Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 mar 2024, 21:27

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 lut 2016, 18:35 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 25 mar 2007, 15:43
Posty: 323
Lokalizacja: Wałbrzych/Jawor
Witam
Jako członek komisji rewizyjnej,i w imieniu stowarzyszenia przypominam o uiszczaniu składek członkowskich która wynosi 10 PLN/mc.
Składki należy opłacać od 01.01.2016r na numer konta bankowego Stowarzyszenia.

Bank BGŻ-BNP PARIBAS
50 1600 1462 1841 3940 1000 0001


W tytule przelewu proszę podać Nazwisko i Nr.Licencji oraz dopisać składka członkowska.

Grzegorz Hucher

_________________
Z pozdrowieniami modelarskimi
Grzegorz Hucher
POL-401


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2016, 17:44 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
Komunikat Dolnośląskie Stowarzyszenie Modelarzy informuje że przygotowania do GPX i ME idą pełną parą wspólnie z OSIRem zrealizowaliśmy już solidne zakupy w tym; 2 namioty bankietowe o wymiarach 5x10m które przykryją całkowicie pomost startowy 2 namioty 6x12 z ławami i stołami idą do dyspozycji zawodników. Kawiarnia Słoneczna przechodzi remont kapitalny wraz z zadaszeniem tarasu gdzie będzie biuro zawodów i normalna kawiarnia. Pomost startowy będzie przebudowany, dobudowana zostanie platforma sędziowska też pod dachem. Zakupiona została nowa tablica świetlna już ją mamy fizycznie w domu, Dzięki wielkiemu zaangażowaniu w multi media Piotra Gajka poza nią będzie uruchomionych jeszcze trzy tablice na których wyświetlane będzie; 1 o wymiarach 2,5mx1.5 bilbord reklamowy na których wyświetlane będzie wszystko co z nami jest związane i reklama sponsorów mistrzostw. Chcielibyśmy aby pokazać trochę filmów z naszej historii więc jak ktoś ma takie materiały prosimy o kontakt. Zegar do hydro będzie na wodzie i na brzegu. Jedna tablica wyników na trawie i tablica na namiocie sędziowskim przed startowym która informować będzie o godzinie startu poszczególnych klas. Zamontowany będzie ruter WIFI z którego będzie można korzystać i przesyłać obraz i dźwięk. Myślę i zaczynam rozmawiać nad kamerami które śledzić będą i nagrywać całe wyścigi dla dokumentacji sędziowskiej. Wszystko to będzie wsparte nowo zakupioną aparaturą nagłaśniającą z mikrofonami bez przewodowymi dla sędziów. Cała obsługa łodzi wyławiających otrzyma stacje ze słuchawkami i mikrofonem przy głowie aby ręce były wolne dodatkowe do porozumienia się sędziów z kierownictwem zawodów. Tak jak wspominałem wcześniej rano dostarczane będzie świeże pieczywo nabiał i warzywa. A obiady o wysokim standardzie Firma kateringowa na miejscu startu dla chętnych którzy wykupią abonament. Bankiet z dobrą muzyką , żarciem i coś tam jeszcze!!!!!! Teraz negocjujemy zakup drugiej łodzi ratowniczej i silników do nich. Jak już wspominałem Pan Jerzy T pracuje nad najnowszym mocno rozbudowanym programem AMB dla wszystkich klas i obsługi tablicy. Czeka nas też dużo pracy nad bezpieczeństwem zawodników i wszelkich osób towarzyszących nad zabezpieczeniem terenu mistrzostw i kępingu.

Ja chcę przypomnieć Członkom Stowarzyszenia o składkach tych co nie wpłacili o wpłatę a tych co wpłacili o potwierdzenie na mój mail. DSM jest głównym wykonawcą mistrzostw i ma swoje przywileje pod warunkiem uregulowania wpisowego. Pozdrawiam Władek OL


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 04 kwi 2016, 20:17 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
Koledzy członkowie bardzo proszę o potwierdzenie wpłaty składek i sumy czy okresu na mój email kw.konrad@wp.pl Nie musi być żadne skanowanie wpłaty wystarczy krótką informację bo wasze pieniądze mieszają się z innymi wpłatami na konto a wydruk z banku mam raz na miesiądz to samo dotyczy startowe na MGP Jawor 2016. Bardzo proszę ułatwi mi to pracę której jest coraz więcej z przygotowaniami obu imprez

Pozdrawiam Władek OL.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL