Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 mar 2024, 16:53

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 03 lip 2010, 07:33 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Tomek Ostrowski w 35 w Trzciance zarobił 85 a nie 5 punktów.S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 03 lip 2010, 11:05 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 04 lut 2006, 01:36
Posty: 60
Lokalizacja: Gliwice/S. W.
Oczywiście, poprawione,
Std po zawodach w Trzciance na stronie
pozdrawiam Szymek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 03 lip 2010, 18:04 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 00:46
Posty: 413
Lokalizacja: Warszawa
Witam
W/g ustaleń Zarządu Sekcji punkty do rankingu są przydzielane jeżeli startuje minimum 3 -ch zawodników w klasie. W przypadku mniejszej ilości zawodników przydzielany jest dyplom za Uczestnictwo w zawodach.
Pozdrawiam
Marek

_________________
MAREK POL-455
marko52@konin.lm.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 03 lip 2010, 19:32 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
W związku w powyższą wypowiedzią oraz glosowaniem zarządu w sprawie, proszę o uzupełnienie listy rankingowej o klasę OFFSHORE 7,5. limit startujących zawodników spełnia wymogi. Szymek, jeżeli możesz to zrobić, to zadaj sobie trud i zrob na stronie oficjalnej także ranking tej klasy. Myślę ,że kategoria powinna być połączona razem z seniorami.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 03 lip 2010, 21:18 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 sty 2007, 20:40
Posty: 654
Lokalizacja: Konin/Poznań
marko52 napisał(a):
Witam
W/g ustaleń Zarządu Sekcji punkty do rankingu są przydzielane jeżeli startuje minimum 3 -ch zawodników w klasie. W przypadku mniejszej ilości zawodników przydzielany jest dyplom za Uczestnictwo w zawodach.
Pozdrawiam
Marek

Panowie a co jeśli staruje 3 i jeden nie zrobi z nich żadnego okrążenia? Wg mnie nie można w trakcie sezonu podejmować taką decyzję.

Meniu

_________________
FSR V-3,5 V-15 PL-446
V3,5/ALPHA/IKARUS2/CMB-VALVOLA-GREEN-RED-BLUE/TUNING MENIU/JR 3810
V15/POTENZA/CMB-RS/NO TUNING/JR 3810

******MISTRZ POLSKI*******
Obrazek
1995/1996/1997/2000/2004/2005/2006/2007/2008/2009/2010/2011/2012


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 03 lip 2010, 22:19 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Meniu, znowu masz rację! Nie było tak do tej pory i nagle tak ważna decyzja w środku sezonu????? Bzdura jakaś!
Nie ma chyba takiego zapisu w Regulaminie Rozgrywek na 2010???!!! Również zasady dotyczące klas OFF zostały już ustalone przed sezonem! Ja i dwóch innych kolegów przywieziemy tratwy zdalnie sterowane, zrobimy regulamin, pościgamy się i będziemy też chcieli mieć ranking...
Zarząd nie może WSZYSTKIEGO!!!


Ponieważ temat dotyczy klasy H15, jako zawodnik tejże klasy jestem przeciwko takiej decyzji, mimo, że nie trafia w moja osobę.... Samo podjęcie takiego głosowania i decyzji w środku sezonu uważam to za absolutnie nieuczciwe.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 03 lip 2010, 22:55 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2006, 20:19
Posty: 386
Lokalizacja: TRZEBNICA
Panowie,
Łącznie w klasie O-7.5 startuje 3 zawodników:
Franek Ciechański
Łukasz Dembecki
Piotr Kozimor
Ranking powinien być zamieszczony.
W klasie H też mizernie a jednak ranking istnieje.
Tylko trochę dobrej woli.
Piotrze,nie irytuj się.
Pozdrawiam

_________________
AndrzejD
POL-567
http://www.perkoz.netau.net/

"Imperare sibi maximum est imperium"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 03 lip 2010, 23:21 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Andrzejku, absolutnie się nie irytuję, chociaż może rzeczywiście nadużyłem wykrzykników nieco... :roll:
Stoję jedynie jak zawsze na stanowisku, że po to tworzymy Regulaminy, aby nasz sport miał jakieś stałe podstawy, dające poczucie bezpieczeństwa co do możliwości wszelakich manipulacji. Status OFF-ów jak dotychczas się nie zmienił i chociaż absolutnie nie mam nic przeciwko samym OFF-om (też mi się podobają, szczególnie, że poziom rośnie), to uważam, że pewnych rzeczy robić po prostu NIE WOLNO...

Oczywiście pozdrówka.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 04 lip 2010, 06:27 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Widać komuś nie poszło na zawodach i poczuł się zagrożony to postanowiono zmienić zasady których jak już wielokrotnie mówiłem nie wolno zmieniać w trakcie sezonu. W takim razie bardzo proszę o zweryfikowanie od początku sezonu klasę hydro 3.5, 7.5, i 15 bo tam bardzo często dochodziło do nadużyć. Startowało trzech a nawet dwóch zawodników a puchary zostały przyznane punkty rankingowe przydzielone. Zarządzie kochany. Czy Wy naprawdę nie macie ważniejszych spraw na głowie. Dziwię się Wam.A tak generalnie mówiąc to klasa nie powinna być rozgrywana jeżeli startuje mniej niż połowa zawodników biorących udział w finale danej klasy. Nie wszyscy koledzy z Zarządu widać znają regulamin. Wstyd.Myślę że klasy hydro a w szczególności 3,5 i 7,5 powinniście Panowie zarządzający skreślić w ogóle z klas rozgrywanych na Naszych zawodach bo jest za mało zawodników.(Klasy Of-shore też). Będzie wtedy więcej czasu na klasy standart tak dynamicznie rozwijające się w ostatnim czasie.S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 04 lip 2010, 11:28 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 18 lut 2006, 22:12
Posty: 246
rewelacja !!!!
najpierw bez opamietania mnożymy liczbę stref, potem w trakcie sezonu lub tuż przed zmieniana jest liczba stref liczona do rankingu, teraz zmieniane są zasady liczenia - no sorry, ale chyba komuś upał zaszkodził a zarząd jak charągiewka przyklaskuje każdemu idiotycznemu pomysłowi.
o ale jak już zmiany, to jestem za Andrzejem, bo została zaniedbana klasa O 7.5, zawodników w tej klasie wystartowało już 6-ciu, a do przyznania tytułu wystarczy 5-ciu w sezonie i min 3 w finale MP /o ile dobrze zapamiętałem regulamin/

wnioski dalsze wynikające z upału :D

-Po co rozgrywać H 3.5 i H7.5, jest za mało ludzi, to nic ,że medale są najlepszym wabikiem dla tworzącej się klasy, nic to , ze 40% medali na MS i ME zdobyły dla sekcji klasy hydro
-wywalić też proszę juniorów z V15, jest ich za mało, no i po jaką ch...rę chcą tak szybko pływać, a może chcieliby i tytuły zdobyć, podtrzymać tradycję
-a wogóle to warto inwestować w młodych gniewnych /duchem/ i tytuły przyznać tym z miejsc 5-10 / oczywiście chodzi mi o seniorów/, w starych nie warto już inwestować

pozdrawiam gorąco


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 04 lip 2010, 11:41 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Krzyś, gwarantuję Ci, że gdyby w klasie O7,5 nie startował syn wiadomej osoby, nigdy by ona nie wystąpiła z takim pomysłem! To samo dotyczy klasy STD, którą stworzono "pod" owego zawodnika, a która, jak ostatnio echo doniosło, już g...o obchodzi jego ojca. Takie rzeczy śmierdzą na kilometr i nigdy się z nimi nie pogodzę.
Również uważam, ze należy nadać pełne prawa klasom OFF i zlikwidować par.4 Regulaminu Rozgrywek, ale od przyszłego sezonu... Bo nie wolno łamać zasad podstawowych!

Pozdrówka dla całej Twojej Rodzinki.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 04 lip 2010, 14:21 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 00:46
Posty: 413
Lokalizacja: Warszawa
W sezonie startowym 2010 punktacja do rankingu nie ulega zmianie .
Ustalenia lub zmiany powinny być ogłoszone przed pierwszą strefą.
Pozdrawiam
Marek Walczak
Zarząd FSRVHO

_________________
MAREK POL-455
marko52@konin.lm.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 04 lip 2010, 14:24 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Dzięki, Marku, za rozsądek.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 04 lip 2010, 15:00 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 23 wrz 2009, 08:55
Posty: 139
„W/g ustaleń Zarządu Sekcji punkty do rankingu są przydzielane jeżeli startuje minimum 3 -ch zawodników w klasie. W przypadku mniejszej ilości zawodników przydzielany jest dyplom za Uczestnictwo w zawodach.”

Witam, mam pytanie do Naszego kochanego Zarządu a w szczególności do Marka, jaki wpływ my- zawodnicy mamy na to czy dana klasa będzie rozegrana na zawodach czy nie? Jeżeli na listach startowych wyraźnie widnieje, że zgłosiło się 6-ściu zawodników to dla mnie jest oczywiste, że klasa jest rozgrywana na danych zawodach i mogę tam przyjechać (a co za tym idzie ponieść nie małe koszty) . Ja i Stasiu zrobiliśmy wszystko co dla nas należało, przyjechaliśmy, startowe zapłaciliśmy, wystartowaliśmy, dodam że nawet Maciek Szymański wyczytał na pomoście tych wszystkich co niby mieli być- dlatego pytam jakim prawem próbujecie (Zarząd) nas pozbawić punktów za tą „ rundę MP”. A ci którzy się zgłosili a nie przyjechali (kruszek) to nie powinni się w tym temacie wcale odzywać tylko raczej wytłumaczyć dlaczego innych załadowali w balon . Koledzy to Wasz problem, że inni łatwo punkty zdobyli, trzeba było przyjechać i startować!
Pozdrawiam i niecierpliwie czekam na odpowiedz
Tomasz Ostrowski


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 04 lip 2010, 15:06 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Tomek, o ile dobrze zrozumiałem ostatni post Marka, temat jest już nieaktualny (na szczęście).
Ale oczywiście masz 100% racji. Swoją drogą, ciekawy jestem, kto z Zarządu zainicjował głosowanie w tej sprawie i jakie były zdania poszczególnych członków...

Pozdrówka.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL