Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 26 kwi 2024, 13:59

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 paź 2009, 09:57 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 23 wrz 2009, 08:55
Posty: 139
Andrzej jak może doczytałeś powyżej w mojej konwersacji z Łukaszem (piszę to kolejny raz) problem wynika z tego , że nie ma materiałów do wstawienia na stronę. Moja propozycja skończmy prowadzić bezsensowną dyskusję na forum w stylu kto co zawalił, a zacznijmy przygotowywać materiały tak aby Łukasz mógł zabrać się za skończenie tej strony. Łukasz zadeklarował ile czasu potrzebuje i trzymam go za słowo, że zrobi to w tym czasie.
Andrzejku do Ciebie prośba: czy możesz z imienia i nazwiska przedstawić Zarząd sekcji, napisać kto za co jest odpowiedzialny, napisać parę słów o sekcji. Ja to oczywiście mogę zrobić ale wypadało by żeby zarząd to zrobił.
Ja postaram się przygotować inne materiały.
Pozdrawiam
Tomasz Ostrowski

ps. Koledzy i Koleżanki piszcie w tym temacie adresy klubów modelarskich. Na razie są dwie modelarnie Tychy i Knurów.... a gdzie reszta? :(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 paź 2009, 10:18 
Offline
Adept
Adept
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 maja 2009, 12:53
Posty: 25
Lokalizacja: Wrocław Krzyki jeszcze
tomost72nie jest to w temacie ale bardzo proszę:
Z Naszego Forum. Obowiązuje w 2009
ZARZĄD SEKCJI FSRVHO
* Przemysław Jasiński - Komandor Sekcji
* Marek Walczak - Z-ca Komandora, Skarbnik
* Grzegorz Chyła - Członek
* Andrzej Ciechański - Członek
* Andrzej Lewandowski - Członek
* Maciej Szymański - Członek
________________________________________
REGULAMIN SEKCJI FSRVHO
Rozdział I
CHARAKTER I NAZWA
§1
Sekcja Modeli Pływających Klas FSR- V ,H ,O Centralnej Komisji Modelarskiej Ligi Obrony Kraju, zwana dalej Sekcja, jest dobrowolnym zrzeszeniem miłośników modeli ślizgów z napędem spalinowym do wyścigów zespołowych.
§2
Zarząd Sekcji lub upoważnieni przez Zarząd członkowie współpracują bezpośrednio lub poprzez biura zarządów terenowych LOK z terenowymi organami władz państwowych, władzami samorządowymi oraz organizacjami o pokrewnym profilu działania.
§3
Sekcja używa pieczęci zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami.
§4
Sekcja opiera swą działalność na pracy społecznej swoich członków.
§5
Zarząd sekcji jest wybierany na okres dwóch lat.

Rozdział II
CELE I ZADANIA
§6
Celem Sekcji jest:
1. Upowszechnianie modelarstwa pływającego we wszystkich jego formach,
2. Rozwijanie działalności zawodniczej i sportowej,
3. Inspirowanie rozwoju modelarstwa pływającego w kraju zgodnie z tendencjami światowymi,
4. Integrowanie kontaktów między podmiotami modelarstwa pływającego.
§7
Z §6 wynikają m.in. następujące zadania:
1. Koordynowanie działalności lokalnych struktur organizacyjnych Sekcji,
2. Opracowanie zasad rozgrywania zawodów w poszczególnych klasach w oparciu o przepisy NAVIGA,
3. Współtworzenie wraz z Wydziałem Modelarstwa Zarządu Głównego LOK rocznych kalendarzy imprez sportowych i regulaminów rozgrywek,
4. Pośrednie lub bezpośrednie organizowanie krajowych i międzynarodowych imprez sportowych.
................................

_________________
Arkadiusz Pasek POL - 532
Pozdrawiam
----------------------------------------------------------------------------------
Ex: Braniewo, Jaromin, Krynica, Poznań, Gołdap, Kraków, Wola Batorska, Wrocław, ....


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 paź 2009, 10:27 
Offline
Adept
Adept
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 maja 2009, 12:53
Posty: 25
Lokalizacja: Wrocław Krzyki jeszcze
tomost72 napisał(a):
ps. Koledzy i Koleżanki piszcie w tym temacie adresy klubów modelarskich. Na razie są dwie modelarnie Tychy i Knurów.... a gdzie reszta? :(

bardzo dobre pytanie

_________________
Arkadiusz Pasek POL - 532
Pozdrawiam
----------------------------------------------------------------------------------
Ex: Braniewo, Jaromin, Krynica, Poznań, Gołdap, Kraków, Wola Batorska, Wrocław, ....


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 paź 2009, 10:29 
Offline
Adept
Adept
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 maja 2009, 12:53
Posty: 25
Lokalizacja: Wrocław Krzyki jeszcze
tomost72 napisał(a):
ps. Koledzy i Koleżanki piszcie w tym temacie adresy klubów modelarskich. Na razie są dwie modelarnie Tychy i Knurów.... a gdzie reszta? :(

Bardzo dobre pytanie ale to już chyba na osobny temat.

_________________
Arkadiusz Pasek POL - 532
Pozdrawiam
----------------------------------------------------------------------------------
Ex: Braniewo, Jaromin, Krynica, Poznań, Gołdap, Kraków, Wola Batorska, Wrocław, ....


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 paź 2009, 10:43 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Kolego Arku, Wrocławskie forum i strona żadnych dotacji ani datków nie potrzebuje. jakoś pod tym wzgledem sobie radzimy. Tu chodzi o oficjalną stronę sekcji, a to już jest inna sprawa.
Tomek jezeli storna oficjalna ruszy to mozesz byc pewny ,ze na pewno praca żarządu, funkcjie ich członków na pewno zostaną szegółowo opisane, ale najpierw trzeba miec miejsce na to pisanie. Na tym forum już to kiedyś zostało opisane.

Obowiązki poszczególnych Członków Zarządu:
Przemysław Jasiński (Bydgoszcz) – Komandor Sekcji
Kontakty z Zarządem LOK i reprezentacja Sekcji na zewnątrz, koordynacja zakupu sprzętu dla Sekcji za granicą i w kraju w ramach przyznanych przez Związek dotacji.

Marek Walczak (Warszawa) – Z-ca Komandora Skarbnik Sekcji
Sprawy związane z finansami Sekcji, bieżące kontakty z Zarządem LOK

Maciej Szymański (Wrocław)– Członek Zarządu
Opracowanie kalendarza, koordynacja i opis organizacji zawodów

Andrzej Lewandowski (Warszawa) – Członek Zarządu
bieżące kontakty z Zarządem LOK, nadzór nad przydzielaniem i wykupem licencji sportowych

Andrzej Ciechański (Wrocław) – Członek Zarządu
Propagowanie i rozwijanie klasy Standard, obowiązki trenera juniorów, zagraniczne kontakty sekcji

Grzegorz Chyła (Trzcianka) – Członek Zarządu
Pomoc przy pracy z juniorami, oraz praca na rzecz sekcji


To i nie tylko to jest napisane tu: viewtopic.php?f=9&t=640&p=5697#p5697
O adresach klubów też już było i można je znależć tu: viewtopic.php?f=12&t=290
Wszystko Tomek napiszemy ,ale niech to wreszcie ruszy.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 paź 2009, 13:02 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 23 wrz 2009, 08:55
Posty: 139
Dziękuje Andrzej, i tym sposobem powoli wszystkie materiały zgromadzimy
Koledzy piszcie wszystko co w temacie stron w tym wątku albo wysyłajcie do Łukasza na maila. To z pewnością ułatwi pracę Łukaszowi.
Dodawajcie tu również linki do stron o charakterze FSR
Dziękuje i pozdrawiam Tomasz Ostrowski


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 paź 2009, 15:52 
Offline
Adept
Adept
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 maja 2009, 12:53
Posty: 25
Lokalizacja: Wrocław Krzyki jeszcze
Panie Andrzeju ja to wiem :D Myślałem o powiązaniu forum wrocławskiego, które spełnia rolę ogólnopolskiego (moim zdaniem) z Oficjalną stroną. Środki zebrane od wspierających forum, przeznaczone by były na jedno i drugie. Tak też sobie pomyślałem i napisałem.

_________________
Arkadiusz Pasek POL - 532
Pozdrawiam
----------------------------------------------------------------------------------
Ex: Braniewo, Jaromin, Krynica, Poznań, Gołdap, Kraków, Wola Batorska, Wrocław, ....


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 08 lis 2009, 22:12 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 23 wrz 2009, 08:55
Posty: 139
Witam, chciałbym wszystkich poinformować, że mamy oficjalną stronę naszej sekcji. :D Łukasz jak mi obiecał tak i zrobił, uruchomił pod adresem www.fsrvho.pl naszą oficjalną stronę. Wiem, że strona jeszcze wymaga wielu korekt i przede wszystkim przygotowania materiałów do publikacji ale myślę, że teraz to już będzie z górki.
Zapraszam wszystkich na stronę naszej sekcji
Pozdrawiam
Tomasz Ostrowski


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 08 lis 2009, 22:31 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 23 wrz 2007, 10:34
Posty: 145
Lokalizacja: Wrocław
Strona bardzo ładna i przejrzysta. Dobra robota!
Ale jest błąd w dziale "Modelarnie w Polsce", "Modelarnia Osiedlowa przy Kościele pw Św. Krzysztofa" jest już nieczynna, teraz jest pod adresem:

ul. Kożuchowska 13

czynna: zmienne godziny

FSR, kołowe, lotnicze.

Tel. kontaktowy:
Artur Fedor: 607 897 884
Michał Tur: 729 102 787

strona www: http://www.howfsr.za.pl

_________________
Pozdrawiam Michał Tur
POL-457


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 09 lis 2009, 02:41 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 03 wrz 2006, 23:59
Posty: 34
Lokalizacja: Gliwice
Cieszę się, że strona się podoba. Dane o modelarni poprawione.

Zachęcam resztę do przesyłania brakujących treści chodzi głównie o:

- podsumowanie sukcesów na arenie międzynarodowej,
- zdjęcia poszczególnych zawodników - najlepiej twarze "en face" - będę mógł je użyć w listach Mistrzów Polski,
- teksty do ABC FSR !!!
- teksty o zasłużonych postaciach dla modelarstwa,
- aktualności (?) - na nie czekam zawsze, nie mam możliwości trzymać ręki na plusie, więc gdy ma się pojawić aktualność - wystarczy jeden mail, a ja ją wrzucę, nie ważne czy to krótki news, czy informator, zachęcam,
- tekst o sekcji jako takiej, czym jest itd.


Wracając do tego co napisał Tomek Ostrowski. Tak jak pisałem już wcześniej 95% pracy nad stroną było już wykonane i widoczne od dłuższego czasu pod adresem beta. Czekałem na doprecyzowanie pewnych rzeczy i treści - końcowe ustalenia ze strony Zarządu. Jednak pomimo dużego nakładu pracy przy stronie z mojej strony i informacji na forum o tym, że proszę o treści - praktycznie nikt nie podjął tematu. Z osób, które mi pomogły to pan Marek Walczak - przesłał mi wyniki MP. Szymek Majcherczyk - wypisał co pamiętał z sukcesów zawodników na arenie międzynarodowej. Adrian - podał dane na modelarnie z Tychów i zwrócił uwagę na kilka kwestii. Meniu też tyle co mógł to zareagował. Poza tym cisza... Do czasu, aż na forum odezwał się Tomek - przygotował super podsumowanie wszystkich najważniejszych kwestii do skończenia, no i przycisnął organizacyjnie sprawę do końca, a ja zająłem się techniczną realizacją w ustalonym między nami terminie. No i tak nie wiele trzeba było, żeby sprawę doprowadzić do finiszu. Smuci mnie tylko fakt, że kiedy strony jeszcze nie było - pisano w moim kierunku dużo :) a kiedy dokończenie strony wymagało jedynie kilku uwag i "głosu sprawczego" :) wszyscy, poza kilkoma wyjątkami, zamilkli...

Mam nadzieję, że dzięki interwencji Tomka i wykończeniu najważniejszych rzeczy przeze mnie, teraz - kiedy strona jest już pod oficjalnym adresem - będzie można liczyć na większą aktywność Zarządu i reszty modelarzy przy jej współtworzeniu.

Pozdrawiam i również zapraszam na http://www.fsrvho.pl.

Łukasz


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 09 lis 2009, 08:49 
Offline
Adept
Adept
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 maja 2009, 12:53
Posty: 25
Lokalizacja: Wrocław Krzyki jeszcze
hang chciałbym napisać coś na tej oficjalnej stronie a nie ma gdzie :( .
Co z Forum a bynajmniej z linkiem do "oficjalnego" :?:

_________________
Arkadiusz Pasek POL - 532
Pozdrawiam
----------------------------------------------------------------------------------
Ex: Braniewo, Jaromin, Krynica, Poznań, Gołdap, Kraków, Wola Batorska, Wrocław, ....


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 09 lis 2009, 09:22 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Wstępnie zostało ustalone, że na oficjalnej stronie sekcji nie będzie takiego działu jak forum. W chwili obecnej mamy dwa fora FSRowe. I każdy może się na nich wypowiadać do woli. Z doświadczeń czteroletniego działania for skupiających zawodników klas FSR widać ,że często tematy poruszane na nich kończą się awanturami, obrażaniem forumowiczów itp.
Po dyskusjach doszliśmy do wniosku, że te dwa fora ktore mamy w zupełności wystarczą. Strona sekcji powinna zachowac swój oficjalny i powazny charakter i powinna być witryną, a wszelkie dyskusje mogą być prowadzone dotychczasowych miejscach. Na stronę oficjalną będą zaglądać nie tylko sami zawodnicy, ale także internauci zupełnie nie związani z tym co robimy. Myślę ,ze rezygnacja ze stworzenia jeszcze jednego forum jest posunięciem jak najbardziej słusznym. Ale linki do tych for powinny się znależć na oficjalnej stronie, aby wszyscy mieli możliwość wypowiedzenia się w kazdym temacie
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 09 lis 2009, 09:31 
Offline
Adept
Adept
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 maja 2009, 12:53
Posty: 25
Lokalizacja: Wrocław Krzyki jeszcze
Panie Andrzeju nie pytałem o jeszcze jedno Forum tylko o możliwość wykorzystania już istniejącego. Brakowało mi kilku słów na ten temat bo mnie interesował a to właśnie za sprawą bardzo rozległej literatury z którą przez ostatnie miesiące z zainteresowaniem zapoznawałem się na stronie Wrocławskiej i Pana Stanisława Czarneckiego.
Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź.

_________________
Arkadiusz Pasek POL - 532
Pozdrawiam
----------------------------------------------------------------------------------
Ex: Braniewo, Jaromin, Krynica, Poznań, Gołdap, Kraków, Wola Batorska, Wrocław, ....


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 09 lis 2009, 09:42 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Memoriał Antoniego Trzcińskiego jest rundą M.P. To należy poprawić. Dziękuje. S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 09 lis 2009, 09:47 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 sty 2007, 20:40
Posty: 654
Lokalizacja: Konin/Poznań
Brawo Panowie, wszystkim którzy przyczynili się do powstania nowej bardzo ładnej strony dziękuję, kawał dobrej roboty, szczególnie Łukasz Tobie no i Tomkowi.
Odnośnie forum jestem identycznego zdania co Andrzej, mamy 2 fora i możemy umieścić tam linki.

Meniu

_________________
FSR V-3,5 V-15 PL-446
V3,5/ALPHA/IKARUS2/CMB-VALVOLA-GREEN-RED-BLUE/TUNING MENIU/JR 3810
V15/POTENZA/CMB-RS/NO TUNING/JR 3810

******MISTRZ POLSKI*******
Obrazek
1995/1996/1997/2000/2004/2005/2006/2007/2008/2009/2010/2011/2012


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL