Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 16 kwi 2024, 23:18

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 01 mar 2009, 12:50 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 sty 2007, 20:40
Posty: 654
Lokalizacja: Konin/Poznań
Panowie, ja sobie poradzę z przetłumaczeniem tego zgłoszenia, chodzi mi o to że jesteśmy w Polsce i zgłaszam do Was takie zgłoszenie więc ktoś z sekcji powinien to przetłumaczyć albo podać jak wypełnić aby nie było porozumień, tak jak kolega przetłumaczył bankiet albo że nie rozumie jakiegoś zdania. Nie każdy z nas musi znać język angielski.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 01 mar 2009, 13:04 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 sty 2007, 20:40
Posty: 654
Lokalizacja: Konin/Poznań
AndrzejC napisał(a):
Meniu kochany. Nigdy tak do końca nie wiedziałem, za co ja Ciebie tak bardzo lubię. Teraz już wiem :lol: :lol: i za to wszyscy chyba Cię lubią. A za co to sam sobie odpowiedz :jajcarz: . Jeżeli drogi Meniu nie potrafisz przetłumaczyć sobie tego co jest w tym formularzu, to masz pięć wyjść:
1) włącz sobie translatora (np tego, który podał Frank, bardzo dobry, też polecam) :tak:
2) pogadaj z kolegami z pracy, na pewno któryś z nich zna ten język i za mały browarek Ci to na pewno przetłumaczy.
3) jeżeli szkoda Ci browarka to sobie weż słownik i przetłumacz sobie sam.
4) możesz też poprosić któregoś z fsrowych juniorków, ( mój synek lat 9 też ewntualnie Ci pomoże),
na pewno takiemu Asiorowi jak Ty nikt nie odmówi pomocy .
5) Zdaj się na intuicję i wypełnij ten formularz tak jak wypełniasz kupon totolotka.
Może Ci się uda :placzek:
A to co Ci wyjdzie z tego wypełniania wyślij na adres który Ci podalem ( ten napisany dużymi literami na niebiesko z takim znaczkiem w środku: @ ) Jeżeli będę miał jakieś wątpliwości to się do Ciebie odezwę :D I nazwisko napisz prawidłowo w rubryce: "surname"

I mam jeszcze małą prośbę, poinformuj Stanisława Czarneckiego o tym formularzu i poproś Go ,żeby też ewentualnie go wypełnił i przesłał na podany adres . Jest napisany otwartym tekstem, więc myślę,że nie będzie miał z tym problemu, ponieważ,żeby go wypełnić nie trzeba się logować . Logował się tu co prawda dziś:28 Lut 2009 18:10 i wie o wszystkim ale pomimo wszystko poproś Go ,żeby wypełnił ten formularz.
Pozdrawiam
A.C.


Panowie, chodzi mi tu o resztę zawodników, a po drugie ja nie jestem osobą odpowiedzialną do powiadamiania kogokolwiek odnośnie zgłoszenia, istnieją maile lu telefony w dzisiajszych czasach chyba że sie mylę. A odnośnie przetłumaczenia chodziło mi że ktoś z zarządu mógłby to zrobić aby nie było dymu. Ja chcę ułatwić waszą pracę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 01 mar 2009, 13:08 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 sty 2007, 20:40
Posty: 654
Lokalizacja: Konin/Poznań
marko52 napisał(a):
Witam
Wszyscy zawodnicy, którzy dostali sekcyjne transpondery na M.S. Leno 2008 proszeni są do zwrotu na najbliższych zawodach , których będą. Transpondery będą rozdysponowane dla uczestnikow M.E. 2009. Proszę o przekazanie tej informacji uczestnikom , którzy nie mają dostępu do sieci internetowej.
Marek


Marek ja nie chcę robić zadymy, chodzi mi o to że muszę podać trandponder w zgłoszeniu na ME. Powiedz po co będzie potzrebny komuś transponder w kwietniu jak już pójdą zgłoszenia naszej ekipy?
Czy nie można było to zrobić wcześniej i ustalić kto oddaje transponder i komu dajemy sekcyjny tylko teraz robicie zamieszanie?

Meniu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 01 mar 2009, 21:39 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Takie to Twoje Meniu ułatwianie> pitolimy o niczym a Twojego zgłoszenia jak nie ma tak nie ma!
Nie dyskutuj , nie "filozuj" tylko przyslij zgłoszenie! A jak Ci Marek mówi o transponderze tak, To tak zrób! Nie wprowadzaj zamieszania, bo ta Twoja pisanina do niczego dobrego nie prowadzi! I niczego broń Boże nie ułatwiaj, tylko zrób to o co jesteś grzecznie proszony.
Napisalem Ci w formie żartu co masz robić, jeżeli nie dotarło to niestety nic na to nie mogę poradzić. Jeżeli sobie skojarzysz słynny cytat, to zastanawiam się dlaczego Ty jeszcze nie fruwasz? !!
A.C.
p.s. nawet St. Czarnecki już się zgłosił, choć podobno tu nie zagląda a Ty Meniu jeszcze nie!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 02 mar 2009, 21:40 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Panowie, jak dotąd zgłosiło się sześciu. Ja nie mam zamiaru odkładać zgloszenia ekipy na ostatnią chwilę. Może się okazać ,że ktoś po prostu nie zostanie zgłoszony do zawodów.
W dniu 11.03 lista zostanie zamknięta i później radźcie sobie sami.
traktujcie to poważnie.
A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 02 mar 2009, 23:51 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 sty 2007, 20:40
Posty: 654
Lokalizacja: Konin/Poznań
Mam prośbę, czy można np. 10.03 napisać na forum kto się zgłosił i podać jego dane (kwarc , klasa , transponder)aby sprawdzić czy nie nastąpiło przekłamanie podaczas przepisywania?

Meniu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 03 mar 2009, 06:40 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 00:46
Posty: 413
Lokalizacja: Warszawa
Meniu jakiego przepisywania :?: :?: :?: .
39 osób jest na liście do wyjazdu na M.E. a zgłoszenie przysłało 6 osób , Mozna przysłać zgłoszenie bez nr. transpondera.

Marek


Ostatnio edytowano 03 mar 2009, 23:06 przez marko52, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 03 mar 2009, 07:44 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Meniu. Dorosły chłop a jak dziecko. Napisz i wyślij zgłoszenie do Andrzeja i koniec. Jak nie pojadą wszyscy to będzie luźniej na kempingu.Oni też są dorośli.A nawiasem mówiąc to czas najwyższy wprowadzić dyscyplinę i porządek w sekcji.Do 11-go sporo czasu. pozdrawiam S.G.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 03 mar 2009, 09:45 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 sty 2007, 20:40
Posty: 654
Lokalizacja: Konin/Poznań
marko52 napisał(a):
Meniu jakiego przepisywania :?: :?: :?: .
38 osób jest na liście do wyjazdu na M.E. a zgłoszenie przysłało 6 osób , Mozna przysłać zgłoszenie bez nr. transpondera.

Marek


Hej Marek, chodzi mi o to czy ktoś będzie nasze zgłoszenia przepisywał na jedno czy te co wyślemy zostaną dalej wysłane?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 03 mar 2009, 20:20 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 00:46
Posty: 413
Lokalizacja: Warszawa
Witam

Zgłoszenie które zostanie wysłane do A.C. zostanie wydrukowane , dostarczone do LOKU , podstęplowane w LOKU , nastepnie albo wysłane Faxem ,
lub zeskanowane i wysłane przez e-mail :idea: (sprawa LOKU), więc co Kazdy z zawodników napisze to tak będzie wysłane bez żadnego przepisywania.

Będzie także wysłane zgłoszenie zbiorcze , ale tylko Nazwiska zawodników na blankiecie: "team_entry_form"
(http://www.fsr-oroshaza.hu/images/stori ... y_form.doc), który będzie wypisany przez A.C.

Pozdrawiam

Marek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 03 mar 2009, 20:32 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
No i wszystko jasne. S.G.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 03 mar 2009, 20:55 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 sty 2007, 20:40
Posty: 654
Lokalizacja: Konin/Poznań
Amen


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 mar 2009, 20:09 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Mam kilka pytań do Zarządu w sprawie zawodników wybierających się na ME a nie zakwalifikowali się normalnym trybem. Regulamin zezwala na udział zawodnika w ME i MŚ w klasach ,które nie były rozgrywane na Naszych zawodach, pod warunkiem uzyskania aprobaty członków zarządu. Co za tym idzie biorą na siebie odpowiedzialność za zawodnika dając mu rekomendację. LOK do 20 kwietnia musi wysłać zgłoszenia i przelać pieniądze do organizatora za startowe za ew. transpondery, za bankiet (o ile będą chętni) za bilety wstępu do parku. Pierwsze zawody są jak wiadomo 17do19 kwietnia, na których zawodnicy ubiegający się o wyjazd na ME mają pokazać co potrafią. Moje pytanie jest następujące. Co będzie jak ktoś nie zda przysłowiowego egzaminu? Lok zapłacił, zgłoszenia poszły i co dalej? Jak będzie wyglądał test. Dlaczego Ci koledzy dostali powołania do reprezentacji skoro tak naprawdę to w niej nie powinni być. Nie spełnili warunków jakie są postawione w regulaminie sekcji w dziale o powoływaniu kadry. Ja ze swojej strony miałbym na tyle i czekam na konkretne odpowiedzi. Pozdrawiam S.G.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 mar 2009, 23:12 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Właśnie dzisiaj mieliśmy zebranie tzw "aktywu" i ten temat też był omawiany. Wypowiedzi były różne. Ja jestem za tym,żeby zweryfikować poszczególnych uczestników zawodów w trakcie trwania sezonu. Dotyczy to zwłaszcza tych którzy w zeszłym roku nie pokazali swoich łódek.
Co do względów regulaminowych nic nie zostało źle zrobione. Chodzi o to ,żeby te łódki i ci zawodnicy spełniali wymogi sportowe i jakościowe. Każdy z tych zawodników wie chyba na co się porywa i ma świadomość ,że powinien reprezentować poziom odpowiedni do tej rangi imprezy. I to zawodnik podejmuje ryzyko. Jeżeli nie spełni podstawowych kryteriów to na zawody nie pojedzie pomimo wpłat. Dotyczy to zwłaszcza seniorów. Juniorzy( to jest tylko moje zdanie, oczywiście), którzy się zgłosili powinni pojechać na te mistrzostwa, choćby po wiedzę Myślę jednak ,że takich drastycznych kroków nikt nie będzie podejmował, ponieważ wszyscy zwodnicy na pewno doprowadzą swoje łodki do odpowiedniego poziomu. Leży to w intresie nas wszystkich. Mamy na to jeszcze prawie pół roku i parę imprez, o zgrupowaniu nie wspomnę, a które też najpewniej się zdaży.
A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 mar 2009, 08:35 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Wydaje mi się że Zarząd powinien podjąć uchwałę a CKM ją klepnąć że na ME jadą zawodnicy, którzy nie są w kadrze według regulaminu sekcji.(patrz dział powoływanie kadry). Bo nikt nie zdąży zweryfikować tych zawodników.Pytam się dlaczego dostali powołania do reprezentacji nie będąc w kadrze.Jest to jawne naruszenie Naszego regulaminu, zatwierdzonego przez CKM, chyba że Macie jeszcze czas i można coś zmienić i nagiąć żeby było dobrze.Nie chodzi Andrzeju o późniejszą weryfikację tylko o tę na ME.Co do kosztów to nie zgodzę się z Tobą bo jak zawsze wydaje się łatwo społeczne pieniądze. Nie możesz mówić że jak LOK zapłaci a zawodnik nie spełni warunków to trudno. Trudno będzie wtedy gdy zawodnicy ,którzy nie wywalczyli sobie udziału w ME sami pokryją koszty udziału na tych zawodach. A jak nie pojadą to wtedy trudno.Pamiętaj jedno że kadra po to żeby ją być cały ubiegły rok walczyła zdobywając punkty ponosząc koszty imprez sprzętu itp.Poza tym wydaję mi się (mogę się mylić) że jest gdzieś jest napisane lub mówione słowo że zawodnicy z poza kadry wybierający się na ME i MŚ jadą na własny koszt.Zostawiam temat do przemyślenia. S.G.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL