Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 mar 2024, 18:56

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 sie 2016, 14:29 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
viewforum.php?f=11150]Wiemy już że od przyszłego roku będziemy organizować Puchar Polski STD 3,5 cm . Trzebnica i Blachownia przyjmie wszystkich STANDARCIARZY , przewidujemy pierwszy termin z okazji Dnia Dziecka w Trzebnicy , a drugi w Blachowni początek września . Terminy mogą ulec małym zmianom . Zawodnicy będą zwolnieni z wszelkich opłat typu licencja i wpisowe . Pucharów i dyplomów starczy dla wszystkich . Duża grupa kolegów która do tej pory nie pojawiała się na zawodach LOK-u deklaruje już że bardzo chętnie weżmie udział w Pucharze .

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sie 2016, 14:38 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 12 gru 2009, 20:20
Posty: 289
PUCHAR POLSKI !!-mocna nazwa tylko Waldek czy masz zgodę na jej używanie?
-darek goliński


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sie 2016, 14:50 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
Cytuj:
PUCHAR POLSKI !!-mocna nazwa tylko Waldek czy masz zgodę na jej używanie?
-darek goliński
a to już mój problem . Jak masz problem to otwórz sobie nowy temat i tam pisz .

pozdrawiam


Ostatnio edytowano 16 sie 2016, 14:55 przez Wilwaldi63, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sie 2016, 14:54 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 12 gru 2009, 20:20
Posty: 289
Czy SMS-ami będziesz wysyłał do zawodników informacje kogo chcesz widzieć na zawodach , a kto jest Persona Non Grata?
-darek goliński


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sie 2016, 15:18 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
Darku , nic chłopu do tego jak chałupa nie jego .

pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sie 2016, 15:47 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Energia Was rozsadza Panowie.Niech sobie Waldek nazwie puchar- Pucharem Świata i jeszcze najbliższej okolicy. Im szumniej tym lepiej, a rzeczywistość i tak to zweryfikuje. Co Ciebie to tak męczy? Darek nie grzesz...
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sie 2016, 17:20 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 12 gru 2009, 20:20
Posty: 289
Andrzej masz rację-AMEN
-darek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 paź 2016, 14:53 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
Z takiej opcji mamy wiele korzyści . Przede wszystkim nie musimy jechać sporo kilometrów na zawody FSR-V,H i O i czekać na dwie kolejki startowe . Wszystko będzie zależało od nas ile kolejek chcemy . Nie wprowadzimy żadnych opłat , oczywiście licencji LOK też nie wykupujemy . Pracujemy przy jeszcze jednym miejscu . Przewidujemy że zawody będą jednodniowe , chyba że ktoś będzie chciał skorzystać z taniego noclegu . Możliwość taka będzie . W przypadku silnego wiatru w Blachowni skorzystamy ze stawów mniejszych .

Pozdrawiam Waldek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 paź 2016, 01:10 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 19 wrz 2008, 20:21
Posty: 135
Brawo! Brawo! Brawo!!!
Widzę korzenie nowej, III federacji stateczków w Polsce!!! Tak trzymać proszę Pana.
"Duża grupa kolegów która do tej pory nie pojawiała się na zawodach LOK-u deklaruje już że bardzo chętnie weżmie udział w Pucharze ." - czy to ta sama grupa modelarzy, co miała uczestniczyć w pikniku w Blachowni na koniec sierpnia tego roku???
Bez licencji LOK, to bez Polskiego Związku Modelarstwa Pływającego, to bez możliwości rozgrywania M.P. a tym bardziej P.P.
Bez sędziów, bez AMBy, - czyli powrót do przeszłości.
Tak trzymać, tak trzymać!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 paź 2016, 08:50 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
Pan Ryszard napisał
Cytuj:
Bez licencji LOK, to bez Polskiego Związku Modelarstwa Pływającego, to bez możliwości rozgrywania M.P. a tym bardziej P.P.
Bez sędziów, bez AMBy, - czyli powrót do przeszłości.
Tak trzymać, tak trzymać!!!
Panie Ryszardzie my na Mistrzostwa Świata się nie wybieramy w przeciwieństwie do Pana , a w związku z tym te wszystkie AMBy nam są zbędne . Do tej pory żaden zarząd nie podjął wyzwania żeby tą klasę zalegalizować w NAVIGA z małym wyjątkiem kol. Ciechańskiego , a więc i LOK nam nie potrzebny . Damy sobie radę tylko nam nie przeszkadzajcie .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 paź 2016, 11:44 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Kolego Waldeczku, tak sobie myślę, że przy całym Twoim zapale, za bardzo się zapędzasz. Bo to jest tak: Standardy FSR zostały stworzone w sekcji przy CKM LOK przez mądrych ludzi po to, żeby były wylęgarnią nowych tak młodych jak i starszych wiekiem zawodników dla tej właśnie sekcji.
I to był cel główny
. A teraz okazuje się , że kategoria STD jest jakby zawłaszczana przez ludzi którzy od sekcji odeszli albo być może chcą odejść. I to zawłaszczanie jest dla tych ludzi jakby rzeczą naturalną. Tak samo jest z przepisami startowymi, regulaminami itp. I nie tylko o STD chodzi.
Przepisy NAVIGA także zostały wzięte jak swoje... A to przecież jest jakaś wartość, nad którą ktoś pracował, zadał sobie trud w stworzenie podstaw w organizację zawodów itd. I tu konkurencja nasza w postaci federacji bierze sobie to tak po prostu , bez pytania, bez naszej akceptacji. Bierze i już. Mają w tym z resztą wprawę i przykład z góry. FSR zmienili na jakieś "enduro" i wg nich jest ok... Czy to jest w porządku? Moim zdaniem nie jest.

Ciebie Waldek to także dotyczy.

Chcesz robić rozgrywki w STD to wypadałoby zapytać czy twórcy tej kategorii się na to godzą. I czy ten pomysł poprą. Nie wiem dlaczego zastrzegasz,że "oczywiście" licencji nie wykupujemy! Bo co? Bo Ci ktoś w Sekcji podpadł? I dlaczego zastrzegasz, ze LOK Ci nie jest potrzebny? Jest potrzebny bo STD jest kategorią naszą lokowską.

Sam pomysł rozgrywek STD jest ze wszech miar chwalebny i ja się pod nim podpisuje obiema rękami. Zawsze byłem za tym żeby STD się rozpowszechniały. Ale, jako że napisałeś, ze to jest także moje dziecko, więc boli mnie,ze STD stało się przedmiotem dziwnych rozgrywek, docinków itd. To nie tak miało być. Już jedni wzięli sobie STD jak swoje i to wystarczy. Więc jak chcesz Waldek zrobić coś dobrego i pożytecznego to zrób to z nami. Ja chętnie pomogę i jak myślę, nie tylko ja. Sam mam zamiar zrobić coś w rodzaju pikniku połączonego z pokazami... Ale o tym jeszcze za wcześnie pisać. Bo są na szczęście pasjonaci , którzy mają gdzieś nasze niesnaski i kłótnie. I to wraca wiarę ludzi.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 paź 2016, 12:36 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
Kolego Waldku tu akurat z Andrzejem się zgodzę całkowicie najprościej i najlepiej zawładnąć cudzą prace i osiągnięcia dla własnych celów bez pytania i zgody, skąd to znamy i aby tylko o takie sprawy chodziło. Wydaje mi się że można robić zawody ale z poszanowaniem zasad pisanych i nie pisanych, ale to już jest obce w naszym życiu codziennym. A LOK pozostawiłbym w spokoju bez niego w tym modelarstwie siedzielibyśmy na drzewach. Wyobraź sobie gdybyś własnej matce na starość powiedział spadaj nie jesteś mi już potrzebna lub dawaj tyle ile za młodu. To jest drobna sprawa a ile mamy takich o wiele poważniejszych???????????????????????. Władek Ol


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 paź 2016, 12:52 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
Stateczki z napędem spalinowym do 3,5 cm na paliwo , metanol plus olej mają już pierwszy termin 3.06. 2017 Trzebnica .
Drugi termin podamy w niedługim czasie , a będzie to Byczyna , Opolskie i zostanie Blachownia . Zawody w Trzebnicy połączone są z Piknikiem Modelarskim 3-4 .06. 2017

Pozdrawiam Waldek Wilczyński


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 paź 2016, 16:23 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Waldek, Ty nic nie zrozumiałeś...
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 paź 2016, 19:55 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
Gród K. Byczyny mamy piękne miejsce dla naszych stateczków też będzie piknikowo . http://obiezyswiat.org/index.php?gallery=2496#

Pozdrawiam Waldek W.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL