda na to ,że jedynie chęć dowalenia temu zarządowi powodowala tworzenie rankingu przez Twoją osobę. Nieładnie Meniu.
Czy nie przyszło Ci do głowy ,że może jakieś względy obiektywne spowodowały to ,że rankingu jeszcze nie ma. Czy stało się coś wielkiego? Każdy liczyć umie i już dawno policzył sobie sam. Nie mam zamiaru bronić tu Marka ani nikogo z zarządu ale my nie jesteśmy Meniu na Twoje usługi. Jakoś tak niektórym się ubzdurało ,że my mamy być służącymi dla niektórych. Jeszcze niedługo będą chcieli ,żeby członkowie zarządu łodki nosili na start np Meniowi, bo takie jest jego życzenie.
Czas najwyższy Meniu,zebyś zozumial,że zarząd jak sama nazawa wskazuje jest od zarządzania i jeżeli ten zarząd poprosi Cię o jakąś usługę na rzecz naszej społeczności to powinieneś to zrobić. A jeżeli chcesz coś zrobić z własnej inicjatywy, to zrób to, ale nie dorabiaj do tego ideologii. Bo w taki sposób wychodzisz na jednostkę aspołeczną, której zależy tylko na mąceniu i jak to Stasiek mówi: " dowalaniu do pieca"
Oj Meniu, Meniu.....
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 wrz 2009, 22:13 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Uśmiałem się jak norka... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 wrz 2009, 23:45 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 sty 2007, 20:40
Posty: 654
Lokalizacja: Konin/Poznań
I gdzie widzisz problem?
Nie widzę nigdzie problemu poza tym, że ranking jest lub go nie ma, a w punkcie 4 w wyborach obiecaliście nam to.

Czy któryś z punktów nie jest realizowany?
Patrz zdanie powyżej.

Miałeś nas Meniu na tzw widelcu w Supraślu.
Trzy razy zadalem pytanie: Czy ktoś z obecnych ma jakieś uwagi co do pracy zarząu. Jakoś wtedy o nic nie zapytaleś.
NIestety nie mogłem zapytać, bo nie było mnie na tym spotkaniu.

Czy to przypadkiem nie wyszła z Ciebie niechęć do rozmowy- wprost- z nami? nasuwa mi się tu jedno określenie niezbyt dla Ciebie przyjemne.
Dobrze, że nie dokończyłeś zdania.

Następna sprawa. Prowadzisz sobie ten swój ranking. I bardzo dobrze, ale czy jak zacząłeś go prowadzić nie mogłeś skontaktować się z zarządem i zaproponować,że Ty będziesz go prowadził? Wszystko pięknie by wyszłoi Wszyscy by Cię chwalili a teraz wygląda na to ,że jedynie chęć dowalenia temu zarządowi powodowala tworzenie rankingu przez Twoją osobę. Nieładnie Meniu.
Niestety zarząd nie powiedział, że ma problem techniczny czy brak czasu z robieniem rankingu. Taka inicjatywa powinna wyjść od Was- zarządu. Ja zrobiłem go dla siebie i udostępniłem go innym modelarzom. Zawsze można sprawdzić czy są błędy. A jak wiesz było ich troszkę.

Czy nie przyszło Ci do głowy ,że może jakieś względy obiektywne spowodowały to ,że rankingu jeszcze nie ma. Czy stało się coś wielkiego? Każdy liczyć umie i już dawno policzył sobie sam. Nie mam zamiaru bronić tu Marka ani nikogo z zarządu ale my nie jesteśmy Meniu na Twoje usługi. Jakoś tak niektórym się ubzdurało ,że my mamy być służącymi dla niektórych. Jeszcze niedługo będą chcieli ,żeby członkowie zarządu łodki nosili na start np Meniowi, bo takie jest jego życzenie.
Nie wiem czemu mówisz tu o mnie, Ja jak widzisz piszę w imieniu innych modelarzy, którzy czekają na ranking. Może niedługo przestaniemy liczyć okrążenia na zawodach bo każdy umie liczyć?

Czas najwyższy Meniu,zebyś zozumial,że zarząd jak sama nazawa wskazuje jest od zarządzania i jeżeli ten zarząd poprosi Cię o jakąś usługę na rzecz naszej społeczności to powinieneś to zrobić. A jeżeli chcesz coś zrobić z własnej inicjatywy, to zrób to, ale nie dorabiaj do tego ideologii. Bo w taki sposób wychodzisz na jednostkę aspołeczną, której zależy tylko na mąceniu i jak to Stasiek mówi: " dowalaniu do pieca"
Oj Meniu, Meniu.....
Tak jak mówisz nikt mnie nie poprosił o robienie rankingu, ja nie chcę dowalać do pieca. Źle zrozumiałeś mnie.
Ale jak widać nawet nie potrafisz pochwalić, że masz poglądowy ranking....

Meniu

Tak jak obiecałem ranking poglądowy jest na
http://meniu.republika.pl/ranking2009/

_________________
FSR V-3,5 V-15 PL-446
V3,5/ALPHA/IKARUS2/CMB-VALVOLA-GREEN-RED-BLUE/TUNING MENIU/JR 3810
V15/POTENZA/CMB-RS/NO TUNING/JR 3810

******MISTRZ POLSKI*******
Obrazek
1995/1996/1997/2000/2004/2005/2006/2007/2008/2009/2010/2011/2012


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 wrz 2009, 08:09 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Widzę Andrzeju że nie jest nam po drodze.Wycofuję się ze swojego pomysłu (na szczęście znany tylko mnie) bo nie chcę robić sobie kłopotu. Wszak jest to Wasz problem.S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 wrz 2009, 08:11 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Zapomniałem. Dzięki Meniu za ranking.S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 wrz 2009, 10:34 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
W tym co robimy Stasiek zawsze jest nam po drodze i zawsze było. Tylko może idziemy różnymi ścieżkami.
Nie wiem dlaczego, ale Twój post mnie wcale nie zdziwił. Jeszcze niczego nie powiedziałeś już się z tego wycofałeś. Nie pierwszy raz zresztą. I w zasadzie nie wiem z jakiego powodu, bo chyba nie z powodu Menia.
Co do liczenia okrążeń i to obojętne czy za tylko za pomocą tablicy, czy też za pomocą systemu AMB potrzebna jest nam wykwalifikowana obsluga ,a takiej na naszych zawodach z małymi wyjątkami nie ma. Czasy pisania kólek na kolanie muszą się skończyć. Musimy wymóc na poszczególnych organizatorach imprez zapewnienie fachowej obsługi informatycznej zawodów. Tak jak wymagamy . postawienie bojek, zapewnienie nagród i kompetentnego sędziego. Musimy sobie z tym problemem poradzić, bo zawsze będą problemy z rankingiem, z liczeniem itp.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 wrz 2009, 07:53 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Dobrze to ująłeś w ostatnim zdaniu. S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2010, 09:25 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Chciałbym odświeżyć temat tablicy. Minęło połowę lutego i co? S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2010, 11:13 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
I nic. Tablica stoi sobie w ciepłym i suchym miejscu. Pchełki sa ładowane co jakiś czas, żeby się nie zestarzały zbyt szybko. Wszystkie akcesoria poukładane w specjalnych metalowych walizkach, które zapewne widziałeś, a które zorganizował kol. Walczyk( WIELKIE DZIĘKI :bravo:) Czy w sprawie tablicy coś Cię nurtuje? Jeżeli chodzi o poprawki w programie,to zostały one zrobione. jeżeli jeszcze będzie coś do poprawienia to także zostanie poprawione w trakcie sezonu. Teraz trzeba poczekać na rozpoczęcie sezonu ,żeby można było działanie sprawdzić w warunkach polowych. Komunikacja między tablicą a komputerem została poprawiona ( tak twierdzi wykonawca). Trzeba sprawdzić współdziałanie tablicy z systemem AMB w praktyce. Taki jest stan na dziś. czy taka odpowiedź Ciebie zadowala?
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2010, 15:39 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 sty 2007, 20:40
Posty: 654
Lokalizacja: Konin/Poznań
Andrzej,
A nie lepiej będzię ją przetestować teraz, jakaś symulacja, aby nie było przykrych niespodzianek podczas zawodów, i się okaże że znowu cały sezon tablica będzie u producenta?
Meniu

_________________
FSR V-3,5 V-15 PL-446
V3,5/ALPHA/IKARUS2/CMB-VALVOLA-GREEN-RED-BLUE/TUNING MENIU/JR 3810
V15/POTENZA/CMB-RS/NO TUNING/JR 3810

******MISTRZ POLSKI*******
Obrazek
1995/1996/1997/2000/2004/2005/2006/2007/2008/2009/2010/2011/2012


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2010, 22:30 
Offline
Praktykant
Praktykant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sty 2010, 02:33
Posty: 102
Lokalizacja: TYCHY
AndrzejC napisał(a):
I gdzie widzisz problem?
Czy któryś z punktów nie jest realizowany?
Miałeś nas Meniu na tzw widelcu w Supraślu.
Trzy razy zadalem pytanie: Czy ktoś z obecnych ma jakieś uwagi co do pracy zarząu. Jakoś wtedy o nic nie zapytaleś.
Czy to przypadkiem nie wyszła z Ciebie niechęć do rozmowy- wprost- z nami? nasuwa mi się tu jedno określenie niezbyt dla Ciebie przyjemne.
Następna sprawa. Prowadzisz sobie ten swój ranking. I bardzo dobrze, ale czy jak zacząłeś go prowadzić nie mogłeś skontaktować się z zarządem i zaproponować,że Ty będziesz go prowadził? Wszystko pięknie by wyszłoi Wszyscy by Cię chwalili a teraz wygląda na to ,że jedynie chęć dowalenia temu zarządowi powodowala tworzenie rankingu przez Twoją osobę. Nieładnie Meniu.
Czy nie przyszło Ci do głowy ,że może jakieś względy obiektywne spowodowały to ,że rankingu jeszcze nie ma. Czy stało się coś wielkiego? Każdy liczyć umie i już dawno policzył sobie sam. Nie mam zamiaru bronić tu Marka ani nikogo z zarządu ale my nie jesteśmy Meniu na Twoje usługi. Jakoś tak niektórym się ubzdurało ,że my mamy być służącymi dla niektórych. Jeszcze niedługo będą chcieli ,żeby członkowie zarządu łodki nosili na start np Meniowi, bo takie jest jego życzenie.
Czas najwyższy Meniu,zebyś zozumial,że zarząd jak sama nazawa wskazuje jest od zarządzania i jeżeli ten zarząd poprosi Cię o jakąś usługę na rzecz naszej społeczności to powinieneś to zrobić. A jeżeli chcesz coś zrobić z własnej inicjatywy, to zrób to, ale nie dorabiaj do tego ideologii. Bo w taki sposób wychodzisz na jednostkę aspołeczną, której zależy tylko na mąceniu i jak to Stasiek mówi: " dowalaniu do pieca"
Oj Meniu, Meniu.....
A.C.


nie chciał bym sie wtrącać ale jedno ze zdan skojażyło mi się z cytatem z "chlopaki nie płaczą".
oto cytat: "Droga koleżanko, taka pobłażliwość wobec studentów jest niedopuszczalna. Gotowi pomyśleć, że my tu jesteśmy dla nich!"

to chyba nie takie podejscie

http://www.youtube.com/watch?v=_DJn7Lk0ciY
znacznik czasu : 6:50

_________________
pozdrawiem AdamM POL-593

Modelarnia TYCHY, FSR Team Tychy

<---- Wino słodkie jak ja :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2010, 01:30 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Czy przez swoją wypowiedź kol. Andrzeju chcesz powiedzieć że tablica działa jak należy? Jeżeli tak to serdeczne gratulacje.Ale Meniu ma rację aby można przed sezonem zobaczyć czy działa jedno z drugim. S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL