Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 29 mar 2024, 12:55

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 kwi 2009, 09:42 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Zakładam nowy wątek, który wydaje mi się być potrzebny. W tym wątku powinny się znależć oceny stanu przygotowania reprezentacji i poszczególnych zawodników do mistrostw Europy.
Po zawodach w Żninie moim zdaniem bylo parę pozytywnych rzeczy. Oprócz samych zawodów- oczywiście :D !, Pierwsza sprawa to zegar startowy dla FSR H Jest wykonany profesjonalnie, i na pewno podniesie poziom startów w hydro.
Jezeli chodzi o poziom to objawieniem na tych zawodach były dwa Adriany: Dembecki i Chyła. Z takim pływaniem i z takimi łodkami wg mnie powalczą na mistrzostwach o medale.
Podobały mi się także starty Stanisława G. w H 3,5. więcej nie piszę o tym bo Stasiek dobrze o tym wie :wink:
Tym zawodnikom,którzy zgłosili się do startów w ME bez eliminacji z racji wolnych miejsc, przypominam ,że powinni Oni pokazać poziom swoich startów na zawodach krajowych. Jeżeli tego nie uczynią, to ich start na ME będzie bardzo problematyczny, pomimo wniesionych opłat startowych.
Przypominam także ,że to sam zawodnik powinien starać się o pokazywanie swoich modeli, swoich umiejętności i możliwości. Nikt z zarządu sekcji nie będzie nikogo prosił o to ,żeby ewentualnie zechcieli wystartować czy pokazać swoj model. I ten model ,jeżeli ma być dopuszczony do zawodów tej rangi ma spełniać minimum poziomu sportowego i estetycznego.
Minęły pierwsze zawody i nowych parę łódek się pokazalo myślę tu o klasach V i H. Nie zauważyłem ,żadnego Ofshora (oprócz jednego ,który nie wystartował w 3,5), choć kilka zostało do mistrzostw zgłoszonych.
Z racji tego,że te sprawy w zarządzie naszej sekcji są obszarem mojego działania, uprzedzam więc ,że tak ja jak i cały zarząd sekcji będzie się bardzo mocno przyglądał i kładł nacisk na poziom modeli wystawianych do ME.
A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL