Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 20 kwi 2024, 03:16

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 lut 2009, 23:46 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Niniejszym przedstawiam przetłumaczoną wersję Zaproszenia na Mistrzostwa Europy.
Marek zadał sobie trud i je przetłumaczył:

Zaproszenie na ME 2009


Podaję też formularz oficjalnego zgłoszenia zawodników na te mistrzostwa.
Proszę o wypełnienie go i przesłanie na ten adres:
ackopia@gmail.com

Formularz Zgłoszenia

Jeżeli chodzi o transpondery to nie długo zostanie podana lista. Mamy ich trochę za mało, jeżeli chodzi o transpondery lokowskie i jeżeli ktoś ma swój transponder to proszę o wpisanie jego numeru w formularzu. Proszę o szybkie wypełnianie i przesyłanie formularzy, ponieważ do posiedzenia CKM chciałbym przekazać pełną kompletną listę zgłoszeń zawodników. Im prędzej tym lepiej



A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2009, 21:04 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 00:46
Posty: 413
Lokalizacja: Warszawa
Proszę o informację , Kto z reprezentacji FSRVHO mógłby użyć swój prywatny Transponder na M. EUROPY.

Proszę o informacje na e-mail : marko52@konin.lm.pl

Pozdrawiam

Marek Walczak


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2009, 11:06 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Panowie bardzo proszę o poważne potraktowanie sprawy zgłoszeń. Przesyłajcie je na adres mailowy podany powyżej. Nie wysylajcie tego formularza na Węgry( bo tak niektórzy chcieli zrobić)
Podaję jeszcze raz adres: ackopia@gmail.com
A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2009, 16:25 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 sty 2007, 20:40
Posty: 654
Lokalizacja: Konin/Poznań
Czemu formularz zgłoszeniowy jest w języku angielskim? Ten formularz jest do zgłoszenia ekipy Polskiej na Węgry.
Poproszę o podanie jakie dane mam podać po polsku do zgłoszenia i wyśle je na podany adres mailowy.
Meniu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2009, 17:04 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 00:46
Posty: 413
Lokalizacja: Warszawa
Witam

Meniu co Ty piszesz , formularz jest dla jednego zawodnika , a nie dla ekipy. W/ g Ciebie w jakim języku powinien być formularz zgłoszeniowy zawodnika. Jeżeli chodzi o formularz zgłoszeniowy ekipy to nie jest Twój temat. Formularz zgłoszeniowy ekipy , wypełni Andrzej C. po otrzymaniu wypełnionych formularzy od zawodników w terminie do 10.03.2009.

Marek


Ostatnio edytowano 28 lut 2009, 22:14 przez marko52, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2009, 20:12 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 sty 2007, 20:40
Posty: 654
Lokalizacja: Konin/Poznań
Marek zawsze było tak, że osoba odpowiedzialna zbierała od nas potrzebne dane i przekazywała gotową listę Lokowi, proszę o podanie w języku polskim co jest potrzebne.

Meniu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2009, 20:51 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Meniu kochany. Nigdy tak do końca nie wiedziałem, za co ja Ciebie tak bardzo lubię. Teraz już wiem :lol: :lol: i za to wszyscy chyba Cię lubią. A za co to sam sobie odpowiedz :jajcarz: . Jeżeli drogi Meniu nie potrafisz przetłumaczyć sobie tego co jest w tym formularzu, to masz pięć wyjść:
1) włącz sobie translatora (np tego, który podał Frank, bardzo dobry, też polecam) :tak:
2) pogadaj z kolegami z pracy, na pewno któryś z nich zna ten język i za mały browarek Ci to na pewno przetłumaczy.
3) jeżeli szkoda Ci browarka to sobie weż słownik i przetłumacz sobie sam.
4) możesz też poprosić któregoś z fsrowych juniorków, ( mój synek lat 9 też ewntualnie Ci pomoże),
na pewno takiemu Asiorowi jak Ty nikt nie odmówi pomocy .
5) Zdaj się na intuicję i wypełnij ten formularz tak jak wypełniasz kupon totolotka.
Może Ci się uda :placzek:
A to co Ci wyjdzie z tego wypełniania wyślij na adres który Ci podalem ( ten napisany dużymi literami na niebiesko z takim znaczkiem w środku: @ ) Jeżeli będę miał jakieś wątpliwości to się do Ciebie odezwę :D I nazwisko napisz prawidłowo w rubryce: "surname"

I mam jeszcze małą prośbę, poinformuj Stanisława Czarneckiego o tym formularzu i poproś Go ,żeby też ewentualnie go wypełnił i przesłał na podany adres . Jest napisany otwartym tekstem, więc myślę,że nie będzie miał z tym problemu, ponieważ,żeby go wypełnić nie trzeba się logować . Logował się tu co prawda dziś:28 Lut 2009 18:10 i wie o wszystkim ale pomimo wszystko poproś Go ,żeby wypełnił ten formularz.
Pozdrawiam
A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2009, 21:31 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 23 wrz 2007, 10:34
Posty: 145
Lokalizacja: Wrocław
AndrzejC napisał(a):
Zdaj się na intuicję i wypełnij ten formularz tak jak wypełniasz kupon totolotka.

to znaczy na chybił trafił ? :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2009, 21:39 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 00:46
Posty: 413
Lokalizacja: Warszawa
Meniu było ale nie będzie , czasy się zmieniaja .Gotowa lista będzie w formie formularza , który Ty wypełnisz i w formie .doc lub .pdf przekażesz na adres e-mail jak wyżej podano. Formularz będzie przekazany do ZG LOK . Lok postawi swój stempel i wyśle do organizatorow . Jeżeli mieszkasz na kempingu to cenowo wypelniasz tylko startowe w wysokosci 20 Euro , oraz swoje dane osobowe. jeśli sa jakiekolwiek pytania to prosze na e-mail.
Marek


Ostatnio edytowano 28 lut 2009, 22:17 przez marko52, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2009, 21:50 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 00:46
Posty: 413
Lokalizacja: Warszawa
Meniu poproś w LOKU o wyznaczenie osoby odpowiedzialnej , bo nikt z zarządu sekcji nie wie kto to jest. SEKCJA dostarczy wypełnione i przyslane przez zawodnikow (do10-marca) formularze do Loku. CKM JEST 13-14.03.2009 .To mogę zapewnic , co dalej Lok zadziała , nie mamy na to żadnego wplywu. Zgłoszenia trzeba wysłać do 20 Kwietnia 2009 :cry:
Marek


Ostatnio edytowano 01 mar 2009, 00:34 przez marko52, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2009, 21:56 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 25 gru 2008, 18:15
Posty: 55
No to ja będe taki dobry i przetłumacze bezinteresownie:
Surname (family name)- nazwisko
Christian Name- imię
Date of birth- data urodzenia
Fax Number- Numer Fax
Street adress- adres zamieszkania - ulica i numer
City- miasto
Country- kraj
Name of your national federation- nazwa krajowej federacji- chyba chodzi o LOK

Potem wybierz Junior lub Senior

W rubryce z odpowiednią klasą wpisz kolejno:
nr. licencji, częstotliwośc - nie wiem po co są 4 rubryki, jak ktoś zna przepisy to pewnie wie.
i numer transpondera.

Niżej masz dostępne częstotliwości i opłaty.

Transponder rental to chyba ceny wypożyczenia transponderów. (jesli masz swój to nie musisz płacic)

Banqet to chyba opłaty za posiłki.

Potem trzeba wpisac dane mechaników.

Total fees
The national federations have to make the full payment of entry fees, 9-day spa tickets, transponder rental and banquet. Bank transfers for official registration have to be made no later than 20 April. A national team's registration will not be accepted without the full payment of the above fees.

Tego nie rozumiem.

Date and signature of the competitor: data i podpis (Chyba organizatora, nie jestem pewien)
Signature and stamp of the National Federation: podpis i pieczątka LOKu.

Jeśli się pomyliłem proszę mnie poprawic


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2009, 21:58 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 00:46
Posty: 413
Lokalizacja: Warszawa
Witam
Wszyscy zawodnicy, którzy dostali sekcyjne transpondery na M.S. Leno 2008 proszeni są do zwrotu na najbliższych zawodach , których będą. Transpondery będą rozdysponowane dla uczestnikow M.E. 2009. Proszę o przekazanie tej informacji uczestnikom , którzy nie mają dostępu do sieci internetowej.
Marek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2009, 22:31 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Widzisz Meniu jak to szybko dziala? Koledzy na tym forum są niezawodni :bravo: Nie zdążyleś pomyśleć nawet i już masz tlumaczenie( dzięki) Teraz Meniu skorzystaj ze ściągawki i prześlij ten formularz wypełniony na adres i nie kombinuj nie rób "dymu" tylko zrób to o co jesteś grzecznie proszony :roll: Nie ma tam danych ściśle tajnych, żadnych peseli, numerow dowodu, nipu regonu i innych więc nie musisz się martwić A jak nie wyślesz to trudno na zawody nikt nikogo siłą ciągnął nie będzie dotyczy to wszystkich zawodników, choć Ciebie akurat na ME bardzo by brakowało :placzek: Jako asior masz szanse na jakiś dobry wynik drogi Meniu :D .
Pozostałe listy zbiorcze zostaną przygotowane i przeslane do ZG. I im szybciej to zrobimy tym lepiej
A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2009, 22:39 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 25 gru 2008, 18:15
Posty: 55
Poczytałem troche ten kawałek co nie rozumiałem i udało mi sie przetłumaczyc częsc, pisze tam że opłaty i zgłoszenia przyjmowane są do 20 kwietnia i zgłoszenia drużyn nie będą przyjmowane jeśli zawodnicy w grupie nie wniosą opłat.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 01 mar 2009, 00:26 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 00:46
Posty: 413
Lokalizacja: Warszawa
Jeżeli są pytania proszę o informację.

"Kliknij" na stronę to się powiększy .

Marek


Załączniki:
Przykład_3.JPG
Przykład_3.JPG [ 73.9 KiB | Przeglądane 7078 razy ]
Przykład_2.JPG
Przykład_2.JPG [ 82.28 KiB | Przeglądane 7086 razy ]
Przykład_1.JPG
Przykład_1.JPG [ 63.08 KiB | Przeglądane 7078 razy ]


Ostatnio edytowano 07 mar 2009, 01:46 przez marko52, łącznie edytowano 2 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL