Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 mar 2024, 15:38

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lis 2006, 21:55 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Malo dzięki za wsparcie! Ale chcę powiedzieć,że wszystko co się pisze na forum to są tylko i wyłącznie prywatne wypowiedzi jego uczestników. I animozje też są prywtne jakby.Sprawy sekcji idą normalnym torem, i nic tego nie zakłóci. Zarząd kontaktuje się z sobą w najwazniejszych sprawach i w zasadzie wszyscy Czlonkowie zarządu mówią jednym glosem. Staramy się w miarę naszych skromnych mozliwości, żeby Nasze problemy były rozwiazywane w sposób korzystny dla Nas Wszystkich. I to Ci jeszcze powiem, że te "pyskowki" i tak nic nie znaczą! Za długo się znamy i za bardzo lubimy to co robimy,żeby cokolwiek Nas skłóciło!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 gru 2006, 00:30 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Donoszę, że udało się "wyrwać" :D z Wawy parę zaległych licencji... Część mam ja, część A.C.
Zostaną one wkrótce wysłane do właścicieli, tylko muszę skompletować aktualne adresy, żeby nie błądziły po Polsce.

Kolego Malo, poproszę o adres aktualny na priva.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 gru 2006, 09:41 
:idea:


Ostatnio edytowano 31 gru 2006, 04:09 przez meniu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 gru 2006, 09:53 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 14 mar 2006, 10:13
Posty: 100
Licencje dostaniesz jak wygrasz w lotto.Od 3 lat płace nie wiem, na co razem z Arkiem czy to w Rawie,Kępnie obojętnie gdzie o licencji mogę sobie pomarzyć w tym roku dam, ale kopa w i tyle co mam dopowiedzenia pozdrawiam wszystkich. Szczególnie tych od licencji


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 gru 2006, 19:03 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Potwierdzam mam licencje, tych zawodników z Wrocławia i okolic ,ktorzy uiscili oplate. mam tez pewien pomysł do wiosny jest jeszcze sporo czasu więc moze bysmy zrobli naszą wewnętrzną listę, i zebrali opłatę od wszystkich chetnych i całosc przekazali do Warszawy.Łatwiej jest to wg mnie zrobic jednorazowo i zbiorczo bo skonczy sie balagan. a licencje bedą do odbioru na zawodach Co o tym pomysle sądzicie? Dosc duzo zainteresowanych czyta to forum więc myslę ze dotrze to waszystkich


Ostatnio edytowano 15 gru 2006, 22:26 przez AndrzejC, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 gru 2006, 22:09 
Offline
Fachowiec
Fachowiec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2006, 21:24
Posty: 233
Lokalizacja: olsztyn
a moją kto ma :wink: marek ż


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 gru 2006, 21:25 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
... Nenko, Jasiński,Linkiewicz,Malowaniec,A.Tasarek,K.Tasarek...

Te licencje są już u mnie.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 gru 2006, 00:48 
Witam
Nazywam się Grzegorz Szparaga i jestem Skarbnikiem CKM LOK
Ja osobiście teraz zajmuję się licencjami i wszystkie sprawy z tym związane proszę kierować prosto do mnie
Sprawy licencji są na dobrej drodze i tylko dobra nasza wola żeby były szybko załatwiane
Jesteśmy po rozmowach z Piotrkiem i Andrzejem i uwżam że będzie dobrze
W przyszłym tygodniu postaram się zamieścić listę licencji które są w w moim posiadaniu w ZG LOK
a oprócz tego informuję że na zaprzyjaźnionej stronie http://www.modelteam.com.pl/forum jest do wglądu lista licencji wszystkich sekcji CKM LOK


Z serdecznymi pozdrowieniami Grimal


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 gru 2006, 01:00 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Zeby wejsc na modelteam trzeba sie logować i z tym jest pewien problem . Jezeli mozesz to zamiesc listę tez i u nas i podaj sposób opłcenia licencji punkt po punkcie. bo wielu kolegów loguje się tylko na tej stronie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 gru 2006, 01:08 
Zrobię to w tym tygodniu i dodam opłaty


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 gru 2006, 09:26 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 28 sty 2006, 13:59
Posty: 74
Witam
Andrzej
Cytuj:
Zeby wejsc na modelteam trzeba sie logować i z tym jest pewien problem . Jezeli mozesz to zamiesc listę tez i u nas i podaj sposób opłcenia licencji punkt po punkcie. bo wielu kolegów loguje się tylko na tej stronie.

Na forum ModelTeam jest tylko wykaz aktualnie opłaconych licencji, na rok 2007 jeszcze nie ma. Zasady są na stronie ogólnie dostępnej.
Co więcej zasady i wykaz jest opublikowany na STRONIE OFICJALNEJ SEKCJI MODELI PłYWAJĄCYCH Klas FSR-V,H,O tj http://www.fsrvho.republika.pl/.
Myślę, że jak ktoś nie chce wiedzieć o licencjach to nie wie i żebyś publikował to i sto razy to nic nie da.

_________________
Pozdrawiam
Marian

www.modelteam.com.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 gru 2006, 09:44 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
I tu Marianku masz rację. :lol: Ale tez faktem jest ,że tej listy do niedawna tam nie było. I chwała Naszemu Komandorowi,że ją tam zamiescił.Chodzi oto że do nas zagląda dosc duzo ludzi.licznikwejsc na stronę na to wskazuje więc dobrze by było zeby ten temat był i tu. Zrobimy przekierowanie na stronę oficjalną i będzie po sprawie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 gru 2006, 10:44 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Pojęcie "do niedawna" jest względne... jest tam około pół roku i paru zainteresowanych skorzystało... bo chciało... Numery licencji są stale aktualizowane i każdy nowy zawodnik może sobie wybrać wolny dla siebie. I oczywiście poinformować mnie o tym. Tak, jak ostatnio Bobert. Chciał, trafił, przeczytał, wybrał numer, wpłacił kaskę, wysyła teraz wniosek i ksero dowodu wpłaty do Grzesia Szparagi i z pewnością za chwilę bedzie miał Licencję... Ile razy można pisać o tym samym???

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 gru 2006, 13:43 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 28 sty 2006, 13:59
Posty: 74
Witam

Cytuj:
Ile razy można pisać o tym samym???


Np 6* lub 17*.

:twisted:

* niepotrzebne skreślić

_________________
Pozdrawiam
Marian

www.modelteam.com.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 gru 2006, 14:11 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
...a gdzie random value ??? :lol:

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL