Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 mar 2024, 16:54

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 lip 2016, 00:45 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 19 wrz 2008, 20:21
Posty: 135
W związku z zaistniałą sytuacją, tj. samowolnym, bez konsultacji z trenerem, Zarządem Sekcji Klasy FSR-V-H-O, mianowaniem się przez Pana Władysława Olanina, pełniącego funkcję Dyrektora i Organizatora Mistrzostw Europy, na zawodnika w klasie FSR-V 27
Stwierdzam:
Na podstawie wyników w roku 2015 / starty w eliminacjach i Mistrzostwach Polski /
została wyłoniona, zaakceptowana, przez Sekcję FSR-V-H-O i zatwierdzona przez CKM przy Z.G.LOK w Warszawie, Kadra Polskich Modelarzy na Mistrzostwa Europy –Jawor 2016.
Nigdzie na tej liście nie ma Pana Władysława Olanina.
Z korespondencji / poufna / pomiędzy Z.G.LOK Warszawa, a Ministerstwem Sportu,
dotyczącej akceptacji składu Kadry na podstawie wyników sportowych zawodników
uzyskanych w roku 2015, Pana Władysława Olanina – nie ma.
Tylko taka forma startów, prowadziła do wyłonienia Członka Kadry.
Na całym świecie, we wszystkich dyscyplinach sportowych, przyjęte są pewne normy,
minima, proste zasady Fer Pley, a nie, Ja Pakażu!!!!

W związku z pogwałceniem, wszystkich przepisów i regulaminów Sekcji z dniem 14.07.2016 jako trener Kadry Polskich Modelarzy, podaję się do dymisji.
Decyzja moja jest przemyślana i nie odwołalna.
W czwartek / 14.07.2016 / wszystkie dokumenty, pieniądze dla Członków Kadry,
przekażę Skarbnikowi Sekcji, Panu Piotrowi Gajkowi.

Dziękując Wszystkim Członkom Kadry za 1,5 roczną współpracę, życzę udanych startów.


Ryszard Dziergwa


Do wiadomości:
Członkowie Sekcji FSRVHO
Z.G.LOK w Warszawie
Przewodniczący CKM


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2016, 08:58 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
Dziękuje za zaufanie i wiele lat ciężkiej pracy dla was na tym i ja zakończę tą współpracę z grupa która tak mnie potraktowała. Co do Pana panie trenerze prawda leży gdzie indziej, nikt inny tylko Pan jest bardzo obrażony na mnie za brak możliwości zrobienia interesu Finansowego. Proszę tego nie rozwijać bo opiszę to dokładnie . Po drugie nie informuje Pan kolegów że dużo wcześniej napisał Pan podanie o przyjęcie Pana w szranki organizacji Imbra jako osoba funkcyjna powinien Pan być Pan jako 1 usunięty z organizacji LOKu i NAVIGI walcząc wcześniej o nie dopuszczenie zawodników IMBRY do startów w tych mistrzostwach. Jest to wielka hipokryzja tym bardziej że przez wiele lat bojkotował Pan zawody Jaworskie. Ja 13.07 2016 r oficjalnie wycofałem się z tego pomysłu o czym wiedział wasz sekretarz Piotr Gajek. Mimo praw jakie mi przysługują jako organizatorowi. Większość zawodników wie że jest Pan osobą która widzi tylko swój interes jak go brak zapomina Pan o problemach innych. W przepisach nie ma napisane że organizator musi dopuszczać klasy nie Navigowskie do rozgrywek a dopuszcza dla Przyjemności zainteresowanych. Jako trener nie wypełniałeś żadnych postulatów obowiązujących trenera tylko skłócałeś środowisko i skłócasz nadal. Przykładem niech będzie twoja rola w organizacji Mistrzostw i postawa na Mistrzostwach w Hagenwerder handel był ważniejszy jak zawodnicy jak i na każdych w których bierzesz udział. Twoja abdykacja jest jak najbardziej słuszna ze względu że sam ją miałem poruszyć na Mitingu i powinieneś się też wycofać ze startów za swoje działania i Fałszywe podejście . Ma tyle Ci do powiedzenia.


Władek OL.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Dymisja trenera
PostNapisane: 14 lip 2016, 09:12 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Jako, że ten dział jest bardziej odpowiedni na posty dotyczące sekcji ,to tu zostają przeniesione posty o dymisji i następne.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2016, 20:18 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
A może, tak nieśmiało zapytam: może warto usiąść i pogadać? Okazja na tych zawodach może się zdarzyć nawet jutro. jak sobie po męsku pogadamy, to może coś z tego wyjdzie? Są animozje między nami. Są, ale może da się te zatargi poodkręcać? Władek może wystartować na tych ME...To przecież nie jest żaden problem, Ale nie wolno stawiać się ponad innymi. Wystarczy pismo do zarządu, rekomendacja trenera i formalnościom stanie się zadość. Ja jestem pierwszy, który będzie za. Ale niech to będzie zrobione po bożemu zgodnie z przepisami. Tak trzeba było zrobić od początku. i wszystko by było Ok. Bo nikt nie lubi być olewany kol.organizatorze. Ja wyciągam rękę do zgody. Proponuję zebranie zawodników i ostrą dyskusję. Wyżalimy się wszyscy i może atmosfera w sekcji wyzdrowieje, bo inaczej wszyscy się pozabijamy.Tu widzę ogromną rolę komandora. Może nawet życiową...
Pomyślcie o tym.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2016, 21:35 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 12 gru 2009, 20:20
Posty: 289
W dniu dzisiejszym tj 14.07.2016 Trener Kadry p. Ryszard Dziergwa podał się do dymisji.
Zdajemy sobie sprawę z podejmowanego trudu pełnienia tej funkcji i że pewne sprawy wymagają spokojnego dialogu które doprowadzą do wspólnego consensusu.
Dlatego nie przyjmujemy tej dymisji i zapraszamy p. Dziergwę do dalszej pracy z zawodnikami Kadry Narodowej.
-Zarząd Sekcji FSR-V,H,O przy CKM LOK


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2016, 22:50 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 23 sie 2010, 11:00
Posty: 132
Witam
Cytuj:
A może, tak nieśmiało zapytam: może warto usiąść i pogadać? Okazja na tych zawodach może się zdarzyć nawet jutro. jak sobie po męsku pogadamy, to może coś z tego wyjdzie? Są animozje między nami. Są, ale może da się te zatargi poodkręcać?

Panowie może raz do k...wy nędzy posłuchacie Andrzeja tak dla dobra sekcji.
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lip 2016, 01:59 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 19 wrz 2008, 20:21
Posty: 135
„nikt inny tylko Pan jest bardzo obrażony na mnie za brak możliwości zrobienia interesu Finansowego. Proszę tego nie rozwijać bo opiszę to dokładnie” – Bardzo proszę o rozwinięcie tego tematu, bo to jest pomówienie!!!

„Po drugie nie informuje Pan kolegów że dużo wcześniej napisał Pan podanie o przyjęcie Pana w szranki organizacji Imbra jako osoba funkcyjna powinien Pan być Pan jako 1 usunięty z organizacji LOKu i NAVIGI „
Nigdzie nie napisałem żadnego podania, o całej sytuacji wiedział
I wie Cały Zarząd Sekcji FSRVHO i większość Zawodników Sekcji, która mnie poparła / tylko nie Pan!!!!
Jak nie za Pan dokładnie sprawy, to proszę nie pisać bzdur, bo to są pomówienia!!!
Czy wie Pan że w szeregach Imbra Polska jest od ubiegłego roku kilku Naszych Kolegów,
Lokowców, Navigowców, jakoś po dzień dzisiejszy nie oczernia Pan Tych Kolegów???!!!
Przypadek w mojej osobie czy brak wiedzy Pana gubi???!!!

„walcząc wcześniej o nie dopuszczenie zawodników IMBRY do startów w tych
mistrzostwach.”

„Witam, życząc Wszystkim uczestnikom Mistrzostw Polski modeli pływających Klas FSR-V-H-O, Blachownia 2015, owocnych wyników, przypominam wszyskim Modelarzom, że jest to ostatnia możliwość zakwalifikowania się w wolnych „wakatach” klas V-H-O na Mistrzostwa Europy – Jawor 2016. Żadnej, innej kwalifikacji do tych Mistrzostw w 2016 roku nie będzie.
Rejestracja w klasach „H” i „O” z opłatą licencyjną w piątek do godziny 16,00
klas „V” w sobotę do godziny 12.00.
Największa ilość wolnych „wakatów” jest w klasach H i O , najmniejsza w klasie V-15 dwa miejsca, a klasie V-27 pięć miejsc, w klasie V-35 – siedem miejsc.
W 2016 roku, zapraszamy, po opłaceniu licencji za 2016 rok, do cyklu eliminacji do Kadry Polski na Mistrzostwa Świata Jawor 2017. – napisałem 03.09.2016 – powyższy tekst, wielu Zawodników IMBRA Polska, otrzymała na adresy mailowe, prywatne.

Ryszard Dziergwa
Trener Kadry przy Z.G. LOK


„Witam, podaję wykaz imprez Sekcji FSR-V-H-O, przy CKM LOK - Naviga na 2016, oraz Nr. konta do wpłaty za licencję w pyrzypadku zawodników, którzy chcą uczestniczyć w rankingu, a tym samym uczestniczyć w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata FSR-V-H-O - Jawor 2017. – napisałem 18.04.2016

W którym to momencie walczyłem o niedopuszczenie
Zawodników IMBRA Polska do eliminacji Jawor 2016???!!!

„przez wiele lat bojkotował Pan zawody Jaworskie” – W ponad 20-to letnich zawodach
Grand Prix – Jawor, nie uczestniczyłem dwukrotnie – w roku 2013 uczestniczyłem w 50-ej
rocznicy Klubu Velenje, na które zostałem zaproszony, w 2014 w sobotę miałem uroczystość rodzinną, a w niedzielę jako kibic, byłem na tej imprezie!!! I to w Pana opinii był bojkot!!!

Jako trener, byłem wolontariuszem, / robiłem wszystko za fri i dokładałem ze swojej kasy / , w przeciwieństwie do Pana,
kiedy był Pan Trenerem, wyjazdy, hotele, wyżywienie i "koszyczkowe" dostawał Pan z "urzędu", a My Kadrowicze, mając po
2-4 OPS-y LOK-owskie, mieliśmy nacick na wyniki. Dzisiaj mamy wyniki, a Ministerstwo Sportu nie zaprosiło nawet na wręczenie okolicznościowych dyplomów, medalistów, tylko po prawie 9-ciu miesiącach przesłało kurierem, a o podziale pieniędzy na nagrody dla medalistów pisać nie będę bo to jest żenujące.
więc swoje dewagacje czy ja powinienem stać na pomoście, czy zajmować się straganem, pozostawi w spokoju.

Proszę więcej nie pisać o mnie i w tym temacie.

Ryszard Dziergwa
Z imienia i nazwiska a nie R.D.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lip 2016, 00:15 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Na osobistą, można powiedzieć, petycję naszego Komandora, którego poniekąd rozumiem, bo jest między młotem a kowadłem, dla dobra wspólnego i w zrozumieniu sytuacji- post który tu był zostaje zmieniony. W sumie cała sprawa nie jest warta ani moich nerwów, ani niczyich innych. Jak jest, każdy widzi.
Na koniec prośba do kol. Władysława. Zostaw mnie w spokoju. Nie pouczaj, nie stawiaj do pionu, nie każ mi się wyciszać, cieszyć się naszymi wynikami itp, tak jak to robiłeś przez prawie cały ostatni rok. Syna mojego także zostaw w spokoju. I wszystko będzie dobrze. Mam nadzieję, że potraktujesz poważnie moją prośbę. Konflikt zniknie i będzie po sprawie.
Andrzej

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lip 2016, 09:16 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
O czym ty pajacu piszesz możesz to rozwinąć, bo ja piszę o tym jak latasz po zagranicznych ekipach i namawiasz ludzi aby nie pływali zemną więc napiszę Ci jedno odcz........ się o demnie a oficjalnie baw się dobrze bo to ostatni twój występ w Jaworze. Nikogo nie rozbiłem a jak ktoś chce przechytrzyć samego siebie wali w boje tyle mam Ci do powiedzenia.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL